Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Вентиляція житла з рекуперацією тепла для ефективності та комфорту

Консультація експерта

Якість вашого життя та роботи в закритих приміщеннях частково залежить від контрольованої швидкості повітрообміну. Однак провітрювання шляхом відкривання вікон - це випадкова вентиляція, яка призводить до надмірного або недостатнього повітрообміну, а отже, до марного витрачання енергії. Механічна система вентиляції забезпечує безперервний обмін повітря і знижує концентрацію CO₂ в житловому приміщенні до менш ніж 0,1 відсотка за об'ємом. Мешканці сприймають це як "свіже повітря". Це означає, що вікна можуть залишатися закритими цілий рік. Це забезпечує більшу безпеку і тишу для мешканців, оскільки вуличний шум залишається зовні.

Механічна вентиляція з рекуперацією тепла з витяжного повітря

Сучасні механічні вентиляційні системи надзвичайно енергоефективні: Потужний теплообмінник утилізує до 98 відсотків прихованого тепла витяжного повітря і використовує його для нагрівання припливного свіжого повітря. Таким чином, тепло не втрачається через випадкове провітрювання в холодні місяці, а безперервний повітрообмін забезпечує стабільно високий рівень якості повітря в приміщенні. Бюджет домогосподарства помітно полегшується завдяки значно меншому попиту на енергію. Викиди CO₂ також зменшуються.

Центральна механічна вентиляція з рекуперацією тепла в новобудові

Кожна новобудова, обладнана механічною вентиляцією, має центральну установку, яка забезпечує всі приміщення свіжим повітрям через систему повітропроводів. У більшості випадків система повітропроводів прихована в підлозі або інтегрована в стіни. Повітророзподільники - це все, що залишається видимим. Кратність повітрообміну регулюється автоматично центральною вентиляційною установкою. Вона безшумна в роботі і захищає від зовнішнього шуму.

Механічна вентиляція з рекуперацією тепла

Сучасні системи механічної вентиляції безперервно змінюють повітря в житловому приміщенні, забезпечуючи здоровий, комфортний мікроклімат, а також видаляючи запахи та шкідливі речовини. При цьому вони роблять це надзвичайно енергоефективно: Потужний теплообмінник уловлює до 98 відсотків прихованого тепла витяжного повітря і використовує його для підігріву припливного повітря в холодні місяці.

Завдяки ефективним двигунам постійного струму на кожну кВт-год електроенергії відновлюється до 15 разів більше теплової енергії. На житловій площі 150 м² можна заощадити близько 300 літрів мазуту на рік. Влітку теплообмінник повністю байпасується за допомогою вбудованої байпасної заслінки: Контур з регульованою температурою дозволяє прохолодному відфільтрованому зовнішньому повітрю надходити вночі до житлового приміщення.

Скористайтеся перевагами керованої механічної вентиляції з рекуперацією тепла

Керована механічна вентиляція з рекуперацією тепла забезпечує комфортний мікроклімат у приміщенні та зменшує втрати тепла при вентиляції, тим самим знижуючи рахунки за опалення.

До 98 % прихованого тепла у витяжному повітрі може бути рекуперовано
Економічні двигуни постійного струму підтримують постійний потік повітря
Байпас з регульованою температурою забезпечує вентиляцію прохолодним нічним повітрям влітку
Вбудований повітряний фільтр корисний для алергіків
Збалансоване регулювання вологості захищає будівельні конструкції та зменшує неприємні запахи
Вікна можуть залишатися закритими, що підвищує безпеку і захищає від шуму і бруду