Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Баки для ГВП з нержавіючої сталі - переваги та асортимент продукції

Баки Viessmann для ГВП доступні у двох варіантах: з емальованої сталі та нержавіючої сталі. Термін "нержавіюча сталь" стосується легованої та нелегованої сталі. Звичайна нержавіюча сталь, яку можна придбати у спеціалізованих дилерів, не обов'язково є стійкою до іржі або придатною для зберігання харчових продуктів, таких як ГВП. З іншого боку, водонагрівальні баки з нержавіючої сталі, що використовуються компанією Viessmann, відповідають найвищим стандартам і є абсолютно безпечними для харчових продуктів, стійкими до дії кислот та корозії. Це, в свою чергу, надає власникам систем ряд переваг.

Бойлер Viessmann Vitocell 100-V для ГВП

Баки ГВП з нержавіючої сталі для ідеально гігієнічного ГВП

Вирішальною перевагою водонагрівальних баків з нержавіючої сталі є їхній хімічний склад. Метал був очищений за допомогою інших легуючих елементів, таких як хром, молібден або марганець, відповідно до найсуворіших вимог, що робить його, серед іншого, дуже стійким до іржі. Оскільки додатковий захисний шар, як у випадку з емальованими балонами, не наноситься, з часом на ньому не утворюються відкладення, спричинені залишками продуктів згорання. Тому водонагрівальні баки Viessmann з нержавіючої сталі гарантують бездоганну гігієнічність ГВП протягом усього терміну служби. Крім того, відмова від захисного анода зменшує витрати на експлуатаційне обслуговування або навіть заміну в разі потреби.

Додаткові економічні переваги водонагрівальних баків з нержавіючої сталі

Окрім високих стандартів гігієни та відповідної якості води, водонагрівальні баки з нержавіючої сталі також вражають своєю економічною ефективністю. Вони вкриті високоефективною багатошаровою теплоізоляцією з жорсткого пінопласту, поліефірного флісу та інноваційних вакуумних панелей. Завдяки цьому вони працюють майже без втрат тепла, що також видно з першого погляду: Бойлери Viessmann з нержавіючої сталі відносяться до нового, найвищого класу енергоефективності ErP - A+. У порівнянні з водонагрівачами класу А, який раніше був найвищим класом ефективності ErP, ці нові прилади заощаджують до 22 відсотків витрат на електроенергію.

Менша вага при тому ж розмірі баку

Ще однією перевагою баків для ГВП з нержавіючої сталі, яка стає очевидною ще до початку експлуатації, є їхня вага. У порівнянні з емальованими баками, баки для ГВП з нержавіючої сталі, такі як Vitocell 300-V та Vitocell 300-W, майже на третину легші - при тому, що розмір баку залишається незмінним. Зменшена вага не лише полегшує транспортування. Монтаж на місці також значно спрощується для підрядників, які виконують роботи. Крім того, розміри та з'єднання залишаються ідентичними до циліндрів з емальованої сталі марки А, виготовлених з емальованої сталі. Тому старі балони можна замінити швидко і без будь-яких серйозних робіт з переобладнання.

Великий вибір приладів для баків ГВП з нержавіючої сталі

Відповідний бойлер робить важливий внесок в економічну експлуатацію. Компанія Viessmann пропонує баки для ГВП з нержавіючої сталі з необхідним об'ємом для задоволення будь-яких потреб. Наприклад, Vitocell 300-V - це бак для ГВП з нержавіючої сталі об'ємом 160, 200, 300 та 500 літрів. Vitocell 300-H, з іншого боку, ідеально підходить для встановлення під бойлером. Цей бак для ГВП, виготовлений з нержавіючої сталі, стійкої до корозії, вміщує 160, 200, 350 або 500 літрів, залежно від версії. Бак для ГВП Vitocell 300-B з нержавіючої сталі об'ємом 300 або 500 літрів рекомендується встановлювати при використанні сонячних колекторів для опалення. Інформацію про те, на що слід звернути увагу при виборі відповідного приладу, ви можете знайти на сторінці баків для ГВП.