Політика конфіденційності Viessmann

Від: 17 травня 2018

Основна інформація

Ми, Viessmann Werke GmbH & Co. KG (надалі «Viessmann» або «Ми»), як частина Viessmann Group, серйозно ставимося до захисту Ваших особистих даних та слідкуємо за дотриманням діючих законів про захист персональних даних. В першу чергу це стосується Загального регламенту захисту даних (далі: Регламент, Регламент (EU) 2016/679 Європейського парламенту та Ради Європейського союзу). Viessmann Group складається з Viessmann Werke GmbH & Co. KG та дочірніх компаній. Йдемо мова про такі компанії, на які ми можемо здійснювати значний вплив.

Персональні дані збираються та обробляються  на наших веб-сайтах, при використанні наших додатків та сервісів лише в необхідному для роботи обсязі. Персональні дані – це дані, за якими Вас можна ідентифікувати або інші дані, пов’язані з Вашою особою.

Відомство, відповідальне за дотримання закону про захист даних / Регламенту:

Viessmann Werke GmbH & Co. KG

Viessmannstraße 1

D-35108 Allendorf (Eder)

Telefon: +49 6452 70-0

Telefax: +49 6452 70-2780

E-Mail: info@viessmann.com

Обробка даних в межах Viessmann Group

За нашим, Viessmann Werke GmbH & Co. KG, дорученням, працюють:

● Viessmann Deutschland GmbH над напрямками збуту і маркетингом

● VC/O GmbH над запуском та підтримання роботи веб-сайтів та додатків, а також над маркетингом

● Viessmann IT Service GmbH для підтримання роботи серверів

● Viessmann PV + E GmbH та Digital Energy Solutions GmbH & Co. KG над напрямками збуту та маркетингом.

Дані можуть оброблятись іншими компаніями Viessmann Group або передаватись вищевказаним, якщо:

● Вони дали дозвіл на обробку і проінформували про обробку (наприклад, вказали ​​в бланку запиту),

● якщо це необхідно для цільового та термінового використання в межах Viessmann Group; з цією метою укладені відповідні договори в межах Viessmann Group,

● відомство, відповідальне за забезпечення захисту даних деперсоналізує ці дані і потім надає для обробки і, при цьому, надає гарантії того, що уповноважена компанія не може ці дані персоналізувати, або

● відомство, відповідальне за забезпечення захисту даних зберігає деперсоналізовані дані, а таким чином зібрані дані не підлягають положенням Регламенту.

Передача даних третім країнам

Компанія Viessmann Group обробляє / передає надані Вами дані в дочірні компанії Німеччини, Європейського союзу, інших країн (напр. США), які забезпечують необхідний рівень захисту даних відповідно до статті 45 Регламенту, чи надають відповідні гарантії, стаття 46 Регламенту.

Сфера застосування політики конфіденційності

Наступне пояснення дасть Вам загальне уявлення того, як ми забезпечуємо захист даних, який вид даних для якої цілі і на якій юридичній основі збирається та обробляється. Воно дійсне для всіх веб-сайтів та додатків Viessmann. Якщо положення по обробці даних на певних сайтах чи додатках відрізняється від цих або ці положення обмежуються, то це неодмінно буде зазначено на цих сайтах чи в цих додатках.

Політика конфіденційності складається з п'яти частин:

● Перша частина (Положення про приватних користувачів) стосується приватних користувачів сервісів Viessmann.

● Друга частина (Положення про корпоративних користувачів) стосується комерційних користувачів сервісів Viessmann.

● Третя частина (Положення про претендентів на роботу) стосується приватних користувачів сервісів Viessmann, претендентів на роботу.

● Четверта частина (Загальна інформація та Положення про веб-сайти і додатки Viessmann) стосується всіх користувачів, які використовують сервіси або веб-сайти і додатки Viessmann.

● П'ята частина (Інформація про права зацікавлених осіб) стосується всіх користувачів, дані яких підлягають захисту, крім юридичних осіб.

Також, наші веб-сайти можуть містити посилання на веб-сайти інших продавців, на яких ця політика захисту даних не поширюється. 

I. Положення про приватних користувачів

Ця частина політики конфіденційності стосується приватних користувачів сервісів Viessmann. Юридичною підставою для обробки Ваших даних є надана Вами згода на збір і обробку персональних даних.

