Нове покоління газових конденсаційних котлів

Що таке насправді хороший дизайн?

На це запитання легко відповісти. Тому що хороший дизайн - це насамперед практичний продукт, зручний в першу чергу для людей, які користуються ним щодня. Інсталятори та користувачі обладнання допомогли нам покращити продукти Viessmann. Результат: установка, обслуговування та сервіс газових конденсаційних котлів ще ніколи не були настільки простими, як зараз. І до того ж вони красиві, все це – нове покоління систем опалення Viessmann.

Прості аргументи

Найвища надійність та ефективність - саме цього очікують користувачі від газових конденсаційних котлів Viessmann. Нове покоління котлів також встановлює нові стандарти щодо простоти використання та якості дизайну, надаючи сильні аргументи для менеджерів з продажу.

З підвалу, до кімнат
Нове, матове порошкове покриття кольору біла перлна - єдине подібне на ринку і гармонійно вписується в декор будь-якої сучасної квартири. Більша товщина листа забезпечує більшу стійкість і довговічність.

Найвищий комфорт в користуванні завдяки 7-дюймовому кольоровому сенсорному дисплею
Великий 7-дюймовий кольоровий сенсорний екран створює максимальний комфорт в користуванні і обслуговуванні. Наприклад, користувач завжди має доступ до енергетичної панелі, де відображаються дані про споживання енергії. Крім того, котлом можна керувати за допомогою мобільного додатку.

Найвища ефективність та надійність
Нещодавно розроблений пальник MatriX-Plus є ще надійнішим та ефективнішим, ніж його попередник. Автоматична система управління горінням Lambda Pro Plus забезпечує повну продуктивність у будь-який час, навіть при коливаннях якості газу та зміні умов експлуатації.

Більше безпеки, більше комфорту
Мобільний додаток ViCare App та інтегрований модуль WiFi дозволяють інсталятору забезпечити своїм клієнтам комфорт та безпеку на найвищому рівні. У разі несправності в роботі приладу, інсталятор буде повідомлений про це ще до зниження температури в квартирі.


Простота установки

Нове покоління котлів Vitodens спрощує щоденну роботу  інсталятора. Виконання пусконалагоджувальних робіт в незручному положенні тепер в минулому. Існує багато інших переваг, таких як стандартизація підключень або інтуїтивно зрозумілий помічник введення в експлуатацію.

Інформація на рівні очей
Положення дисплея можна регулювати залежно від умов місця встановлення. Регулятор можна розміщувати у верхній або нижній частині котла так, щоб було зручно користуватися дисплеєм незалежно від висоти встановлення котла.

Інтуїтивний запуск
Удосконалений асистент запуску дозволяє зручно виконувати все технічне обслуговування на сенсорному екрані. За бажанням ви можете використовувати для цього додаток ViStart для смартфону або планшету. Для цього вам не потрібно підключення до Інтернету.

Internet всередині
Комунікація кожної установки з Інтернетом - це можливість надати своїм клієнтам найкращий сервіс у майбутньому. Вбудований модуль WiFi та додаток ViCare дозволяє вирішити цю проблему шляхом створення інсталятором профілю користувача за кілька хвилин. Тільки після цього запуск установки може бути завершений.

Простота в обслуговуванні

З котлами нового покоління монтажник стає "опікуном" своїх клієнтів і може легко контролювати правильність та ефективність роботи установки за допомогою дистанційної діагностики.

На 50% менше запчастин
Модульна конструкція нових настінних газових котлів та додаткового приладдя полегшує проектування, монтаж та обслуговування установок. В результаті це означає, що асортимент запчастин скорочується, а асортимент продукції - менш складний.

Ще простіше очищення
Модуль конденсації із випробуваним теплообмінником Inox-Radial з нержавіючої сталі та нещодавно розробленим пальником MatriX-Plus гарантує найвищу якість, енергоефективність та термін служби, і тепер його ще й легко чистити.

Можливість постійного контролю  
Підключення до Інтернету дозволяє виявляти можливі несправності віддалено. Завдяки цьому інсталятор може підготувати вирішення проблеми за своїм столом, змінити налаштування та замовити запчастини. Приїжджаючи до замовника, у нього є все, що потрібно і ніяких сюрпризів там не чекає.

