Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Система виробництва Viessmann

Система виробництва Viessmann

Система виробництва Viessmann (ViPS)- це обов'язкові норми для всіх залежних товариств, що регулюють організацію, впровадження, контроль та постійне вдосконалення процесу виробництва продуктів.

Вона містить відповідні цілі, принципи, методи і інструменти організації виробництва, що базуються на основних принципах постійного вдосконалення, а також синхронізації процесів.

  

Основні принципи виробництва

Стандартизація / Візуалізація / Чистота і порядок

Для стабільності процесу ми контролюємо, щоб процеси відбувалися встановленим чином і за певних умов. При цьому процеси виробництва організовані таким чином, щоб одразу розпізнавати відхилення/помилки. При цьому слід уникати надмірних витрат і підвищення вартості.
  

Співробітники

Кваліфікація / освіта / охорона праці

Висока кваліфікація наших співробітників - є передумовою для того, щоб можна було змінити принципи виробництва в цілому. Постійне підвищення кваліфікації підвищує вдоволеність співробітників. Для цього існують різноманітні програми підвищення кваліфікації, зокрема в нашій Академії.
  

Синхронні процеси

Виробництво в тактовий час / поточне виробництво / логістика / процес постійного вдосконалення / управління виробництвом

Ми виробляємо лише те, що потрібно споживачу. Цей принцип діє не лише для замовлень клієнтів, а і для наших внутрішніх процесів у рамках відносин клієнт-постачальник.
  

Енергоефективне обладнання

Конструкції, що відповідають технології виробництва

Для виробництва конкурентоздатної продукції ми повинні використовувати максимально ефективне виробниче обладнання і уникати позапланових простоїв.
  

Бездоганні/ Досконалі продукти і процеси

Запобігання дефектів / Виявлення дефектів/ Усунення дефектів / Проведення аудиту

"Якість понад усе" – мета всіх співробітників. Для всіх продуктів і процесів ми прагнемо звести рівень дефектів і помилок до нуля. Лише за цієї умови ми можемо постачати продукти найвищої якості.
  

Менеджмент виробництва

Керування виробничими цехами

Виробничі процеси в цехах наших заводів виконуються кваліфікованим співробітниками. При цьому діє принцип безперервного покращення якості.