Використання і верифікація персональних даних

До наданих Вами персональних даних відносяться:

● Ім'я

● Адреса (індекс, місто, вулиця та номер будинку, інші адресні дані)

● Електронна адреса

● Дата народження

● Стать

● Номер телефону і / або номер мобільного телефону

● Країна

● Банківські реквізити

● Найменування спеціалізованої компанії з виготовлення опалювального обладнання, продуктами якої Ви користувалися раніше

● Найменування Вашого продукту Viessmann

● Заводський номер Вашого продукту Viessmann

Коли Ви надаєте нам свої персональні дані, ми використовуємо їх для відповіді на Ваші запити, для здійснення консультацій, для технічного адміністрування, для здійснення Вами входу на веб-сайти або додатки. Правовою підставою для цього є пункт 1 ст. 6 Регламенту, що стосується Вашого дозволу. Ви в будь-який час можете відкликати згоду на використання Ваших персональних даних. Будь ласка, зверніться за наведеною нижче адресою, бажано, вказавши сервіс, яким Ви користувалися: datenschutz@viessmann.com

Встановлення телефонних контактів компанією Viessmann  

Якщо Ви дали згоду на обробку даних і повідомили нам при консультаційному запиті Ваш номер телефону, ми телефонуємо Вам перед перенаправленням Вашого запиту на наше партнерське підприємство, щоб перевіряти правильність вказаних Вами даних, обговорити Ваші потреби і мати змогу перенаправити Вас до відповідної галузевої компанії.

Інформація про передачу і оцінку Ваших даних

Якщо Ви дали згоду на обробку даних і повідомили нам при запиті Вашу електронну адресу, ми інформуємо Вас по електронній пошті про актуальний стан Вашого запиту і про наші сервіси. Для цього ми направляємо Вам повідомлення з контактними даними спеціалізованої компанії-посередника, щоб після наданої Вам консультації мати змогу оцінити роботу цього посередника. Якщо Ви не вказуєте Вашу електронну адресу при консультаційному запиті, ми, на жаль, не можемо надати Вам фахову консультацію.

Передача персональних даних

Для надання сервісу фахових консультацій по запитах з надання інформації і / або купівлі, обслуговування або ремонту опалювального обладнання або іншого продукту Viessmann, ми передаємо, за Вашої згоди, Ваші персональні дані іншим галузевим підприємствам, які співпрацюють з нашою компанією на правах партнера і діють у Вашому регіоні.

Цей партнер повинен зв’язатися з Вами протягом встановленого терміну, щоб мати змогу надати Вам консультацію з питання, яке Вас цікавить та / або щодо надання інформації про асортимент. З цією метою встановлення контактів галузевими підприємствами відбувається по електронній пошті і / або телефону.

Наступна обробка і видалення Ваших даних

Проте, Ваші дані не передаються і не продаються третій стороні, тобто особам чи підприємствам, які не належать до Viessmann Group. Видалення зібраних персональних даних відбувається, якщо Ви відкликаєте Вашу згоду на зберігання даних, якщо дані більше не потрібні для реалізації завдань, для виконання яких зберігалися, виконання переслідуваної мети або якщо їх зберігання через інші юридичні причини неприпустиме.

Реклама і згода на отримання реклами

Ми, тобто Viessmann Werke GmbH & Co. KG, Viessmann Deutschland GmbH, VC/O GmbH та Viessmann PV + E GmbH, інформуємо Вас електронною поштою, поштою або телефоном тільки про продукти та сервіси Viessmann і при нагоді проводимо опитування з цього приводу, якщо Ви надали нам Вашу згоду на використання Ваших персональних даних для рекламних цілей (Opt-In).

Це відбувається шляхом позначення галочки під нашими формулярами поряд з висловлюванням "Так, Viessmann Werke GmbH & Co. KG, Viessmann Deutschland GmbH, VC/O GmbH, Viessmann PV + E GmbH und Digital Energy Solutions GmbH & Co. KG можуть використовувати мою електронну адресу та / або номер телефону, щоб інформувати мене про найновіші продукти і сервіси. При цьому я використовую можливість розміщувати інформацію для дослідження ринку і громадської думки, а також претензії чи подяки. Ця згода може в будь-який час бути відкликана мною."

Будь ласка, зверніть увагу: вказаний на відповідному веб-сайті / додатку текст може, за певних обставин, містити інший перелік компаній, якщо вони пов’язані з виконанням Вашого запиту.

Якщо Ви надали нам Вашу згоду для такого використання, але в майбутньому не хотіли б отримувати рекламу чи опитування від Viessmann, Ви можете в будь-який час відкликати Вашу згоду. Тоді ваші дані видаляються; за винятком даних, пов'язаних з розрахунками чи бухгалтерією, якщо вони ще потрібні для цих цілей. Для цього направте відповідного листа на на електронну адресу: widerruf@viessmann.com.

Використання персональних даних при підписці на E-Mail-розсилку

Якщо Ви підписуєтеся на веб-сайті Viessmann або в додатку Viessmann на одну з наших розсилок, то Ваша електронна адреса буде використовуватися з інформаційними і рекламними цілями до тих пір, поки Ви не відмовитесь від цієї розсилки. При підписці на розсилку ми зберігаємо Вашу електронну адресу, Вашу IP адресу і дату реєстрації. Ці дані необхідні в разі, якщо третя особа зловживає електронною адресою і оформлює підписку на розсилку без відома власника електронного адреса.

