Мобільні застосунки Viessmann

В сучасному світі на сьогоднішній день використання смартфонів та мобільних додатків стає все більш розповсюжденим. Viessmann пропонує для своїх фахових партнерів і кінцевих споживачів наряду з опалювальною технікою Viessmann широкий спектр корисних програм та додатків.
 

Vitotrol App

Мобільний застосунок Viessmann Vitotrol App дозволяє Вам контролювати опалювальну установку Viessmann з контролерами Vitotronic. В будь-якому місці і в будь-який час Ви маєте можливість просто, зручно на інтуїтивно зрозуміло управляти системою опалення. На додаток до функцій управління Vitotrol App має контекстні загальні функції довідки. Vitotrol Арр доступний для мобільних пристроїв з операційною системою IOS або Android.
 

Apps_Vitotrol-App.png


Мобільні додатки для кваліфікованих партнерів

Viessmann пропонує додатки, що допомагають з повсякденною роботою для наших фахових партнерів. Щоб використовувати всі функціональні можливості цих додатків, увійдіть за допомогою логіна та паролю.    


Ersatzteil App

Програма для підбору запасних частин надає фахівцю швидку і просту допомогу при обслуговуванні системи опалення користувача. Крім того, додаток для сервісних компаній дозволить, залежно від місцезнаходження, завантажити інформацію щодо введення в експлуатацію, ремонту та обслуговування. Для Вас доступні:

  • Сканер штрих-кодів (зокрема в онлайн-режимі), які нанесені на обладнання чи запасну частину
  • Підбір запасної частини за допомогою схем
  • Замовлення запасних частин
  • Допомога при введенні в експлуатацію та сервісному обслуговуванні
Apps_ET-App.png