Світловий індикатор вказує поточний стан роботи пристрою

Світловий індикатор - це люмінесцентна світлодіодна смуга, яка розміщена по всій ширині пристрою. Він інформує користувача в режимі реального часу про загальний робочий стан пристрою.

Індикатор, виконаний в фірмовому кольорі компанії Viessmann, має різні функції:
– Коли ви включаєте котел, світловий індикатор світиться. 
– У режимі очікування світловий індикатор рівномірно блимає.
– Світловий індикатор миготінням підтверджує нові налаштування на сенсорному екрані або зі смартфона.
– При несправностях світловий індикатор мигає.
 

Нова електронна платформа - підготовлена для цифрових  послуг з технічного обслуговування

З новою електронною платформою починається нова ера в роботі, регулюванні та керуванні системами опалення Viessmann. Вона забезпечує постійний мережевий зв’язок між системою опалення та інсталятором чи сервісантом (Vitoguide) i користувачем установки (ViCare) повністю в середовищі цифрових технологій.

Використовується у Vitodens 2xx 
Нові газові конденсаційні котли Vitodens 200-W / 222-W / 222-F / 242-F вже обладнані новою електронною платформою.

Сьогодні електронна платформа адаптована до комплексних цифрових послуг, що приносить користь як інсталяторам, так і користувачам установок. Це гарантує безпечну, ефективну та екологічну безпеку при максимально ефективному використанню  ресурсів.

Набагато менше запчастин
Модульна конструкція електронної платформи дозволяє зменшити кількість компонентів порівняно з попередніми регуляторами. А це спрощує проектування, установку та сервіс. Загалом це означає значне скорочення асортименту запчастин та меншу складність у асортименті продукції.

Текстові повідомлення замість кодів несправностей
Наступна перевага: пристрій точно повідомляє про можливу причину несправності текстовим повідомленням, а не лише номером коду помилки.

Вбудований датчик тиску
Всі Vitodens 2xx оснащені цифровим датчиком тиску. Показники можна побачити на дисплеї та в додатку ViCare i Vitoguide, що дозволяє більш точну дистанційну діагностику.

Пальник MatriX-Plus – високоефективне серце нового покоління котлів Vitodens

"Ніщо не є настільки хорошим, що його неможливо вдосконалити" - керуючись цією істиною Viessmann вже більше 100 років удосконалює перевірену технологію та адаптує її до нових вимог ринку.

Більш компактний, ефективніший, економічніший
Серцем газових конденсаційних котлів нового покоління є нещодавно розроблений пальник MatriX-Plus. Найвищий діапазон модуляції з максимальною стабільністю полум'я - для помітно менших витрат палива.

Менше запчастин - менші витрати
Пальник MatriX-Plus вимагає  одного типу електроду розпалу для всіх типів Vitodens. Перевага нового покоління: менший асортимент і більша уніфікація запчастин - а отже, менші витрати.

Автоматичний контроль горіння Lambda Pro Plus
Наступним технічним нововведенням Viessmann є автоматична система управління горінням Lambda Pro Plus. Вбудована інтелектуальна система контролю якості горіння Lambda Pro Plus контролює роботу пальника в залежності від якості газу.

Теплообмінник Inox-Radial

Теплообмінник димові гази/вода випробуваний та виготовлений з нержавіючої сталі Inox-Radial.

Огляд переваг

– Висока міцність та ефективність, теплообмінник Inox-Radial з нержавіючої сталі
– Знижені на 40% викиди NOx зменшують навантаження на навколишнє середовище
– Найвищий діапазон модуляції з максимальною стабільністю полум'я - для помітно менших витрат палива
– Зниження витрат за рахунок зменшення асортименту запчастин та спрощення продукції
– Постійне чисте та ефективне горіння шляхом автоматичного налаштування параметрів до типу газової та димової системи
– Надійний і безпечний, тому що "Зроблено в Німеччині компанією Viessmann"
10 років гарантії