Інноваційні рішення

Група Viessmann є одним з провідних виробників інноваційних холодильних систем у Європі. До нашої програми поставок належить холодильне обладнання (зокрема глибокого охолодження) з центральним охолодженням у виконанні, готовому до підключення, а також випарні апарати, з'єднувальні системи, морозильні камери, агрегати звичайного і глибокого охолодження; оснащення до них і послуги з монтажу й обслуговування. Широкий асортимент продуктів і послуг охоплює найефективніші рішення в цій галузі.

 

Рішення для застосування в промисловості

  • Меблі з вбудованим холодильним обладнанням
  • Камери звичайного і глибокого охолодження
  • Холодильні агрегати
  • Стелажі, полиці, оснащення

Програма поставок

Verbundkühlmöbel

Холодильні шафи

Steckerfertige Kühlmöbel

Контейнери, готові до підключення

Kühlzellen, Tiefkühlzellen und Regalsysteme

Морозильні камери, збірні стелажі

Kältesysteme & Steuerungen

Системи охолодження, регулятори


Низька вартість життєвого циклу

Viessmann працює з замовником протягом усього життєвого циклу своїх продуктів: від установки, через щоденну експлуатацію, роботи з сервісного обслуговування, аж до його переробки й утилізації. Клієнти отримують рішення, що забезпечують низьку вартість життєвого циклу продукту та його екологічну утилізацію.

Позитивне враження від магазину

Маючи ґрунтовне розуміння бізнесових вимог своїх замовників і широкі знання ринку, наша компанія допомагає замовникам створювати позитивний імідж своїх магазинів. Наші холодильні меблі чудово підходять для того, щоб у привабливому світлі представити продукти, що в них зберігаються, і при цьому збільшити виручку торговельної точки. Разом з клієнтами ми шукаємо рішення, які задовольнятимуть і роздрібних продавців, і споживачів.

Рішення для конкретних покупців

Холодильні системи Viessmann гнучкі, вони дозволяють вирішувати різні промислові завдання. Усі продукти можуть бути пристосовані під індивідуальні вимоги даного замовника, щоб реалізувати його концепцію торгівлі.

Докладнішу інформацію про холодильні системи Viessmann Ви знайдете на нашому міжнародному сайті www.viessmann.com


Виробництво

Наші клієнти мають одного партнера у питаннях продажу, маркетингу та сервісу обладнання. Заводи у Німеччині та Фінляндії пропонують високоякісні холодильні камери та меблі з холодильними установками, оснащені температурним регулюванням, а також мають великий досвід у сфері промислового охолодження. Поєднання багаторічного досвіду обох фірм дає нашим замовникам можливість отримувати готові комплексні системи з рук одного постачальника.

Viessmann_Kuehlsysteme_GmbH.jpg

Виробництво в Німеччині

Компнія Viessmann Kühlsysteme GmbH, що базується в баварському місті Гоф, є лідером європейського ринку, а також основним виробником холодильних камер і холодильних агрегатів для торгівлі й промисловості. Понад 500 співробітників виготовляють високоефективну сучасну продукцію, яка відповідає найвищим стандартам гастрономії та готельної справи, а також стандартам виробництва й обробки харчів.


Norpe_Porvoo.jpg

Виробництво у Фінляндії

Фірма Norpe Oy, заснована 1953 року у Фінляндії, входить у склад Групи Viessmann. Підприємство є лідером на ринку сучасних комерційних технологій в області охолодження, зокрема меблів звичайного та глибокого охолодження з центральною системою охолодження, готові до підключення. Також до програми поставок входять блочні холодильні шафи та послуги з монтажу та обслуговування. На головному підприємстві в місті Порвоо працює понад 300 фахівців.


Вручення премії BEST of Market 2016

BEST of Market 2016 – Viessmann отримав престижну галузеву премію

Читачі фахових журналів з гастрономії: GVmanager, first class, 24 Stunden Gastlichkeit і Schulverpflegung обрали компанію Viessmann переможцем у категорії "Холодильна техніка". Церемонія вручення премії пройшла 10 березня, у перший день фахової виставки Internorga в німецькому Гамбурзі. Премія вручається за результатами масштабного опитування читачів, що охоплює широкий спектр послуг, які може надавати підприємство. За перемогу в конкурсі боролися понад 800 фірм. У січні й на початку лютого 2016 року було проведене онлайн-опитування менеджерів з готельної, гастрономічної галузей, постачальників закладів відпочинку та шкіл тощо. Найкращі постачальники 2016 року визначалися за сумою оцінок по якості, рівню сервісу та співвідношенню ціна-якість.

Superpartner_Urkunde_654x359.jpg

GGKA визначає Суперпартнера 2016

Німецька Асоціація підприємств з оснащення закладів харчування і промислових кухонь (GGKA) у п'ятнадцятий раз проводила конкурс між своїми постачальниками. Нагородження переможців відбулося 20 лютого 2016 року в Штутґарті, під час галузевої виставки Intergastra. Опитування "Суперпартнер" проводиться раз на два роки, і являє собою широку оцінку можливостей підприємств, що працюють у галузі. З 2004 року компанія Viessmann Kühlsysteme незмінно входить у першу трійцю найкращих виробників. 80 учасників асоціації GGKA оцінювали постачальників у дев'яти групах асортименту, ставлячи їм оцінки за сімома критеріями. При цьому різні критерії мали різну вагу, залежно від їхнього значення для галузевих підприємств. Viessmann Kühlsysteme отримала найвищі бали в категоріях "Технічне виконання", "Якість", "Післягарантійне обслуговування" та "Політика продажів" у групі "Прилади великої потужності – Охолодження". В категорії "Частота рекламацій / Стійкість до перешкод" Viessmann з великим відривом отримав найвищу оцінку в своїй групі.