Швейцарський постачальник енергії Limeco спільно з дочірніми компаніями Viessmann Microbenergy та Schmack Biogas будує найбільшу в світі електростанцію, що працює на газі, який виготовляється шляхом мікробіологічного перетворення водню в метан. Технологія була розроблена філією Viessmann Microbenergy. Постачальником технології для електролізу є Siemens.

power-to-gas

Power-to-Gas — новий спосіб збереження надлишкової енергії отриманої з відновлюваних джерел енергії, наприклад вітроелектростанції чи фотоелектричних систем. Розроблена ця технологія в Технічному університеті Відня на початку 2010-тих.

Суть методу в тому, що надлишок електроенергії в години з малим її споживанням, використовують для розщеплення води на водень і кисень за допомогою електролізу. Потім водень синтезують з діоксидом вуглецю (CO2) в метан. При цьому, COдля цього процесу передбачається видобувати з біогазових установок, які переробляють біогаз в біометан. При переробці біогазу в біометан в цих установках виділяється СО2. Цей процес відбувається при використанні унікальної технології Віденського університету - техніки мембранного фільтру. Ця мембрана потім використовується для фільтрації штучно генерованого метану.

Розроблена технологія дозволяє виробляти метан високої чистоти для подальшого закачування в газові мережі.


Для Патріка Феусі, директора компанії Limeco, технологія PtG є ключовою для регіональної, екологічно чистої енергетичної концепції: "За допомогою електроенергії з нашого сміттєпереробного заводу та стічних газів з нашої очисної води ми постачаємо два найважливіші інгредієнти в процесі переробки енергії на газ".

 


Навіщо інтернет-магазин

Навіщо інтернет-магазин

Німецька компанія Віссманн зробила діджитал-продукт значно полегшила цей складний і незрозумілий процес по встановленню опаленню у Ваш дім

Ми на відміну від всіх інших виробників пропонуємо рішення:

По-перше рішенням є сам наш продукт, адже на відміну від такого популярного серед українців китайсько обладнання ( українці економлять і купують традиційні, дешеві котли зроблені з дешевих матеріалів + використовують тих матеріалів якомога менше - в результаті таке обладнання швидко зношується)Котли Віссманн - це уже самі по собі рішення, адже всі його складові та автоматика зібрані таким чином, щоб власник взагалі нічого не налаштовував, при цьому економив енергію і гроші і насолоджувався комфортною температурою повітря та теплої води.

Але Віссманн Україна пішов дальше і пропонує рішення - продукт + монтаж. Ми уже 20 років в Україні навчаємо спеціалістів по монтажу водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування працювати з нашим обладнанням та якісно монтувати та робити сервіс. Саме тому ми прийняли рішення, що уже час пропонувати українцям не просто обладнання, а рекомендувати наших партнерів та пропонувати таким чином рішення.

Обладнання Viessmann - це по-німецьке якісне дороге обладнання для тих хто знає, що краще заплатити один раз за якість, ніж зекономити один раз і потім переплачувати за газ/електроенергію. Для тих хно не може собі дозволити економити на обладнанні, яке 20 років буде забезпечувати Вас теплом. Наші клієнти - заможні люди, які хочуть володіти найновішими технологіями, і при цьому не перейматися деталями їх встановлення  - шукати самостійно інсталятора, розбиратись чи він все добре робить. Тому ми просто рекомендуємо виключно тих, хто пройшов навчання та тестування від технічних фахівців компанії Viessmann.

Тому ми починаємо працювати таким чином: Клієнти знайомляться з нашими продуктами, в конфігураторі вибирають ввідні дані домівок, які вони планують опалювати та забезпечувати гарячою водою - і ми їм одразу розраховуємо на базі цього обладнання, яке їм буде потрібно та скільки орієнтовно буде коштувати монтаж (варто зауважити, що для систем опалення потрібна детальна оцінка спеціаліста, бо як розказували вище - кожен випадок унікальний, тому і рішення повинні бути індивідуально підібрані.)

Тому після того, як ви побачили попередній масштаб цін, ви за бажанням можете ввести свої контактні дані - і сертифікований інсталятор Віссманн з Вашої місцевості з Вами зв'яжеться, за потреби виїде на об’єкт, та надасть всю подальшу кваліфіковану допомогу.

Таким чином ви отримуєте гарантований сервіс від виробника.


Новий додаток до сайту складається з двох частин: сторінки рішень та магазин.

Через сторінки рішень можна замовити теплові насоси, конденсаційні котли та сонячні системи. Вартість таких комплексних рішень починається з 2000 євро.

В магазині зараз є всього 5 продуктів:

  • 3 конденсаційні котли
  • 1 традиційний котел (для любителів традиціних цінностей - не рекомендуємо ставити в новобудовах)
  • 1 електричний котел

Німецька якість для українського споживача

Німецька якість для українського споживача

Важко уявити більш традиційну німецьку компанію. Viessmann - німецька вузькоспеціалізована компанія-виробник, яка займається виключно кліматичною технікою понад 100 років (з 1917 року). На сьогодні групою компаній Viessmann керують внук та правну засновника компанії, Мартін та Макс Віссманн відповідно.

В Україні компанія офіційно представлена з 2000 року.

За цей час компанія Viessmann сформувала мережу партнерів по всій Україні. Тільки інсталятори, котрі успішно завершили семінари від фахівців Академії Viessmann можуть здійснювати монтаж нашого обладнання, проводити сервіс та, за потреби, здійснювати ремонт.

Більше 32000 українських спеціалістів з систем опалення пройшли навчання у Viessmann

Більше 80 авторизованих сервісних партнерів в Україні

Окрім сотні тисяч одиниць встановленого енергоефективного побутового обладнання, Viessmann постачає також обладнання для централізованих котелень, житлових комплексів, різноманітних заводів та підприємств, а також розважальних та бізнес-центрів. За цим посиланням Ви можете знайти об’єкти, які обрали обладнання великої потужності Viessmann. Оскільки встановлено дуже багато котлів середньої потужності (ТЦ, БЦ, ЖК) - то вони не вказані на карті.

Оборот Viessmann Group - 2,5 млрд євро

Створюємо життєві простори для майбутніх поколінь!