Льодоакумуляторні системи великої потужності – інноваційне джерело енергії для теплових насосів розсіл/вода  

Льодоакумуляторна система від Viessmann є привабливим джерелом енергії для теплових насосів розсіл/вода. Система, яка не потребує дозволів на встановлення та збирає енергію з повітря, сонячного випромінювання і ґрунту.  

Особливість: частина теплової енергії для опалення береться з льоду, точніше кажучи з так званої енергії кристалізації. Вона вивільняється, коли вода перетворюється на лід. В льодоакумуляторі ця зміна агрегатного стану в опалювальний період обумовлена тим, що тепловий насос відбирає в нього тепло. При цьому виділяється така кількість енергії, якої достатньо, щоб нагріти літр води з 0 до 80°C. Коли в режимі регенерації лід розтане, цей процес може повторюватися знову. Така техніка майже не потребує обслуговування. 

В кінці опалювального сезону в акумуляторі навмисно створюють запас льоду – у теплі дні його використають для охолодження. Сонячний повітряний колектор, який вночі вбирає низькі температури, може використовуватися в теплий період для охолодження води або приміщення. Цей процес називається „natural cooling“.

Чому варто обрати таку систему?

  • Не потрібні дозволи, можна застосовувати навіть у природоохоронних зонах
  • Використання енергії кристалізації
  • Висока ефективність завдяки поєднанню трьох джерел енергії: повітря, сонячне проміння, тепло ґрунту
  • "Розумний" менеджмент джерел енергії забезпечує ефективну і надійну роботу  льодоакумулятора, сонячного-повітряного абсорбера і теплового насоса  
  • Широка програма сервісу: від симуляції майбутньої установки та проектування до введення в експлуатацію й супроводу при обслуговуванні
Схема передачі енергії в льодоакумуляторній системі 120 м³

Схема передачі енергії в льодоакумуляторній системі 120 м³

[1] Льодоакумулятор (120 м³)
[2] Льодоакумулятор – Тепловий насос
[3] Тепловий насос і регулятор
[4] Сумарна енергія теплового насоса – будівля
[5] Безпосередній режим роботи теплового насоса
[6] Сонячно-повітряний абсорбер
[7] Регенеративний режим роботи колектора – льодоакумулятор
[8] „natural cooling“
[9] Отримання теплової енергії з ґрунту  
[10] Втрати теплової енергії в ґрунт  

Багато областей застосування

Льодоакумуляторна система підходить для застосування у всіх будівлях з високою потребою в енергії для опалення і/або охолодження. Опалення й охолодження можуть здійснюватися періодами або одночасно. На відміну від стандартних гідравлічних схем можуть бути охоплені різноманітні випадки і скорочені витрати. Особливою перевагою льодоакумуляторної системи є гнучкість. Її можна застосовувати у багатьох сферах:  

●  Житлові будівлі  
●  Заводи
●  Офісні будівлі  
●  Гіпермаркети
●  Школи / Дитячі садки  
●  Центри догляду
●  Інші будівлі з високою потребою в енергії для опалення і/або охолодження  

Проектування і монтаж установки

Льодоакумуляторна система використовує весь потенціал лише тоді, коли враховані всі індивідуальні умови, і всі компоненти оптимально підібрані один до одного. Всі етапи роботи плануються та координуються централізовано. Таким чином перевірені процеси забезпечують надійність, тривале користування та швидкий монтаж.  

Виготовлення цистерни льодоакумулятора під індивідуальне замовлення  

Розташований в землі бетонний акумулятор служить в ролі прихованого акумулятора тепла, він споруджується по місцю установки у співпраці з компанією Viessmann Eis-Energiespeicher GmbH відповідно до вимог індивідуального проекту. Акумулятор може мати як циліндричну, так і квадратну форму, залежно від особливих вимог до статики акумулятора. Мінімальна висота проміжку становить два метри, а максимально можлива в реалізації – 6 метрів.  

Безпека завдяки спеціальній системі теплообмінників  

В природі вода замерзає зверху вниз і ззовні всередину. Завдяки спеціальному розташуванню системи теплообмінників у льодоакумуляторі Viessmann цей процес відбувається навпаки: вода замерзає від дна до верху і від внутрішньої сторони до зовнішньої. Таким чином запобігають передачі сил на конструкцію льодоакумулятора і забезпечується достатня площа для гравітаційного потоку для відновлення льодоакумулятора.


Огляд послуг, які ми пропонуємо

1. Оцінка потреб

Створення симуляції по конкретному будинку надає інформацію про індивідуальні потреби до опалення або охолодження. На цій основі розробляється загальна енергетична концепція з урахуванням всіх індивідуальних параметрів. 

2. Планування всіх компонентів

Згодом відбувається проектування джерел енергії та системи виробництва тепла / холоду. Щоб найкраще покрити виявлені потреби, всі компоненти системи підібрані за розміром та взаємною сумісністю.

3. Реалізація на місці

Всі елементи вчасно поставляються та монтуються. Компанія Viessmann Eis-Energiespeicher може, як генеральний підрядник, взяти на себе виконання всіх необхідних послуг зі встановлення систем опалення й охолодження до переходу на буферну ємність. 

4. Підтримка при введенні в експлуатацію

Die Viessmann Eis-Energiespeicher GmbH пропонує комплексний сервіс: від проектування до введення в експлуатацію. Це забезпечує ефективну та надійну роботу установки.

5. Управління джерелами тепла

В рамках системи управління джерелами тепла, системні дані постійно дистанційно записуються і система відповідним чином оптимізується. Результат – завжди низькі експлуатаційні витрати.

Переваги роботи з одним постачальником послуг

●  Viessmann Eis-Energiespeicher GmbH пропонує комплексний сервіс від планування до введення в експлуатацію
●  Стандартизовані процеси забезпечують цінову безпеку, своєчасну доставку та короткий час складання
●  Всі компоненти від одного постачальника
●  Інтелектуальна система менеджменту джерел тепла забезпечує ефективну та надійну експлуатацію системи льодоакумулятора  


Контакти

Якщо Ви цікавитесь індивідуально спланованою системою льодоакумулятора для промисловості (від 21 кВт), звертайтеся до наших німецьких колег:

Viessmann Eis-Energiespeicher GmbH
Uhlandstraße 21
71638 Ludwigsburg

Телефон: +49 7141 99170020
Факс: +49 7141 99170011

e-mail: info@eis-energiespeicher.com


Посилання

Офіс Schnepf Planungsgruppe Energietechnik

Встановлено льодоакумулятор Viessmann ємністю 300 м³ води.

дізнатися більше

Офіс фірми leitec® Gebäudetechnik GmbH

Встановлено льодоакумулятор Viessmann ємністю 400 м³ води

дізнатися більше

Центр будівельних інновацій KAMPA GmbH та штаб-квартира "K8"

Встановлено льодоакумулятор Viessmann ємністю 685 м³ води.

дізнатися більше

Для активації відео натисніть кнопку відтворення. Зауважте, що, відкривши відео, ваші дані передаються на YouTube. Для детальної інформації дивіться нашу політику конфіденційності.

Премія енергоефективності enercity 2016 за Galab Laboratories, Viessmann Eis-Energiespeicher und BZE
Премія енергоефективності enercity 2016 за Galab Laboratories, льодоакумулятор Viessmann і BZE