Ви можете в будь-який час відкликати згоду на отримання розсилки. Якщо Ви надалі не бажаєте отримувати новинну розсилку, Ви в будь-який час можете відписатися від розсилки через посилання в ній “Відмовитися від підписки” або написавши на
електронну пошту widerruf@viessmann.com.

Використання персональних даних при користуванні контактними формулярами

Якщо Ви надсилаєте нам запити через один з наших контактних формулярів, Ваші дані з формуляра запиту, разом з вказаними Вами контактними даними зберігаються нами з метою обробки Вашого запиту, та пов'язаних питань по тій же темі. Ці дані не передаються третій стороні.

Ви в будь-який час можете відкликати згоду на використання наданих в контактному формулярні даних. Будь ласка, скористайтеся поштою: widerruf@viessmann.com

Використання персональних даних при користуванні Viessmann Community

Якщо Ви, надаючи згоду на обробку Ваших персональних даних, та створюючи обліковий запис користувача, реєструєтесь у Viessmann Community, то надані Вами дані будуть використовуватися для обробки поставлених Вами питань та зауважень. Це включає також згоду на встановлення контактів з Вами за допомогою електронної пошти та / або телефону виключно з приводу Вашого запиту.

Ви можете в будь-який час відкликати Вашу згоду видаленням Вашого облікового запису. Тоді ваші дані видаляються або зберігаються, якщо вони ще потрібні для інших юридично обґрунтованих цілей. Ваші дописи у Viessmann Community анонімізуються після видалення Вашого облікового запису і таким чином зберігаються. Проте, встановлення Вашої особи за цими дописами буде неможливим.

Використання персональних даних при реєстрації на заходи або інформаційні візити

На певних сторінках нашого веб-сайту у Вас є можливість вказувати особисті дані, щоб реєструватися на інформаційні візити, тренінги або заходи Viessmann. Ми використовуємо ці дані виключно для обробки Вашого запиту. Якщо Ви надаєте Вашу електронну адресу та номер телефону як учасник одного з наших заходів, то Ви отримаєте  підтвердження на електронну пошту і, в залежності від заходу, SMS повідомлення за 30 хвилин до початку Вашого заходу. Після закінчення заходу дані зберігаються для оцінки заходу. Ці дані видаляються найпізніше через 6 місяців, якщо це не суперечить законами встановленому терміну зберігання.

Ви можете відкликати згоду на використання наданих при реєстрації даних до початку заходу. Будь ласка, зверніться за адресою: widerruf@viessmann.com

II. Положення про корпоративних користувачів

Ця частина політики конфіденційності стосується тільки корпоративних користувачів і тільки в тому випадку, коли ці персональні дані партнери вказують на наших веб-сайтах і в наших додатках для укладення і виконання договорів згідно статті 6 пункту 1b) Регламенту.

Персональні дані будуть використовуватися і оброблятися для наступних цілей:

● Посередництво щодо запитів клієнтів

● Посередництво у роботі з клієнтами

● Відображення в каталогах спеціалізованих партнерів компанії Viessmann 

Якщо Ви надали нам Ваші персональні дані, ми використовуємо їх тільки для відповіді на Ваші запити, для виконання укладених з Вами договорів, для технічного адміністрування, для входу і роботи на відповідних інтернет-сторінках або в додатках.

Видалення зібраних персональних даних відбувається, коли Ви відкликаєте Вашу згоду на зберігання даних, коли ці дані більше не потрібні для виконання тих цілей, для яких зберігалися або коли їх зберігання є недопустимим через інші юридичні підстави. Для цього, зверніться будь ласка, за адресою: widerruf@viessmann.com. Тоді дані видаляються за винятком даних, пов'язаних з розрахунками чи бухгалтерією, якщо вони ще потрібні для цих цілей.

Для інших персональних даних, які обробляються в зв'язку з поставками чи продуктивністю продуктів і послуг відповідно до статті 6 пункту 1b) дійсні положення про захист даних відповідних загальних умов продаж.

III. Положення про претендентів на роботу

Ця частина політики конфіденційності стосується претендентів на роботу на вакансії в компанії Viessmann Group або в третіх компаніях, яким Viessmann надав в розпорядження платформу або партнерську програму для посередництва в розміщенні оголошень про найм на роботу. Вона дійсна тільки в тому випадку, коли ці претенденти передавали персональні дані в рамках процесу подання своєї кандидатури на вакансію, наприклад, в заяві в паперовій формі, електронною поштою, в додатках контактних формулярів або через портали, які використовує Viessmann чи сайти з пошуку роботи. Документи, надані у паперовій формі, скануються і зберігаються в нашій системі, після цього паперові документи знищуються сертифікованою компанією.

