Переваги Vitodens 200-W

Vitodens 200 – довговічний та ефективний


Скористайтесь цими перевагами

 • Чудове співвідношення ціна-якість
 • Компактні розміри, ширина лише 450 мм (для потужностей 1,8–150 кВт)
 • Ефективне перетворення енергії в корисне тепло: до 98 % (Hs)/109 % (Hi)
 • Довговічний та ефективний завдяки теплобміннику Inox-Radial
 • Модульований інфрачервоний циліндричний пальник MatriX з тривалим строком служби завдяки поверхні з нержавіючої сталі, що стійка до високих температур
 • Простий в обслуговуванні регулятор Vitotronic з текстовим і графічним дисплеєм
 • Блок керування регулятором може також монтуватися окремо на стіні
 • Підключення до Інтернету через Vitocom 100 (приладдя) для обслуговування та сервісу через додатки Viessmann для мобільного телефона
 • Енергоощадливий високоефективний підмішувальний насос
 • Регулятор Lambda Pro Control Plus регулює процес горіння при застосуванні всіх видів газу
 • Тихий у роботі завдяки низькій частоті обертів вентилятора
 • Швидкий монтаж завдяки новій технології з'єднань
 • Клас енергоефективності А


Особливості Vitodens 200-W

Vitodens 200-W доступний як в одноконтурному так і комбінованому виконанні

Vitodens 200-W  доступний як котелодноконтурного виконання - лише для опалення або як комбінований пристрій із вбудованим проточним водонагрівачем потужністю до 35 кВт.

Vitodens 200-W надзвичайно простий в установці та обслуговуванні

Обираючи один із цих пристроїв, користувач також виграє від низьких витрат на встановлення та обслуговування. Всі компоненти доступні спереду, немає необхідності в сервісному доступі збоку. Всі компоненти системи повністю зібрані на заводі. А коли пристрій підвішений на настінному кронштейні, всі труби опалення та води надійно і щільно під’єднані до мережі - без гвинтування, затискання та пайки. Економія часу вигідна як інсталятору, так і користувачеві.


Газовий конденсаційний настінний котел Vitodens 200-W

Гнучний та ефективний у роботі газовий конденсаційний настінний котел з теплообмінником Inox-Radial, цифровим сенсорним дисплеєм та можливістю керування через мобільний пристрій

Vitodens 200-W – це ідеальний газовий конденсаційний котел для приватного будинку чи квартири в багатоквартирному. Його можна без проблем вмонтувати в нішу у ванній кімнаті або в шафу на кухні.

Vitodens 200-W: доступний як опалювальний котел чи комбінований пристрій

Vitodens 200-W поставляється у двох виконаннях: як опалювальний котел з окремою системою гарячого водопостачання, або (для потужності до 35 кВт) – як комбінований пристрій з інтегрованим проточним водонагрівачем.

Плюси комбінованого пристрою (Тип B2KB)

Високий комфорт гарячого водопостачання завдяки функції підтримки в гарячому стані

Плюси опалювального котла (Тип B2HB)

Економне і компактне рішення для приміщень з високим споживанням тепла (до 150 кВт)

Каскадне підключення до шести котлів, що дає сумарну потужність до 594 кВт


Газовий конденсаційний котел Vitodens 200 на відео

Від газу LL до газу P: за допомогою Lambda Pro Control Plus. Оскільки регулювання горіння автоматично пристосовується до відповідного типу газу. Це стосується також переходу від природного газу до рідкого. Наступне відео показує, як це працює.

Для активації відео натисніть кнопку відтворення. Зауважте, що, відкривши відео, ваші дані передаються на YouTube. Для детальної інформації дивіться нашу політику конфіденційності.

