Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Інноваційні рішення

Група Viessmann є одним з провідних виробників інноваційних холодильних систем у Європі. До нашої програми поставок належить холодильне обладнання (зокрема глибокого охолодження) з центральним охолодженням у виконанні, готовому до підключення, а також випарні апарати, з'єднувальні системи, морозильні камери, агрегати звичайного і глибокого охолодження; оснащення до них і послуги з монтажу й обслуговування. Широкий асортимент продуктів і послуг охоплює найефективніші рішення в цій галузі.

  

Рішення для застосування в промисловості

  • Меблі з вбудованим холодильним обладнанням
  • Камери звичайного і глибокого охолодження
  • Холодильні агрегати
  • Стелажі, полиці, оснащення

Низька вартість життєвого циклу

Viessmann працює з замовником протягом усього життєвого циклу своїх продуктів: від установки, через щоденну експлуатацію, роботи з сервісного обслуговування, аж до його переробки й утилізації. Клієнти отримують рішення, що забезпечують низьку вартість життєвого циклу продукту та його екологічну утилізацію.

  

Позитивне враження від магазину

Маючи ґрунтовне розуміння бізнесових вимог своїх замовників і широкі знання ринку, наша компанія допомагає замовникам створювати позитивний імідж своїх магазинів. Наші холодильні меблі чудово підходять для того, щоб у привабливому світлі представити продукти, що в них зберігаються, і при цьому збільшити виручку торговельної точки. Разом з клієнтами ми шукаємо рішення, які задовольнятимуть і роздрібних продавців, і споживачів.

  

Рішення для конкретних покупців

Холодильні системи Viessmann гнучкі, вони дозволяють вирішувати різні промислові завдання. Усі продукти можуть бути пристосовані під індивідуальні вимоги даного замовника, щоб реалізувати його концепцію торгівлі.

Докладнішу інформацію про холодильні системи Viessmann Ви знайдете на нашому міжнародному сайті www.viessmann.de

Виробництво

Наші клієнти мають одного партнера у питаннях продажу, маркетингу та сервісу обладнання. Заводи у Німеччині та Фінляндії пропонують високоякісні холодильні камери та меблі з холодильними установками, оснащені температурним регулюванням, а також мають великий досвід у сфері промислового охолодження. Поєднання багаторічного досвіду обох фірм дає нашим замовникам можливість отримувати готові комплексні системи з рук одного постачальника.

Виробництво в Німеччині

Компнія Viessmann Kühlsysteme GmbH, що базується в баварському місті Гоф, є лідером європейського ринку, а також основним виробником холодильних камер і холодильних агрегатів для торгівлі й промисловості. Понад 500 співробітників виготовляють високоефективну сучасну продукцію, яка відповідає найвищим стандартам гастрономії та готельної справи, а також стандартам виробництва й обробки харчів.

Виробництво у Фінляндії

Фірма Norpe Oy, заснована 1953 року у Фінляндії, входить у склад Групи Viessmann. Підприємство є лідером на ринку сучасних комерційних технологій в області охолодження, зокрема меблів звичайного та глибокого охолодження з центральною системою охолодження, готові до підключення. Також до програми поставок входять блочні холодильні шафи та послуги з монтажу та обслуговування. На головному підприємстві в місті Порвоо працює понад 300 фахівців.