Ми використовуємо Ваші персональні дані тільки для ведення Вашого процесу влаштування на роботу і на основі Вашої згоди на обробку персональних даних. Доступ до Ваших документів є у відповідальних осіб Viessmann Werke GmbH & Co. KG, відповідної компанії групи компаній Viessmann, а також керівника або іншої відповідальної за рекрутинг особи. Наступна стадія обробки даних відбувається анонімно з метою оцінки успішності проведених заміщень посад та використаних каналів пошуку заяв претендентів.

Обробка даних відбувається за допомогою систем Greenhouse Software, Inc, інших компаній з місцем знаходження в США. Для цього Viessmann Werke GmbH & Co. KG уклало відповідно до статті 46 Регламенту договір з Greenhouse на основі стандартів ЄС з захисту даних.

Видалення зібраних персональних даних претендентів на роботу відбувається автоматично, через 4-6 місяців після того, як претенденту було повідомлено, що його не прийняли на роботу і юридично його ніщо не пов’язує з компанією. Тільки при однозначній згоді на наш запит з Вашої сторони, Ваші дані зберігаються в нашій системі, щоб надалі розглядати Вашу кандидатуру на інші вакантні позиції. 

При надсиланні Вашого резюме у паперовій формі, без подачі на вакантні місця, наприклад, як ініціативну заяву, Ви отримуєте скорочений варіант цієї політики конфіденційності разом з підтвердженням отримання Вашого листа або пізніше, при відмові з нашого боку.

IV. Загальна інформація та Положення про веб-сайти і додатки Viessmann

Ці положення є додатковими до Положення про приватних користувачів та Положення про комерційних користувачів і стосуються роботи з веб-сторінками і додатками Viessmann. Для певних наших додатків існують власні політики конфіденційності. Політики конфіденційності для додатків Viessmann ViCare і Vitotrol Plus ви знайдете за наступним посиланням: https://www.viessmann.de/de/misc/apps/vicare-vitotrol/privacy-policy.html

Обробка даних при використанні наших інтернет-сторінок і додатків

Viessmann отримує і автоматично зберігає в Server Log Files інформацію, яку нам передає Ваш браузер або додаток. Viessmann не може персоналізувати ці дані. Об'єднання цих даних з даними з інших джерел не відбувається. До цих даних належать:

● тип браузера / версія

● операційна система, яку Ви використовуєте

● реферальне URL (раніше відвідана сторінка)

● Доменне ім'я (IP адреси v4 і v6)

● Час запиту сервера

IP Адреса - це ідентифікатор мережевого рівня, який використовується для адресації
комп'ютерів чи пристроїв у мережах, які побудовані з використанням протоколу TCP/IP. Актуальна версія протоколу IPv4 IP-адреса складається з 4, розділених крапками цифрових блоків. Зазвичай ви використовуєте не постійну IP-адресу, оскільки вона надається Вам Вашим провайдером і називається "динамічною IP-адресою". При тривалому користуванні IP-адресою (так звана "статична IP-адреса") ідентифікація даних користувача технічно можлива.

Вищеназвані дані обробляються нами для наступних цілей:

● Забезпечення безперешкодного з'єднання з веб-сторінкою

● Забезпечення комфортного користування вищезгаданими веб-сторінками

● Оцінка безпеки і стабільності системи 

● Для інших адміністративних і статистичних цілей

Персональні дані з Server Log Files обробляються на основі ст. 6 абз. 1f Регламенту. Це положення дозволяє обробку персональних даних в рамках "правомірних інтересів" відповідальної особи, поки не зачіпає Ваших основних прав, свобод або інтересів. Наш правомірний інтерес полягає в полегшенні адміністрування та можливості виявляти та відстежувати взломи. Електронна пошта необхідна для надсилання запитів для підтвердження Вашої особи і убезпечення Ваших персональних даних. Наш правомірний інтерес випливає з вище перерахованих цілей і стосується процесу збору даних. Ми ні в якому разі не використовуємо зібрані дані з метою стеження за Вашою особою.

Server Log Files з вище наведеними даними автоматично очищається (дані видаляються) через 30 днів абоанонімізуються для використання в статистичних цілях. Ми залишаємо за собою право тривалішого зберігання Server Log Files, якщо були факти неприпустимого доступу (як наприклад, спроба взлому або так званої DDOS-атаки).

Посилання на зовнішні інтернет-сторінки

Ця політика конфіденційності стосується виключно веб-сайтів і додатків Viessmann. Вони можуть містити посилання на інші веб-сайти. На них не поширюється ця політика конфіденційності. Якщо ви покидаєте веб-сайти і додатки Viessmann, щоб відвідати інші веб-сайти, ми рекомендуємо також уважно прочитати їх політики конфіденційності.

