Vitocal 350-G – перший вибір для тих, хто шукає найвищий комфорт гарячого водопостачання

 

Скористайтесь нашими перевагами
 

  • Ідеальний для радіаторного опалення завдяки високій температурі подачі
  • Надзвичайно тихий і економний в експлуатації
  • Використання на власні потреби електроенергії, виробленої електрогенераторними модулями Vitovolt
  • Доступний у виконанні Master/Slave для більш високої потужності
  • Розрахунок енергетичного балансу для заявки на фінансову підтримку (в Європі)
  • Клас енергоефективності A++
*Клас енергоефективності згідно з європейською директивою № 811/2013


Високий комфорт ГВП для будинків на одну чи дві родини

Vitocal 350-G – це потужний тепловий насос із температурами подачі до 72 °C. Він ідеально підходить для модернізації будинків з традиційними опалювальними приладами. Високий комфорт ГВП також гарантується.

Тепловий насос пристосований для роботи в так званому режимі Master/Slave з другим таким самим насосом або з моделлю Vitocal 300-G. Це рішення рекомендується для випадків з високою потребою в теплі.


Оптимізація власного енергозабезпечення

Регулятор Vitotronic 200 оптимізує споживання тепловим насосом Vitocal 350-G електроенергії, отриманої від власної фотогальванічної системи, щоб зменшити експлуатаційні витрати.


Тепловий насос Vitocal 350-G

Потужний тепловий насос Vitocal 350-G типу розсіл/вода у своєму класі являється найменш вібраційним завдяки спеціальній конструкції.

Для ще більш високого теплозабезпечення, Vitocal 350-G може працювати в двоетапному режимі з додатковим тепловим насосом того ж типу або системою Vitocal 300-G як основною / підпорядкованою системою, та забезпечувати до 84,6 кВт. Така конфігурація системи дозволяє оптимально підібрати теплові насоси відповідно вимогам прямо з етапу планування.

grundgruener-waermestrom-nio.jpg
Für Viessmann Wärmepumpen-Kunden

Extra-Bonus

Тепловий насос Vitocal 350-G

Тепловий насос Vitocal 350-G забезпечує температуру подачі  70 °C , тому підходить для модернізації будівель із радіаторами

Висока температура подачі завдяки EVI

Vitocal 350-G забезпечує високу температуру подачі до 70 °C.Це досягається завдяки холодильному циклу EVI (Enhanced Vapour Injection) проміжне вприскування пару охолоджує холодоагент який потім можна стиснути вище ніж зазвичай. Таким чином Vitocal 350-Gпідходить для використання в нових будівлях та модернізації існуючих.

Система ведучий/ведений  для опалення та приготування гарячої води

Система ведучий/ведений Vitocal 350-G забезпечує викокі температурні витрати для підігріву гарячої води, в той час як Vitocal 300-G (Ведений, без власного реглювання) виробляє необхідну теплову потужність. Завдяки системі охолодження EVI Vitocal 350-G досягає високого значення COP- 5,0, що сприяє низьким експлуатаційним витратам.

Робота з власною сонячною енергією

Vitocal 350-G вже підготовлений для економічно-ефективної роботи з власною фотоелектричною системою. Інтелектуальна система управління забезпечує роботу теплового насосу на власній електроенергії. 

Консультація безкоштовна та не обов'язкова

Місцевий партнер

Ви отримаєте індивідуальні поради від свого місцевого спеціаліста Viessmann. Будь-ласка, введіть свій поштовий індекс для пошуку, для більш детальної інформації введіть повну адресу.

Знак якості EHPA

Знак якості EHPA 

Знак якості EHPA слугує підтвердженням коефіцієнта COP (Coefficient of Performance) для отримання державної субсидії (в Німеччині).

Німецька комісія європейської асоціації виробників теплових насосів (EHPA) підтверджує, що тепловий насос Vitocal 343-G виробництва Viessmann задовольняє вимоги регламенту EHPA.

Регулятор Vitotronic 200

Передача даних регулятором Vitotronic 200

Використаня зручного блоку регулювання Vitotronic 200 Viessmann забезпечує рівномірну роботу установки. Комплекс функцій включає в себе операції меню, діагностичну систему, регулювання нагрівача потуку, додатковий газовий/рідкопаливний котел, функцію „natural cooling“ та „activecooling“.

Vitotronic 200 здатний до комунікації з модулем Vitocom 300 та дозволяє встановлювати, контролювати та оптимізувати систему теплового насосу через інтернет за допомогою додатку Vitotrol App на смартфоні або планшеті.

Передача даних за допомогою Vitoconnect 100

Для обслуговування через додаток на смартфоні потрібен інтерфейс Vitoconnect 100. Можна дооснастити і теплові насоси Vitocal попередніх моделей (починаючи з 2010 року виробництва).

Vitoconnect 100
Додаток ViCare

Додаток ViCare

Програма ViCare дозволяє власнику керувати своєю системою опалення через смартфон. Робочий статус можна переглянути в будь-який час, а у випадку несправності ви можете швидко та легко зв'язатися з спеціалізованою компанією, контакти якої збережені в програмі.

fernbedienungen.jpg

Системні компоненти: оптимальна взаємодія

„Ціле є більшим за суму його складових“. Відповідно до цього принципу Viessmann пропонує не лише окремі опалювальні компоненти, які виконують високі стандарти компанії щодо якості, надійності та ефективності. Всі продукти поєднані в комплексну систему, всі компоненти якої точно допасовані один до одного. Оскільки лише комплексна робота компонентів, інтегрованих в одну систему, дозволяє цілком розкрити потенціал нашої сучасної техніки.

Наші системні компоненти включають усе, що робить опалення надійним та економним. Регулятори Vitotronic з дистанційним керуванням, а також потужні ємнісні водонагрівачі Vitocell, що надають комфорт гарячого водопостачання, і високоякісні сонячні системи для підтримки при опаленні, що дозволяють досягти додаткової економії.

Продукт у розрізі

Огляд

Потужність (кВт)
7,5 – 84,6 кВт
Коефіцієнт COP при роботі на нагрів
залежно від типорозміру, до 6,07
Застосування
icon-wohngebaeude.png icon-gewerbe.png icon-kommunen.png
Одно-, дво-, багатоквартирні будинки, промислові підприємства, комунальне господарство, новобудова чи модернізація
Обслуговування
Einfaches RGB
Регулятор Vitotronic 200 з текстовим і графічним дисплеєм, можливе керування через Vitotrol App
Гаряче водопостачання
Для забезпечення високого комфорту приготування теплої води потрібен додатковий ємнісний водонагрівач
Інші ознаки
Функція "natural cooling" з модулем NC-Box (опція), функція "actuive cooling" з модулем AC-Box (опція)

Марка ErP

Клас енергоефективності
energieeffizienklasse.png
A++ * за Директивою ЄС № 811/2013, усереднені кліматичні умови – низькотемпературне застосування (W35)
Vitocal_350-G_Schnitt.png

erklaervideo-waermepumpe.jpg

Тепловий насос – пояснення простими словами

Принцип дії теплового насоса, а також фізичні основи процесу пояснює наш експерт Карстен Кульманн (нім.мовою)

Youtube
erklaervideo-wp-umgebungswaerme.jpg

Звідки береться тепло довкілля?

Карстен Кульманн пояснює, звідки береться тепло довкілля і як різні типи теплових насосів його використовують (нім.мовою).

Youtube

Схожі продукти