Vitovent 300-W – потужна система вентиляції житлових приміщень


Скористайтесь нашими перевагами

  • Приємний і здоровий мікроклімат у приміщенні
  • Відсутність неприємних запахів
  • Рівномірний розподіл вологості запобігає утворенню плісняви та ушкодженню будинку
  • Фільтрація зовнішнього повітря – це важливо для алергіків
  • Комфортне регулювання через систему віддаленого керування


Швидко провітрює без втрати енергії

Вентиляційна система Vitovent 300-W надзвичайно енергоощадлива в роботі. Потужний теплообмінник використовує в холодну пору року до 93 відсотків тепла, що міститься в повітрі, для нагріву свіжого повітря, яке надходить знадвору.

Вбудована електрична нагрівальна секція для попереднього нагріву повітря забезпечує відсутність захист системи Vitovent 300-W при низьких температурах надворі.

Пристрій дистанційного керування, що входить у комплект нашої поставки, дозволяє з комфортом керувати вентиляційною системою і ззовні приміщення.


Сильні аргументи за вентиляційну систему

У будівництві у сфері економії енергії останнім часом досягнуті значні успіхи. Потреба в теплі старого будинку становить близько 200 кВт-год/м² за рік. Завдяки новим та ефективним заходам з ізоляції в нових будинках цей показник знижено до близько 70 кВт-год/м²/рік.

Таке низьке енергоспоживання вимагає монтажу вентиляційної системи: вона турбується про свіже повітря, приємний мікроклімат у приміщенні та не пропускає шум. Будинок при цьому захищений, енергія зекономлена, а довкілля збережене від шкідливого впливу.
 

Продукт у розрізі

Огляд

Об'ємна витрата повітря
до 300 м³/год (тип HR A300) / 400 м³/год (тип HR A400)
Пристосований для житлових помешкань
до бл. 230 m²
Коефіцієнт рекуперації тепла
до 93 %
Застосування
Приватні будинки чи квартири | Новобудова
Тип монтажу
Настінний
Інші ознаки
Віддалене керування для комфортної роботи з приладом з кімнати (входить в об'єм поставки). Природне охолодження через автоматичний байпас. Інтегрована секція первинного нагріву для захисту від замерзання і цілорічної ефективної рекуперації тепла.
Vitovent-300-W-Schnitt.png

Vitovent-300-C-Bedienung.png

Робота через систему дистанційного керування (комплект поставки)

Через дистанційне керування можуть задаватись різноманітні часові програми, які допомагають пристосувати роботу вентиляційної системи під поточні потреби.