Immer 100% Leistung mit der Verbrennungsregelung Lambda Pro Control Plus
Gasumstellung - mit Viessmann kein Problem
Gasumstellung in Nordwestdeutschland

Gasumstellung - mit Viessmann kein Problem

Котли Vitodens у каскаді

Потужність у каскаді до 594 кВт

Настінні конденсаційні котли Vitodens 200-W добре підходять для встановлення в багатоквартирних будинках, у спорудах виробничого чи громадського призначення. Такий котел є вигідним ціною і компактним рішенням – при встановленні окремого пристрою або при каскадному підключенні до 6 котлів потужністю по 99 кВт, які утворюють опалювальну установку потужністю до 594 кВт.Керування Vitodens 200-W чітке та інтуїтивно зрозуміле

Комфортабельний регулятор Vitotronic

Комфортабельний регулятор Vitotronic

Як користувачам, так і фахівцям із сервісу буде зручно працювати з простим в експлуатації регулятором Vitotronic. Керування котлом через меню зі зрозумілою, логічною структурою.


Теплообмінник Inox Radial

Теплообмінник Inox Radial

Vitodens 200-W оснащений теплообмінником Inox Radial із високоякісної нержавіючої сталі. Він гарантує надійність і високий коефіцієнт використання енергії протягом тривалого часу. Також дуже ефективним компонентом є інфрачервоний циліндричний пальник MatriX з нержавіючої сталі.


Інфрачервоний циліндричний пальник MatriX – ваша турбота про довкілля

Автоматичний регулятор горіння знижує експлуатаційні витрати

Інтегрований регулятор горіння Lambda Pro Control Plus автоматично налаштовує пальник на роботу з різноманітними видами газу (природний газ E чи LL, зріджений газ), забезпечуючи стабільно високу енергоефективність.

Lambda Pro Control Plus дозволяє тримати експлуатаційні витрати на низькому рівні, завдяки тому, що обов'язковий інтервал регулярної перевірки димоходів зростає до трьох років (для Німеччини).

Циліндричний пальник MatriX

Керуйте котельнею зі свого смартфона

Зручне керування – зокрема, з мобільного

І кінцеві споживачі, і спеціалізовані фірми отримують переваги при роботі з регулятором Vitotronic, дуже простим в обслуговуванні. Керування через просте й логічне меню.

Vitotrol Plus App

Додаток Vitotrol Plus App дозволяє дистанційно керувати всіма опалювальними контурами даної установки. Він дозволяє задавати програми обслуговування, параметри роботи та програмувати роботу в часі. Також відображаються робочі параметри і величини споживання палива чи енергії. Якщо підключена геліосистема, додаток покаже і її актуальну продуктивність.


Продукт у розрізі

Огляд

Потужність (кВт)
1,8 – 150 кВт
Нормативний ККД
98 % (Hs)/109 % (Hi)
Паливо
icon-gas.png
Природний і зріджений газ
Застосування
icon-wohngebaeude.png icon-gewerbe.png
Одно-/двородинний будинок, квартира в багатоповерховому будинку, новобудова і модернізація
Обслуговування
Einfaches RGB
Регулятор Vitotronic 100 для роботи зі сталою температурою подачі або Vitotronic 200 для погодозалежного регулювання. При роботі з Vitotronic 200 можливе обслуговування через Vitotrol Plus App
Гаряче водопостачання
Котел з додатковим ємнісним водонагрівачем, забезпечує більший комфорт у ГВП. До 35 кВт також у виконанні комбінованого котла без додаткового ємнісного водонагрівача для простого ГВП
Інші ознаки
У каскаді з кількох котлів – потужність до 594 кВт

Марка ErP

Клас енергоефективності
energieeffizienklasse.png
A
Vitodens-200-W-Schnitt.png

fernbedienungen.jpg

Системні компоненти: оптимальна взаємодія

„Ціле є більшим за суму його складових“. Відповідно до цього принципу Viessmann пропонує не лише окремі опалювальні компоненти, які виконують високі стандарти компанії щодо якості, надійності та ефективності. Всі продукти поєднані в комплексну систему, всі компоненти якої точно допасовані один до одного. Оскільки лише комплексна робота компонентів, інтегрованих в одну систему, дозволяє цілком розкрити потенціал нашої сучасної техніки.

Наші системні компоненти включають усе, що робить опалення надійним та економним. Регулятори Vitotronic з дистанційним керуванням, а також потужні ємнісні водонагрівачі Vitocell, що надають комфорт гарячого водопостачання, і високоякісні сонячні системи для підтримки при опаленні, що дозволяють досягти додаткової економії.