Vitovent 300-W – потужна система вентиляції житлових приміщень


Скористайтесь нашими перевагами

  • Приємний і здоровий мікроклімат у приміщенні
  • Відсутність неприємних запахів
  • Рівномірний розподіл вологості запобігає утворенню плісняви та ушкодженню будинку
  • Фільтрація зовнішнього повітря – це важливо для алергіків
  • Комфортне регулювання через систему віддаленого керування


Швидко провітрює без втрати енергії

Вентиляційна система Vitovent 300-W надзвичайно енергоощадлива в роботі. Потужний теплообмінник використовує в холодну пору року до 93 відсотків тепла, що міститься в повітрі, для нагріву свіжого повітря, яке надходить знадвору.

Вбудована електрична нагрівальна секція для попереднього нагріву повітря забезпечує відсутність захист системи Vitovent 300-W при низьких температурах надворі.

Пристрій дистанційного керування, що входить у комплект нашої поставки, дозволяє з комфортом керувати вентиляційною системою і ззовні приміщення.


Сильні аргументи за вентиляційну систему

У будівництві у сфері економії енергії останнім часом досягнуті значні успіхи. Потреба в теплі старого будинку становить близько 200 кВт-год/м² за рік. Завдяки новим та ефективним заходам з ізоляції в нових будинках цей показник знижено до близько 70 кВт-год/м²/рік.

Таке низьке енергоспоживання вимагає монтажу вентиляційної системи: вона турбується про свіже повітря, приємний мікроклімат у приміщенні та не пропускає шум. Будинок при цьому захищений, енергія зекономлена, а довкілля збережене від шкідливого впливу.
 

Уникайте винекнення плісняви

Вологі приміщення є причиною утворення плісняви. Пліснява заздає шкоди здоров'я та  руйнує будівлю. Інвестування в систему вентиляції будинку дешевше, ніж відшкодування наслідків плісняви.

Алергетики можуть легко дихати

Vitovent 300-W дає можливість легко дихати. Система фільтрації з додатковим фільтром для очищення пилу ві алергентів і забруднюючих речовин. Розвиток і пошиирення плісняви зменшується, і як наслідок, спокійний мікроклімат приміщення.

Насолоджуйтесь безпекою та спокоєм

Durch den kontinuierlichen Luftaustausch mit Vitovent 300-W müssen die Fenster allenfalls zur Reinigung geöffnet werden. Das sorgt nicht nur für erhöhte Sicherheit gegen Einbruch, auch der Straßenlärm bleibt draußen.

Вентиляція без втрат енергії

Система вентиляції Vitovent 300-W сповижає малу кількість електроенергії. Потужний теплообмінник використовує до 93 відсотків тепла, що міститься у відпрацьованому повітрі в холодну пору року, для нагрівання вхідного свіжого повітря. Інтегрований електронагрівач забезпечує безперервну роботу без замерзання навіть при низьких зовнішніх температурах.

Природне охолодження

У теплий період теплообмінник Vitovent 300-W можна повністю обійти через вбудований автоматичний байпасний демпфер.Ця схема регулювання температури забезпечує прохолодне зовнішнє повітря у приміщення вночі та забезпечує приємну свіжість.

Регулятор теплового насосу Vitotronic 200, Тип WO1C

Простота у використанні

Вентиляційний блок Vitovent 300-W можна підключити безпосередньо до системи управління теплогенератором.

Можливі наступні операції:

  • на Vitotronic 200 (WO1C) теплового насоса (малюнок)
  • через Vitotronic 200 (HO2B) 5-дюймовий кольоровий сенсорний дисплей газового конденсаційного котла Vitodens300-W / 333-F / 343-F
  • через панель вентиляційної системи, тип LB1 (з зручним графічним дисплеєм)

Робота Vitovent 300-W з конденсаційними котлами Vitodens 300-W / 333-F / 343-F через кольоровий сенсорний дисплей

Кольоровий сенсорний дисплей газових конденсаційних котлів Vitodens 300-W / 333-F / 343-F
Lüftungsbedienteil, Typ LB1, für Wohnungslüftung Vitovent 300-W

Bedienung von Vitovent 300-W über das Lüftungsbedienteil, Typ LB1

Vitovent-300-C-Bedienung.png

Робота через систему дистанційного керування (комплект поставки)

Через дистанційне керування можуть задаватись різноманітні часові програми, які допомагають пристосувати роботу вентиляційної системи під поточні потреби.


Транспортування

*Зверніть увагу на транспортування

Інформація та дані, опубліковані через онлайн-запит, були зібрані з обережністю. За точність і повноту інформації відповідальність ніхто не несе. Згідно діючих законів, нормативних актів та настанов -ви можете отримати юридично обов'язкову інформацію від установ, зазначених у кожному конкретному випадку.

Відсутні законні прав на фінансування. Винятки можуть виникати з законодавчих норм, таких як податкові тарифи відповідно до Закону про відновлювані джерела енергії та Закон про комбіновану теплоенергетику.

Крім того, дозволи надаються лише в межах наявного бюджету відповідним органом влади.

Online-Abfrage*

Fördermittel

Ich suche Fördermittel für eine Wohnungslüftung

Недійсний індекс

Продукт у розрізі

Огляд

Об'ємна витрата повітря
до 300 м³/год (тип HR A300) / 400 м³/год (тип HR A400)
Energieeffizienzklasse nach EU-Verordnung Nr. 1254/2014
energieeffizienklasse.png
Zeitsteuerung: A • Zentrale Bedarfssteuerung: A • Steuerung nach örtlichem Bedarf: je nach Typ A+ oder A
Пристосований для житлових помешкань
до бл. 230 m²
Коефіцієнт рекуперації тепла
до 93 %
Застосування
Приватні будинки чи квартири | Новобудова
Тип монтажу
Настінний
Інші ознаки
Віддалене керування для комфортної роботи з приладом з кімнати (входить в об'єм поставки). Природне охолодження через автоматичний байпас. Інтегрована секція первинного нагріву для захисту від замерзання і цілорічної ефективної рекуперації тепла.
Vitovent-300-W-Schnitt.png