Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Електричний водонагрівач: децентралізований, гнучкий та ефективний

Електричний водонагрівач Viessmann Vitotherm

Більш ніж 100-річний досвід виробництва теплової енергії є основою для всіх пропонованих Viessmann видів виробництва енергії. За цей час все більшого значення набувають стійкі джерела: чи то рекуперація тепла з навколишнього середовища, чи то виробництво електроенергії з сонячної енергії.

Тому компанія Viessmann розширила свій широкий асортимент теплогенераторів, включивши до нього електричні водонагрівачі та електричні системи опалення. Таким чином, ми можемо запропонувати користувачеві все з одних рук: ефективні енергетичні системи для виробництва та зберігання енергії на місці, а також розумне використання цієї енергії для опалення, охолодження та вентиляції. Нові електричні системи можна також комбінувати з існуючими теплогенераторами. Вони можуть бути використані в широкому спектрі проектів модернізації та нового будівництва.

Електричний нагрів ГВП для індивідуальних потреб

Гаряча вода для побутових потреб є базовою потребою, для якої кожне домогосподарство має своє рішення. Наприклад, нагрівання за допомогою бойлера, геліосистеми або електричного водонагрівача. Електричний водонагрівач має численні переваги: вода нагрівається лише тоді, коли це необхідно. Це зменшує витрати на електроенергію без шкоди для зручності, оскільки вода доступна негайно. Оскільки відстань між системою гарячого водопостачання та точкою водорозбору зазвичай дуже коротка, втрати тепла майже не відбуваються. Іншими перевагами електричних водонагрівачів є те, що вони практично не потребують технічного обслуговування та відносно низькі витрати на придбання. І останнє, але не менш важливе: нагрівання гарячої води за допомогою електрики є надзвичайно зручним, причому на вибір є багато різних моделей. Водонагрівачі для побутових потреб доступні з різними ступенями потужності, розмірами та кольорами. У багатьох випадках температуру води можна точно встановити до обраного градуса. Найпоширеніші електричні системи ГВП включають проточні водонагрівачі та водонагрівальні баки.

Проточні водонагрівачі

Електричний водонагрівач Vitotherm

У проточних водонагрівачах прохолодна водопровідна вода нагрівається під час проходження через прилад. Деякі електричні прото чні водонагрівачі Viessmann мають чотири функції. Окрім датчиків температури на вході та виході, ще один датчик потоку та клапан з електроприводом гарантують, що гаряча вода витікає з труби з точною температурою. Залежно від моделі, існують різні режими, такі як функція Eco або електронна функція виявлення повітряних бульбашок, щоб підвищити зручність використання.

Баки для ГВП

Настінний накопичувальний водонагрівач Viessmann Vitotherm

На відміну від проточних водонагрівачів, гаряча вода для побутових потреб тимчасово зберігається в баку для ГВП. Залежно від об'єму баку ці прилади називають або малими накопичувальними водонагрівачами, або настінними накопичувальними водонагрівачами. Малі та настінні накопичувальні водонагрівачі Vitotherm від Viessmann вміщують від п'яти до 150 літрів, що робить їх дуже універсальними. Малі накопичувальні водонагрівачі об'ємом п'ять літрів використовуються переважно для гарячого водопостачання невеликих кухонь або офісів. Для підключення потрібна лише розетка 230 В. Настінні накопичувальні водонагрівачі об'ємом до 150 літрів, з іншого боку, призначені для електричного нагріву ГВП у звичайній ванній кімнаті або підсобному приміщенні. Вони навіть здатні забезпечити кілька кранів гарячою водою з точним дозуванням. Більше про те, що відрізняє ці прилади, ви можете прочитати на сторінці Настінні та малі електричні накопичувальні водонагрівачі.

Які переваги дає виробництво гарячої води за допомогою електроенергії?

На ефективність суттєво впливають різні фактори. До них відносяться структурні умови. Якщо точки водорозбору в будинку розташовані далеко один від одного, децентралізоване нагрівання гарячої води за допомогою електроенергії може запобігти втратам тепла. Це необхідно враховувати при транспортуванні гарячої води на великі відстані. Навіть якщо вода потрібна нечасто або в невеликих кількостях в окремих точках водорозбору, проточний водонагрівач може бути корисним.

Енергоспоживання - важливий критерій

У часи зростання цін на електроенергію все більше уваги приділяється енергоспоживанню електроприладів. У сучасних електричних водонагрівачів воно значно нижче, ніж у старих моделей. Якщо потреба в електроенергії також покривається фотоелектричною системою на даху, то потенціал економії ще більший. Це робить електричні водонагрівачі ефективним і кліматично свідомим рішенням для власників будинків.

Опалення та гаряче водопостачання електроенергією з відновлюваних джерел

Настінний колектор Viessmann Vitoplanar

Не лише електричне нагрівання ГВП може допомогти захистити клімат. Опалення також може бути екологічно чистим, якщо використовувати електроенергію з відновлюваних джерел. Цей аспект є пріоритетним для компанії Viessmann і відображений у нашому асортименті продукції, який включає не лише електричні водонагрівачі, але й електричні системи опалення. Електричні нагрівачі Vitoplanar пропонують гнучкі можливості застосування у новозбудованих енергоефективних та пасивних будинках, а також у проектах модернізації. Окрім електричних нагрівальних матів для укладання на стяжку та під ламінат, паркет і кахельну підлогу, в широкому асортименті Viessmann є також інфрачервоні обігрівачі. Вони мають розташовані в шаховому порядку виходи і підходять для настінного та стельового монтажу. Можна вибрати різні варіанти обробки поверхні, які підходять для відповідного застосування. Наприклад, настінний колектор Vitoplanar EC4 відрізняється стриманим дизайном і різноманітністю розмірів. Для ванних кімнат або передпокоїв доступний також інфрачервоний обігрівач із дзеркальною поверхнею.

Заміна старих проточних водонагрівачів має сенс

Як і у випадку із застарілими системами опалення, багато проточних водонагрівачів, які досі експлуатуються, працюють неефективно. Вони нагрівають вхідну холодну воду з постійною потужністю, яка часто буває занадто високою. Крім того, температуру гарячої води на виході неможливо встановити безпосередньо. Щоб отримати необхідну температуру, гарячу воду потрібно змішувати з холодною. Сучасні електричні водонагрівачі з повністю електронним управлінням, такі як Vitotherm EI2, працюють зовсім по-іншому. Потужність регулюється відповідно до обраної температури ГВП та швидкості потоку. Завдяки цьому проточні водонагрівачі рідко використовують свою повну потужність і працюють більш ефективно. У цифрах це означає, що ці прилади споживають до 20 відсотків менше електроенергії та зменшують споживання води.

Відео: ViTalk - IoT для енергетики

У відео ви можете дізнатися більше про те, як "Теплоенергетика стає електричною".

Асортимент продукції

Зручний нагрів ГВП та виробництво тепла за допомогою електроенергії. Обирайте електричну систему ГВП від Viessmann та підвищуйте зручність експлуатації.