Інформація про Cookie-файли та використання аналітичних інструментів

Ми обробляємо персональні дані, використовуючи файли Cookies і аналітичні інструменти (Google Analytics і Google Tag Manager, Google Adwords Conversion Tracking, Third-Party-Cookies, технології Re-Targeting, Google Remarketing, Facebook Remarketing und Inspectlet) на підставі ст. 6 абз. 1f Регламенту. Це положення дозволяє обробку персональних даних в рамках "правомірних інтересів" відповідальної особи, поки не зачіпає Ваших основних прав, свобод або інтересів. Наш правомірний інтерес полягає в аналізі даних з використання наших веб-сайтів.

Обробку персональних даних за допомогою Google AdWords, (всі перелічені технології Retargeting) ми здійснюємо на підставі ст. 6 абз. 1f Регламенту. Це положення дозволяє обробку персональних даних в рамках "правомірних інтересів" відповідальної особи, поки не зачіпає Ваших основних прав, свобод або інтересів. Наш правомірний інтерес полягає в створенні персоналізованих оголошеннях цільової інтернет-реклами і статистичного аналізу ефективності реклами (наприклад, з'ясування кількості кліків на рекламний банер, результатом яких стала купівля на нашому веб-сайті).

Viessmann використовує так звані файли Cookies на своїх веб-сайтах і додатках. Вони cлужать для того, щоб робити наші пропозиції зручнішими, ефективнішими та доречнішими для користувача. Файли Cookies - це невеликі одиниці даних, що зберігаються на жорсткому диску вашого комп’ютера вашим браузером. Найчастіше ми використовуємо так звані „Session-Cookies“. Вони автоматично видаляються після закриття Вами сторінки. Файли Cookies не завдають шкоди Вашому комп'ютеру і не містять вірусів.

Viessmann використовує з цією метою також інструменти аналізу, наприклад, Webtrends або Google Tag Manager (Firebase). Дані збираються і зберігаються цілком анонімно. За певних обставин, зберігання цих даних відбувається також поза Німеччиною або Європейським Союзом.

При використанні аналітичних інструментів і Tracking-технологій ми якомога швидше
знеособлюємо персональні дані або на стороні провайдера, що регулюється відповідними договорами, або в рамках нашого першого використання, так що інформаційне право не може використовуватися Вами на далі перелічені технології.

Відповідними установками Вашого браузера, додатків або операційної системи (iOS, Android) Ви можете заборонити передачу таких даних, однак, за певних обставин, це веде до проблем при звертанні, користуванні або функціональності запропонованого змісту або служби. Ви можете деактивувати (Opt-Out) Cookie-файли використовуваного нами сервісу Taboola, Inc за наступним посиланням: https://www.taboola.com/cookie-policy#how-to-manage

Окрім того, в деяких випадках, ми використовуємо Файли cookie для оцінки результативності та оптимізації нашої реклами. Для цього ми використовуємо Conversion-Tracking від Adform Germany GmbH (нижче Adform). Cookie-файл буде створено, як тільки Ви вступите у взаємодію з поєднаною з Adform рекламою Viessmann (напр. рекламним банером). Cookie-файл містить ID реклами і зберігається протягом 60 днів. Не зберігаються ніякі дані (напр. повна IP-адреса, ім’я, прізвище, адреса, електронна адреса), за якими Вас можна ідентифікувати. Звісно, на основі ID реклами, ми виявляємо, на яку саме рекламу Viessmann Ви звернули увагу. Viessmann Group ні в якому разі не поєднує ID реклами з персональними даними. Користувачі, які не хотіли б брати участь в Conversion-Tracking, можуть деактивувати сookie-файли від Adform в браузері за адресою http://site.adform.com/privacy-policy-opt-out.

Google Analytics і Google Tag Manager

Цей веб-сайт використовує Google Analytics, веб-службу аналізу Google Inc («Google»). Google Analytics використовує так звані «cookie-файли», текстові файли, які зберігаються на Вашому комп’ютері і, які роблять можливими аналіз Вашого використання веб-сайту. Зібрана в cookie-файл інформація про Ваше користування цим веб-сайтом передається, як правило, на сервер Google в США і там зберігається. Проте, в разі активації анонімності IP-адреси на цьому веб-сайті, Google скорочує Вашу IP-адресу для опрацювання між державами-учасницями Європейського союзу або між іншими договірними державами Угоди про Європейський економічний простір. Тільки у виняткових випадках повна IP-адреса передається на сервер Google в США і там скорочується. За дорученням адміністратора цього веб-сайту Google буде використовувати цю інформацію, щоб оцінювати Ваше використання веб-сайту, щоб складати доповіді про активність на веб-сайтах і, щоб надавати адміністратору послуги пов’язані з використанням веб-сайту або Інтернету. IP-адреса, яку передав ваш браузер в рамках роботи Google Analytics не об'єднується з іншими даними Google.

