Vitocal 222-S – приваблива ціною спліт-система


Скористайтесь нашими перевагами
 

  • Розділення внутрішньої частини, тихої в роботі, та зовнішньої, в якій здійснюється забір повітря
  • Легке встановлення й монтаж зовнішнього модуля
  • Компактні розміри внутрішнього модуля для інтеграції в кухонні меблі
  • Комфортне гаряче водопостачання через 210-літровий водонагрівач
  • Використання на власні потреби електроенергії, виробленої електрогенераторними модулями
  • Клас енергоефективності:
    теплова потужність 3,0 – 5,6 кВт: A++ / A+ *
    теплова потужність 7,7 – 9,06 кВт: A++ / A++ *
*згідно з європейською директивою № 811/2013


 

Компактний тепловий модуль Vitocal 222-S (спліт-система) – це приваблива ціною енергетична установка для нових приватних будинків. Якщо встановити лічильник тепла (опція), можна подати заявку на фінансову підтримку в оплаті цього теплового насоса (в Європі).
 

Графічний екран регулятора Vitotronic 200 слугує для простого й інтуїтивного обслуговування. Великий дисплей підсвітлюється, він контрастний і зручний.

Опалення й охолодження

Vitocal 222-S можна реалізувати або як "чисту" опалювальну систему, або як систему для опалення та охолодження. В комбінації з пристроєм для вентиляції приміщень забезпечує комфортне регулювання мікроклімату.

Split Luft/Wasser-Wärmepumpe Vitocal 222-S

Тепловий насос повітря/вода Vitocal 222-S, спліт-система

Тепловий насос повітря/вода Vitocal 222-S, виконаний як спліт-система, екологічно й економно використовує тепло, що міститься у повітрі зовні. Доступний у виконанні тільки для опалення, або для опалення та охолодження.

Vitocal 222-S є одним із найтихіших у своєму роді. Завдяки технології Advance Acoustic Design (AAD), рівень шуму у нічному режимі складає лише 35 дБ (A) на відстані 3 метрів. Таким чином, Vitocal 222-S придатний до використання в районах із щільною забудовою.

Тихі зовнішні блоки Viessmann

Зовнішні блоки у новому дизайні мають привабливий вигляд.  Окрім надзвичайно тихої роботи, вони мають дуже високі показники продуктивності та чудову обробку та якість продукту - виготовлений у Німеччині.

Низькі експлуатаційні витрати - висока ефективність

У нових зовнішніх блоках теплового насосу швидкісні спіральні компресори та асиметричний теплообмінник забезпечують високу ефективність. Особливістю теплообмінників є значно більші перетини каналів на стороні води, ніж на стороні хладоагенту. Це дозволяє збільшити теплопередачу та зменшити витрати електроенергії на циркуляційний насос.

grundgruener-waermestrom-nio.jpg
Für Viessmann Wärmepumpen-Kunden

Extra-Bonus

Vitocal_222-S_242-S_Vitovent_300-F.jpg

Ефективні й компактні енергетичні системи для опалення, охолодження, ГВП та вентиляції

Велика кількість варіантів по потужності та оснащенню системної комбінації Vitocal 222-S з вентиляційним пристроєм Vitovent 300-F дозволяє точне пристосування опалювальної системи до специфіки даного будинку, тож ця комбінація особливо корисна для новобудов.

Високоякісна рекуперація тепла вентиляційним пристроєм Vitovent 300-F збільшує економію енергії. Системна комбінація забезпечує теплову ефективність до 98 відсотків. У пасивному будинку системна комбінація може також застосовуватись для підігріву повітрям. Гідравлічний нагрівальний елемент (поставляється як опція) дозволяє при цьому підігрів підведеного повітря.

Надзвичайно тихі зовнішні модулі від Viessmann

Нові зовнішні модулі мають ефектний зовнішній вигляд і завжди приємні для ока. Наша компанія самостійно розробила і виготовляє пристрої з одним чи двома вентиляторами. Окрім того, що вони надзвичайно тихі в роботі, модулі мають дуже високі показники продуктивності та зроблені з якісного матеріалу. Made in Germany – зроблено в Німеччині.

Низькі експлуатаційні витрати пов'язані з високою ефективністю

Компресор із частотним регулюванням та асиметричний пластинчастий теплообмінник забезпечують високу ефективність. Характерною особливістю цих теплообмінників є їх значно більші поперечні перерізи каналів на стороні води, ніж на стороні хладагента. Це збільшує теплопередачу та зменшує енергоспоживання циркуляційного насоса.

Швидкий та простиий монтаж

Компактні, малошумні внутрішні модулі також можуть бути встановлені поблизу житлової площі. Та всі необхідні компоненти для опалення. Охолодження будівлі інтегровані. Наружна установка попередньо заповнена хладагентом. Це забезпечує просту і швидку установку. Для малих перерізів труб хладагента потрібні лише невеликі прорізи.

Підвищення ефективності – коефіцієнт COP до 5,0 при A7/W35

Важливі компоненти задіяні у підвищенні ефективності. До них належить компресор із частотним регулюванням, асиметричний пластинчастий теплообмінник, а також випаровувач повітря з гофрованими пластинами.

Комфортне гаряче водопостачання

Компактний тепловий насос Vitocal 222-S забезпечує високий комфорт приготування гарячої води завдяки 210-літровому ємнісному водонагрівачу.

Знак якості EHPA

Знак якості EHPA

Знак якості EHPA слугує підтвердженням коефіцієнта COP (Coefficient of Performance) для отримання державної субсидії (в Німеччині).

