Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали
Комерційні рішення
Газ

Басейн у Коломиї

Транспортабельна котельня Vitomodul 4000 для плавального басейну, на базі двох газових котлів Vitoplex 100 PVlB по 2000 кВт.

Транспортабельні котельні Vitomodul збираються в Україні на базі котлів Viessmann та комплектуючих до них. В котельні монтується два котли середнього діапазону потужностей (від 150 до 2000 кВт кожний), таким чином сумарна номінальна потужність котельні варіюється від 300 до 4000 кВт. Стандартна лінійка потужностей побудована на котлах Vitoplex 100 PV1, але можливі також індивідуальні варіанти з використанням котлів Vitoplex 200 SX2A та Vitocrossal.

Котельня працює в цілком автоматичному режимі без постійної присутності обслуговуючого персоналу та оснащена всіма належними пристроями безпеки. Стіни, підлоги та дах вагончика-котельні мають утеплену конструкцію. Також котельня оснащується вузлами обліку палива й води, а в разі потреби – також теплової та електричної енергії.

На фото – Vitomodul 4000 у Коломиї на Івано-Франківщині для забезпечення потреб басейну.

  

Український продукт на базі німецької техніки: транспортабельні котельні Vitomodul збираються в Україні з котлів Viessmann та комплектуючих до них. В котельні монтується два котли середнього діапазону потужностей (від 150 до 2000 кВт кожний), таким чином сумарна номінальна потужність котельні варіюється від 300 до 4000 кВт. Стандартна лінійка потужностей побудована на котлах Vitoplex 100 PV1, але можливі також індивідуальні варіанти з використанням котлів Vitoplex 200 SX2A та Vitocrossal.

Пов'язані посилання

Індустрія
Комерційні рішення
Централізоване опалення

Готель у м. Одеса

Готель у м. Одеса, де встановлено каскад з теплових насосів (спліт-система повітря-вода) Vitocal 200-S у кількості 5 одиниць.

Читати далі
Індустрія
Комерційні рішення
Централізоване опалення
Біомаса
Газ
Рідке паливо

Районна котельня

Один із реалізованих проектів - районна котельна у місті Вінниця на базі котлів Vitomax HW у кількості 3 одинииць, потужність кожного з яких складає 4500 кВт. Дана котельна забезпечує централізоване теплопостачання для частини мешканців у м. Вінниця.

Читати далі
Індустрія
Комерційні рішення
Централізоване опалення
Біомаса

Твердопаливна котельня у Вінниця

Найпотужніша котельня, в котрій встановлено Vitoflex 300-FSR LW потужністю 3300 кВт.

Читати далі
Індустрія
Комерційні рішення
Централізоване опалення
Електрика

М'ясопереробна фабрика

Когенераційний модуль Vitobloc 200 EM-530/660 дає 530 кВт електричної енергії та 660 кВт теплової. КГУ ідеально підходять для випадків, коли тепло потрібне протягом тривалого проміжку часу, а на виробництво електроенергії виділений максимально тривалий час. Зі своєю потужністю установки Vitobloc 200 підходять для спорудження нових і модернізації існуючих об'єктів у великій та середній промисловості, а також комунальному господарстві.

Читати далі
Індустрія
Комерційні рішення
Біомаса
Газ
Електрика
Рідке паливо

Шинний завод Росава

На заводі встановлено парові два котли виского тиску Vitomax HS продуктивністю 12 т/год 25 бар кожен.

Читати далі
Житловий
Газ

Приватний будинок в м. Київ

В котельні приватного будинку встановлено конденсаційний газовий котел Vitodens 100-W, тепловий насос типу повітря-вода Vitocal 200-S та електричний котел у якості резервного джерела живлення - Vitotron 100.

Читати далі