Ви можете запобігати зберіганню cookie-файлів, використовуючи відповідне налаштування Вашого браузера; ми вказуємо Вам, на те, що в цьому випадку всі функції цього веб-сайту не будуть доступними Вам в повному обсязі. Проте, ви можете запобігати обліку даних, зібраних cookie-файлом і пов'язаних з використанням Вами веб-сайту (вкл. вашу IP-адресу) в Google, а також обробці цих даних Google, якщо Ви завантажите та встановите наявний за наступним посиланням Browser-Plugin: http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=de. Більш конкретну інформацію про умови використання та захисту даних ви знайдете за посиланням: http://www.google.com/analytics/terms/de.html або: https://www.google.de/intl/de/policies/.

Ми вказуємо Вам на те, що для забезпечення анонімного обліку IP-адрес (IP-Masking)
на цьому веб-сайті Google Analytics включив функцію «anonymizeIp». 

Окрім того, цей веб-сайт використовує Google Tag Manager. За допомогою цієї служби веб-сайти можуть керувати тегами. Google Tool Manager застосовує лише теги. Це означає, що не будуть створюватися та зберігатися cookie-файли і не збираються персональні дані. Google Tool Manager запускає інші теги, які натомість збирають дані. Однак, Google Tool Manager не має доступу до цих даних. Якщо на доменному рівні або на рівні cookie-файлів відбувається деактивація, вона не відбувається по відношенню до Tracking-Tags.

Деактивація Google Analytics

Ви можете запобігти обліку Ваших даних у Google Analytics, клікнувши на наступний значок. Буде створено Opt-Out-Cookie-файл, який запобігає майбутньому обліку Ваших даних при відвідуванні цього веб-сайту.

Google Adwords Conversion Tracking

Viessmann використовує Google Conversion Tracking, службу аналізу Google Inc. як клієнт Google AdWords. (1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA; „Google“). При цьому Google AdWords створить cookie-файл на Вашому комп’ютері («Conversion Cookie»), якщо Ви зайшли на наш веб-сайт через оголошення Google. Такі файли cookie втрачають чинність через 30 днів і не дають можливості ідентифікувати вашу особистість. Якщо Ви відвідаєте деякі сторінки на нашому веб-сайті, ми і Google можемо побачити, що ви натискали на рекламу й були переадресовані на цю сторінку. Кожен клієнт AdWords отримує інший cookie-файл. Сookie-файли не можуть відстежуватись по веб-сайтах клієнтами AdWords. Зібрана за допомогою Conversion-Cookie файлів інформація служить для того, щоб надавати Conversion статистику клієнтам AdWords, які погодились на Conversion-Tracking. Клієнти AdWords дізнаються загальну кількість користувачів, які натиснули на оголошення і перейшли далі до позначеного Сonversion-Tracking-Tag сайту. 

Вони не містять інформації, за якою можна ідентифікувати користувачів.

Якщо Ви не хочете брати участь в Tracking, Ви можете деактивувати цю функцію, шляхом заборони браузеру створювати cookie-файли через відповідне налаштування Вашого браузера (можливість деактивації). Тоді вони не будуть враховані в Conversion-Tracking статистиці. Ви знайдете додаткову інформацію, а також політику конфіденційності Google за посиланням : http://www.google.de/policies/privacy/

Third-Party-Cookies

Viessmann обслуговується певними рекламними партнерами, які допомагають в тому, щоб робити інтернет-асортимент і веб-сайти для Вас цікавішими. Тому пр відвідуванні веб-сайтів на Вашому жорсткому диску також зберігаються cookie-файли компаній-партнерів. При цьому мова йде про тимчасові/постійні cookie-файли, які автоматично видаляються після заявленого часу. Ці тимчасові або також постійні cookie-файли (термін дії від 14 днів до 10 років) зберігаються на жорсткому диску і автоматично видаляються тільки після заявленого часу. Також cookie-файли наших компаній-партнерів містять лише псевдонімні, в більшості випадків анонімні дані. При цьому мова йде, наприклад, про дані, які продукти Ви подивилися, чи купувалися щось, які продукти шукали і т. д.

При цьому, деякі з наших рекламних партнерів, також збирають інформацію з-поза наших веб-сайтів, наприклад інформацію про те, які сторінки Ви відвідали раніше або якими продуктами Ви зацікавилися, щоб мати змогу показувати Вам рекламу, яка найкращим чином відповідає Вашим інтересам. Ці псевдонімні дані ніколи не співставляються з Вашими персональними даними. Вони використовуються з єдиною метою: надавати можливість нашим рекламним партнерам, показувати Вам рекламу, яка могла б Вас зацікавити.

