Vitocal 100-S: ефективний тепловий насос "повітря-вода" спліт-система за привабливою ціною

 

Використайте для себе переваги Vitocal 100-S:
 

  • Надійний тепловий насос за вигідною ціною
  • Зручний та простий монтаж зовнішнього блоку (біля будинку, на стіні, ін.)
  • Реверсивний режим роботи для опалення та охлодження (тип -AC)
  • Зручний в керуванні регулятор Vitotronic, з текстовими меню та графічним відображенням інформації
  • Оптимальне використання електроенергії, виробленої власною системою фото-електричних модулів
  • Клас енергоефективності*: A++ / A+
* Клас енергоефективності згідно з Директивою ЄС № 811/2013: опалення, середні кліматичні умови – системи з середньою температурою подачі +35 °C / +55 °C
Тепловий насос повітря/вода Vitocal 100-S, спліт-система

Vitocal 100-S складається з двох окремих блоків. Зовнішній блок встановлюється ззовні, він оснащений компресором з DC-інвертором, теплообмінником (випаровувачем), електронним термо-регулюючим вентилем, вентилятором зі змінним числом обертів. Зовнішній блок Vitocal 100-S ефективно використовує безкоштовну енергію зовнішнього повітря за допомогою холодоагенту. Тепло повітря передається холодоагенту, він закипає в теплообміннику та стискається в компресорі. По фреонопроводах холодоагент з високою температурою подається у внутрішній блок, де віддає тепло в систему опалення.

Внутрішній блок теплового насосу оснащений усіма необхідними для роботи комплектуючими: високоефективним циркуляційним насосом, мембранним баком, групою безпеки, реле протоку, перемикаючим вентилем опалення/гаряча вода, контролером Vitotronic 200.

Конструкція спліт-системи для зручного монтажу та надійної експлуатації

Ззовні внутрішній блок схожий на звичайний настінний побутовий котел, має компактні розміри і може бути змонтований в будь-якому доступному місці в приміщенні. Зовнішній блок компактного виконання може бути встановлений в будь-якому зручному для обслуговування місці – біля будинку, на стіні будинку, на даху, на довільній площадці.
Зовнішній та внутрішній блоки з‘єднані між собою фреонопроводами. В якості холодоагенту використовується R410A, що гарантує надійну роботу теплового насосу в зимовий період часу та не вимагає ніяких додаткових заходів для захисту цього контуру від замерзання.

Функціональне оснащення для будь-яких потреб

Vitocal 100-S поставляється в різних комплектаціях для різних режимів роботи. Як суто тепловий насос для опалення приміщення і приготування гарячої води. Додатково може бути оснащений функцією „active cooling“ для використання теплового насосу в літній період для комфортного охолодження приміщень.
Або виконання теплового насосу з вбудованим у внутрішній блок додатковим електричним проточним нагрівачем теплоносія, потужністю 3/6/9кВт.

Енергоефективна техніка, для роботи на електроенергії власного виробництва

Електричні компоненти Vitocal 100-S працюють особливо економічно. Він оснащений DC-інвертором для максимально ефективної роботи при часткових навантаженнях, що дозволяє підтримувати задану температуру в кожен період часу для системи опалення, охолодження чи гарячої води. Внутрішній блок оснащений високоефективним циркуляційним насосом а зовнішній – вентилятором з регулювання кількості обертів. В комбінації з фотоелектричними модулями тепловий насос може ефективно використовувати електроенергію власного виробництва.

Зручне керування через Інтернет

WLAN-модуль Vitoconnect 100 дозволяє керувати тепловим насосом Vitocal 100-S через Інтернет. Безкоштовний додаток Vicare дозволить зручно керувати системою зі смартфону чи планшету – змінювати режими роботи, бажані температури в приміщенні та гарячої води.

Iдеально ефективно для бівалентного режиму

Контролер Vitotronic 200 дозволяє використовувати Vitocal 100-S особливо ефективно в бівалентних системах, коли тепловий насос експлуатується разом з додатковим котлом. Це може бути будь-який котел – для роботи на газі, рідкому паливі або електричний котел. В таких системах тепловий насос використовується для покриття основних навантажень, а котел підключається при пікових навантаженнях в опалювальний період, при особливо низьких температурах зовнішнього повітря.

Регулятор Vitotronic 200 дозволяє ефективно використовувати тепловий насос не тільки в нових системах, а і при модернізації.

Продукт у розрізі, внутрішня частина

Огляд

Номінальна теплова потужність (кВт)
4,0 – 16,0 кВт
Коефіцієнт COP при роботі на нагрів
4,4 – 4,8 (повітря 7 °C/вода 35 °C) і 3,3 – 3,5 (повітря 2 °C/вода 35 °C)
Клас енергоефективності
energieeffizienklasse.png
Клас енергоефективності*: A++ / A+ | *за Директивою ЄС Nr. 811/2013 Опалення, усереднені кліматичні умови, для роботи на низькій (35 °C) / високій температурі (55 °C)
Область застосування
icon-wohngebaeude.png
Одноквартирний будинок, новобудова і модернізація, бівалентні системи
Обслуговування
Einfaches RGB
Регулятор Vitotronic 200 з текстовим і графічним дисплеєм, можливе керування через Vitotrol App
Гаряче водопостачання
Потрібен додатковий ємнісний водонагрівач, щоб досягти високого комфорту приготування гарячої води.
Інші ознаки
Гнучкий монтаж зовнішнього елемента (на землі або підвішений на стіну). Зручний у використанні завдяки реверсивному виконанню, яке дозволяє роботу на нагрів та на охолодження.
Продукт у розрізі – тепловий насос Vitocal 100-S