Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Кліматичні рішення - повний асортимент від Viessmann

Наш повний асортимент опалювальної та кліматичної техніки пропонує найсучасніші технології та встановлює стандарти. Зосереджуючись на ефективному використанні енергії, ми допомагаємо зменшити витрати, зберегти ресурси та навколишнє середовище. У сфері фотоелектрики та енергетичних систем ми постійно розширюємо наші зобов'язання. Ми вже пропонуємо нашим клієнтам індивідуальні рішення з багатовалентними системами та інтелектуальними системами з повного асортименту.

Протягом десятиліть компанія Viessmann постачає особливо ефективні та низькоемісійні системи опалення на нафті, газі та біомасі, а також сонячні системи та теплові насоси. Новинкою в широкому асортименті Viessmann є електричні системи гарячого водопостачання та опалення. Таким чином, користувачі отримують все з одного джерела: ефективні енергетичні системи для виробництва власної електроенергії, її зберігання та розумного використання для опалення, охолодження та вентиляції. Нові електричні системи також можна комбінувати з існуючими теплогенераторами. Вони можуть бути використані в широкому спектрі застосувань при модернізації та новому будівництві.

Вся продукція Viessmann відповідає європейським директивам щодо запобігання та зменшення забруднення навколишнього середовища через викиди. Компанія Viessmann традиційно прагне до якнайкращого захисту навколишнього середовища та максимального збереження ресурсів. Для цього компанія використовує найкращі доступні технології для виробництва тепла та електроенергії.

Індивідуальні та ефективні рішення

Viessmann пропонує опалювальні системи для будь-яких потреб: настінні та підлогові, індивідуально комбіновані, надійні та економічні. Незалежно від того, чи призначена система для модернізації або нового будівництва, чи для приватних будинків, чи для великих житлових будинків, чи для комерційних об'єктів, чи для об'єктів місцевої влади, чи для місцевих тепломереж - не має значення, чи призначена вона для модернізації, чи для нового будівництва.

Спектр послуг включає в себе

У цих сегментах ринку компанія Viessmann є висококваліфікованим спеціалістом. У порівнянні з іншими спеціалізованими постачальниками на ринку, компанія має вирішальну перевагу: Viessmann мислить категоріями систем і гарантує високий рівень консультацій, відкритих до технологій і нейтральних до джерел енергії.