Технології Re-Targeting

Наші веб-сайти використовують при цьому так звані технології Re-Targeting. Ми використовуємо ці технології, щоб робити інтернет-асортимент цікавішим для Вас. Ця технологія уможливлює показ реклами на веб-сайтах наших партнерів для користувачів, які раніше уже цікавилися нашим магазином і нашими продуктами. Ми переконані в тому, що персоналізована відповідно до інтересів реклама, як правило, є цікавішою для інтернет-користувачів, ніж не персоналізована реклама. Використання цих рекламних інструментів на сайтах наших партнерів відбувається на основі технології cookie-файлів і аналізу попередньої поведінки користування. Ця форма реклами відбувається абсолютно псевдонімно. Дані користувацьких профілів ніяким чином не об'єднуються з Вашими персональними даними.

Користуючись нашими сайтами, Ви погоджуєтеся на використання нами так званих cookie-файлів, за допомогою яких ми збираємо, зберігаємо і використовуємо дані користувачів. Далі Ваші дані про завершення сесії браузера зберігаються в cookie-файлах, щоб при вашому повторному звернені до сайту, знову могти звернутись до них. Ви можете в будь-який час відкликати цю згоду, шляхом відмови в збереженні
cookie-файлів в налаштуваннях Вашого браузера.

Google Remarketing

Ми використовуємо технологію Remarketing Google Inc. (1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA; „Google“). За допомогою цієї технології користувачам, що вже відвідали наші інтернет-сторінки і онлайн-служби і зацікавилися асортиментом, буде показана цільова інтернет-реклама на сторінках партнерської мережі Google. Показ реклами відбувається завдяки використанню файлів cookie, це маленькі текстові файли, які зберігаються на комп’ютері користувача. За допомогою текстових файлів аналізується поведінка користувача при відвідуванні веб-сайтів і використовується виключно для цільових рекомендацій продуктів і, основаної на інтересах реклами.

Якщо Ви не хочете отримувати рекламу, на основі Ваших інтересів, Ви можете деактивувати застосування cookie-файлів Google для цих цілей, перейшовши за посиланням: https://www.google.de/settings/ads/onweb“ \l „display_optout“ \t „_blank.
Також Ви можете деактивувати застосування cookie-файлів третьою стороною, шляхом переходу на сторінку деактивації Network Advertising Initiative http://www.networkadvertising.org/choices/ і здійснення там вказаних необхідних дій для активації функції Opt-Out. Додаткову інформацію щодо Google Remarketing, а також політику конфіденційності Google Ви можете знайти за посиланням: http://www.google.com/privacy/ads/.

Користуючись нашими пропозиціями, Ви погоджуєтеся, щоб Google обробляв зібрані про Вас дані описаним тут способом і з вище вказаною метою. Ми наголошуємо на тому, що у Google є власна, відмінна від нашої, політика конфіденційності. Ми не несемо відповідальність за цю політику і пов'язані з нею процеси.

Facebook Remarketing

На цьому веб-сайті використовуються функція Facebook Remarketing або „Custom Audience“. За допомогою цієї функції ми можемо показувати відвідувачам нашого веб-сайту цільову інтернет-рекламу. Тобто, якщо відвідувачі нашого веб-сайту є користувачами Facebook, то їм показуватимемо відповідно до їх інтересів персоналізовані рекламні оголошення. Для проведення аналізу використання веб-сайтів, який є необхідним для створення індивідуалізованих рекламних оголошень, Facebook застосовує так звані cookie-файли.

Також Facebook зберігає невеликий файл з послідовністю чисел в браузерах відвідувачів нашого веб-сайту. Завдяки цьому числу відбувається ідентифікація відвідувачів веб-сайту, і знеособлених даних про використання веб-сайту. Персональні дані відвідувачів веб-сайту не зберігаються. Якщо Ви згодом відвідаєте Facebook, то Вам покажуть рекламні повідомлення, в яких скоріш за все будуть враховані раніше переглянуті продукти або інформаційні сторінки. Якщо Ви не хочете, щоб Facebook збирав ці дані, Ви можете відмінити зберігання за наступним посиланням: https://www.facebook.com/settings/?tab=ads При використанні декількох браузерів Ви повинні повторити цей процес необхідну кількість раз.

Inspectlet

На цьому веб-сайті дані збираються і зберігаються аналітичною веб-службою Inspectlet. На основі цих даних та з застосуванням псевдонімів створюються користувацькі профілі. Вони призначені для аналізу поведінки користувача і підвищення ефективності нашого інтернет-асортименту. До того ж можуть застосовуватися cookie-файли (маленькі текстові файли), які зберігаються локально на комп’ютері відвідувача і роблять можливими розпізнавання користувача при повторному відвідуванні нашого веб-сайту.

V. Інформація про права зацікавлених осіб

Ця частина політики конфіденційності містить додаткову інформацію про забезпечення Ваших прав як зацікавленої особи по відношенню до Viessmann.

