Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Viessmann: компанія з традиціями та цінностями

Вже чотири покоління Viessmann допомагає покращувати якість життя людей за допомогою інноваційних технологій. За цей час сімейна компанія перетворилася з виробника опалювальної техніки на постачальника інтелектуальних рішень для опалення та енергозбереження. Однак технічний прогрес - це не єдиний напрямок діяльності Viessmann. Стале мислення та дії також міцно вкорінені в корпоративні цінності. Таким чином, Viessmann допомагає створювати та зберігати життєвий простір для майбутніх поколінь.

 

Сім'я Viessmann - велика та міжнародна

Від Аллендорфа до всього світу. З моменту свого заснування у 1917 році компанія Viessmann постійно зростала. Зараз це велика сім'я, яка налічує понад 14 500 членів у 74 країнах світу. Разом з партнерами з різних галузей промисловості наші члени великої родини щодня працюють над тим, щоб задовольнити потреби клієнтів, які постійно змінюються.

 

Жити та впроваджувати сталий розвиток

Як сімейне підприємство з більш ніж 106-річною історією, компанія Viessmann орієнтується на довгострокові цілі. Наприклад, коли йдеться про один з найбільших викликів сьогодення - енергетичний перехід. Ринок опалення пропонує величезний потенціал для енергозбереження. Як частина цього ринку, компанія Viessmann усвідомлює свою відповідальність. Однією з її цілей є активна участь у трансформації галузі та стимулювання заміни викопного палива відновлюваними джерелами енергії. Це відображено в продуктовому портфелі компанії, а також в інших сферах.

 

Поєднання економічних, екологічних та соціальних цілей

Viessmann фокусується на сталому розвитку як на перетині економіки, екології та соціальних зобов'язань. Це ілюструється низкою рішень та проектів - від інноваційних систем опалення, що працюють на водні, до міжнародних проектів з відновлення лісів. Інші амбітні цілі, які наразі переслідує компанія Viessmann, відображені в кліматичному звіті, опублікованому наприкінці 2021 року. Досягнення нульового рівня викидів планується до 2050 року.

Дізнатися більше про компанію можна на сайті Viessmann.family