Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Інформаційний центр

Більше інформації

Інформаційний центр Viessmann

Інформаційний центр Viessmann складається з нашої Академії, а також галереї, експозиція якої розкриває сутність нашої марки, музею „Via Temporis“, а також інноваційної котельні.

Щоб мати можливість іще краще ділитися знаннями про нові технології в енергетичному секторі, ми побудували Академію Viessmann при нашому головному підприємстві в місті Аллендорф (Едер).

Разом з мистецькою Галереєю, експозиція якої демонструє сутність нашої марки, музеєм підприємства під назвою „Via Temporis“, а також інновативною котельнею, Академія утворює Інформаційний центр компанії Viessmann. Завдяки ньому наші гості під час відвідин заводу можуть краще дізнатися про цінності та вміння, важливі для нашої компанії.

Маючи повну програму поставок, яка охоплює всі види теплоносіїв та широкий діапазон потужностей, компанія Viessmann добре приготувалася до структурних змін, що відбуваються на ринку тепла. На заводах в Аллендорфі ми застосовуємо принцип "Lean Production" (ощадливе виробництво), що дозволяє значно підвищити ефективність роботи. Енергетична концепція „Effizienz Plus“, орієнтована на майбутнє, дозволила нам зекономити на підприємствах в Аллендорфі 40 % енергії з викопних джерел і знизити викиди CO2 на третину. При цьому ми робимо ставку на енергію біомаси, яку отримуємо з власної плантації дерев швидкого росту.

Отже, наш Інформаційний центр допомагає демонструвати, як наше сімейне підприємство з багатими традиціями пристосовується до вимог майбутнього.

 

Академія

Технічний спектр в опалювальній техніці стає дедалі складнішим, а палітра продуктів усе ширшою. Опалювальні системи на рідкому й газоподібному паливі, теплові насоси, біоенергетичні системи, сонячні колектори, фотогальванічні системи, когенерація та обладнання з кліматизації вимагають індивідуальних рішень в усіх сферах застосування.

Тільки той, хто з гнучкістю і фаховими знаннями підходить до динамічних вимог роботи в галузі, може в тривалій перспективі задовольнити вимоги своїх клієнтів. Сьогодні є великий попит на глибокі знання у сфері сучасної опалювальної техніки, зокрема систем, що працюють на відновлюваних джерелах енергії. Вимоги до кваліфікації всіх партнерів на енергетичному ринку невпинно зростають. Додаткова освіта, глибокі знання, вміння користуватися інформацією стають усе більш важливими.

Для цього Академія Viessmann пропонує свою фахову систему семінарів. Вона розрахована на фахівців в обслуговуванні опалювальної техніки, проектувальні та інженерні бюро, архітекторів, фахівців будівельних компаній. І наша пропозиція має попит: щорічно по всьому світу 90 000 фахівців відвідують навчання Академії Viessmann.

Галерея

Експозиція нашої мистецької Галереї підкреслює ключові риси нашої торгової марки.

Музей Via Temporis

Історія опалювальної техніки Viessmann складається з ключових етапів, розробок, які впливали на розвиток цілої галузі – вже давно наша компанія стала задавати темп її розвитку. Для того, щоб візуалізувати історію підприємства і стисло продемонструвати її відвідувачу нашого заводу, була споруджена незвичайна будівля: наш музей "Via Temporis" (латиною "крізь часи").

Історична експозиція показує етапи розвитку підприємства, і водночас є життєписом доктора Ганса Віссманна, який перетворив невелику майстерню, успадковану від батька після ІІ світової війни, на підприємство світового масштабу.

Музей Via Temporis переходить у галерею Viessmann, також виконану в архітектурному стилі баухаус. У ній представлені роботи митців, імпульсом для яких стала наша опалювальна техніка.

Інноваційна котельня

Інформаційний центр на нашому головному підприємстві в німецькому місті Аллендорф (Едер) став унікальною комунікаційною платформою для нашої галузі. опалювальні котли та когенераційні установки різних потужностей: від побутових до індустріальних, працюють у котельні та в приміщеннях для семінарів.

У рамках проекту „Ефективність Плюс“ з підвищення енергоефективності Viessmann демонструє, як генерувати теплову та електричну енергію з економією ресурсів та бережливим ставленням до довкілля.