Для виконання Положення про права зацікавлених осіб Регламенту, компанія Viessmann може вибірково або на основі правомірної підозри вимагати додаткову інформацію для підтвердження Вашої особи. Це особливо стосується тих випадків, коли запит на інформацію направляється в електронній формі, при цьому немає даних для зворотного зв'язку відправника та зацікавленої фізичної особи.

У Вас є право

● згідно зі статтею 15 Регламенту вимагати довідки про Ваші опрацьовані нами персональні дані. Зокрема, Ви можете вимагати довідку про цілі обробки даних, категорії персональних даних, категорії одержувачів, які отримували або отримуватимуть Ваші персональні дані, запланований термін зберігання, існування права на виправлення, видалення, обмеження обробки або заборону обробки, існування права оскарження, джерела отримання Ваших даних, якщо вони не були зібрані нами, а також про існування системи автоматизованого прийняття рішень включно з створенням профілів, за необхідності змістовної інформації про подробиці цих процесів;

● згідно зі статтею 16 Регламенту вимагати негайного виправлення некоректних 
або не комплексних зібраних нами, Ваших персональних даних;

● згідно зі статтею 17 Регламенту вимагати видалення зібраних нами Ваших персональних даних, якщо їх обробка не потрібна для реалізації права на свободу слова, виконання законного зобов’язання, для забезпечення інтересів громадськості або для реалізації та захисту права на юридичні запити.

● згідно зі статтею 18 Регламенту вимагати обмеження обробки Ваших персональних даних, якщо Ви оскаржуєте правильність Ваших даних, їх обробка є незаконною, Ви відмовляєтеся від їх видалення і ми більше не потребуємо даних, а Вам вони потрібні для відшкодування коштів, для реалізації і захисту права на судові позови або Ви згідно зі статтею 21 Регламенту висловили протест проти обробки;

● згідно зі статтею 20 Регламенту вимагати зберігання наданих Вами персональних даних в структурованому, вживаному і доступному для комп'ютерного зчитування форматі або передачу іншій відповідальній особі;

Щодо реалізації цих прав зверніться будь ласка до: 

Уповноваженого по захисту даних Viessmann Group

Viessmannstraße 1
D-35108 Allendorf (Eder)
Telefon: +49 6452 70-0
Telefax: +49 6452 70-2780
E-Mail: datenschutz@viessmann.com

● згідно зі статтею 7 Абзац 3 Регламенту в будь-який час відкликати Вашу згоду по відношенню до нас. Це тягне за собою те, що ми більше не зможемо вести обробку даних, яка ґрунтувалася на цій згоді. Ви можете відкликати згоду через:  widerruf@viessmann.com або poststelle@datenschutz.hessen.de

● згідно зі статтею 77 Регламенту подавати скарги до наглядового органу. Як правило, Ви можете звертатися до наглядового органу у місці Вашому перебування або у місці перебування нашої штаб-квартири.

Відповідальний наглядовий орган

Гессенський уповноважений із захисту даних

Der Hessische
Datenschutzbeauftragte
Postfach 3163
D-65021 Wiesbaden
Telefon: +49 611 1408-0
Telefax: +49 611 1408-900
E-Mail: poststelle@datenschutz.hessen.de

Додаткова інформація - контактні дані

Ваша довіра важлива для нас. Тому ми хотіли б в будь-який час мати змогу спілкуватися з Вами та відповідати на Ваші питання відносно обробки Ваших персональних даних. Якщо у Вас є питання, відповідь на які Ви не знайшли в цій політиці конфіденційності або якщо Ви бажаєте отримати поглиблену інформацію, зв'яжіться з нами, будь ласка:

Контактні дані уповноваженої особи із захисту даних:

Уповноважений з захисту даних Viessmann Group

Viessmannstraße 1

D-35108 Allendorf (Eder)

Telefon: +49 6452 70-0

Telefax: +49 6452 70-2780

E-Mail: datenschutz@viessmann.com

Порада щодо безпеки 

Ми турбуємося про збереження Ваших персональних даних і здійснюємо його так, щоб треті особи не мали доступу до них. При комунікації по електронній пошті неможливо гарантувати повний захист даних, тому ми рекомендуємо Вам користуватися поштою при пересилання конфіденційної інформації.

Зміна політики конфіденційності 

Ця політика конфіденційності чинна з травня 2018.

Через доопрацювання нашого веб-сайту і асортименту або на основі зміни законів або розпоряджень відповідальних установ може знадобитися змінити цю політику конфіденційності. У будь-який час Ви можете знайти чинну політику конфіденційності на веб-сайті https://www.viessmann.de/de/datenschutzerklaerung.html і роздрукувати.

Система інформування / Viessmann – Integrity Line

Щоб ми могли відповідати нашим цінностям, важливо знати про можливі порушення та виправляти їх. У вас є можливість повідомити про неналежну поведінку в будь-який час через нашу систему інформування, лінію доброчесності Viessmann та інші наші канали повідомлень (телефоном, електронною поштою, листом тощо).