Німецька комісія європейської асоціації виробників теплових насосів (EHPA) підтверджує, що тепловий насос Vitocal 222-S виробництва Viessmann задовольняє вимоги регламенту EHPA.

Регулятор Vitotronic 200

Регулятор Vitotronic з WLAN опцією

Контроль можна вести просто та інтуїтивно. Якщо тепловий насос поєднується з пристроями центральної вентиляції Vitovent 300-W або Vitovent 300-F, то обидва пристрої можуть керуватись через регулятор Vitotronic 200.

За допомогою регулятора Vitotronic 200 тепловими насосами можна управляти дистанційно, через Vitoconnect – інтерфейс для підключення до Інтернету (поставляється як приладдя) і безкоштовний додаток до смартфона ViCare. Крім того, система може також керуватись через Інтернет спеціалізованою компанією за допомогою програмного забезпечення Vitoguide за погодженням оператора.

Vitoconnect під'єднує до мережі

Для обслуговування через додаток на смартфоні потрібен інтерфейс Vitoconnect. Можна дооснастити і теплові насоси Vitocal попередніх моделей (починаючи з 2010 року виробництва).

Vitoconnect, інтерфейс для підключення до мережі
Додаток ViCare

Додаток ViCare

Програма ViCare дозволяє оператору заводу керувати системою опалення через смартфон. Робочий стан можна переглянути в будь-який час і у випадку несправності, ви можете швидко та легко зв'язатися з спеціалізованою компанією, яка раніше зберігалася в додатку.

fernbedienungen.jpg

Системні компоненти: оптимальна взаємодія

„Ціле є більшим за суму його складових“. Відповідно до цього принципу Viessmann пропонує не лише окремі опалювальні компоненти, які виконують високі стандарти компанії щодо якості, надійності та ефективності. Всі продукти поєднані в комплексну систему, всі компоненти якої точно допасовані один до одного. Оскільки лише комплексна робота компонентів, інтегрованих в одну систему, дозволяє цілком розкрити потенціал нашої сучасної техніки.

Наші системні компоненти включають усе, що робить опалення надійним та економним. Регулятори Vitotronic з дистанційним керуванням, а також потужні ємнісні водонагрівачі Vitocell, що надають комфорт гарячого водопостачання, і високоякісні сонячні системи для підтримки при опаленні, що дозволяють досягти додаткової економії.

Продукт у розрізі (внутрішній блок)

Огляд

Потужність (кВт)
3 – 10,6 кВт
Коефіцієнт COP при роботі на нагрів
до 5,1 (повітря 7 °C/вода 35 °C) і до 3,8 (повітря 2 °C/вода 35 °C)
Клас енергоефективності ГВП
A
Застосування
icon-wohngebaeude.png
Одноквартирний будинок, новобудова і модернізація
Обслуговування
Einfaches RGB
Регулятор Vitotronic 200 з текстовим і графічним дисплеєм, можливе керування через Vitotrol App
Гаряче водопостачання
Інтегрований 210-літровий ємнісний водонагрівач
Інші ознаки
Гнучкий монтаж зовнішнього елемента (на землі або підвішений на стіну). Зручний у використанні завдяки реверсивному виконанню, яке дозволяє роботу на нагрів та на охолодження.

Марка ErP

Клас енергоефективності
energieeffizienklasse.png
3,0 – 5,6 кВт: A++ / A+, 7,7 – 9,06 кВт: A++ / A++, за Директивою ЄС № 811/2013, усереднені кліматичні умови – низько- (35°) / середньотемпературне (55°) застосування
Vitocal_222-S_Schnitt.png

Продукт у розрізі (зовнішній блок)

Produktschnitt Außeneinheit der Vitocal 222-S

Продукт у розрізі (зовнішній блок)

Огляд

Потужність (кВт)
3 – 10,6 кВт
Коефіцієнт COP при роботі на нагрів
до 5,1 (повітря 7 °C/вода 35 °C) і до 3,8 (повітря 2 °C/вода 35 °C)
Клас енергоефективності ГВП
A
Застосування
icon-wohngebaeude.png
Одноквартирний будинок, новобудова і модернізація
Обслуговування
Einfaches RGB
Регулятор Vitotronic 200 з текстовим і графічним дисплеєм, можливе керування через Vitotrol App
Гаряче водопостачання
Інтегрований 210-літровий ємнісний водонагрівач
Інші ознаки
Гнучкий монтаж зовнішнього елемента (на землі або підвішений на стіну). Зручний у використанні завдяки реверсивному виконанню, яке дозволяє роботу на нагрів та на охолодження.

Марка ErP

Клас енергоефективності
energieeffizienklasse.png
3,0 – 5,6 кВт: A++ / A+, 7,7 – 9,06 кВт: A++ / A++, за Директивою ЄС № 811/2013, усереднені кліматичні умови – низько- (35°) / середньотемпературне (55°) застосування
Ausseneinheit_Schnitt.png

erklaervideo-waermepumpe.jpg

Тепловий насос – пояснення простими словами

Принцип дії теплового насоса, а також фізичні основи процесу пояснює наш експерт Карстен Кюльманн (нім.мовою)

Youtube
erklaervideo-wp-umgebungswaerme.jpg

Звідки береться тепло довкілля?

Карстен Кюльманн пояснює, звідки береться тепло довкілля і як різні типи теплових насосів його використовують (нім.мовою).

Youtube
Energie-Spar-Check-2s.jpg
Geprüftes Berechnungsverfahren

TÜV-zertifizierter Gebäude-Energie-Spar-Check

Neue Wärmepumpe kaufen und finanzieren
Günstig zur neuen Wärmepumpe

Finanzierung

Prospektanforderung.jpg
Prospekte

Online-Anforderung