Vitosol 100-FM – Потужний плаский колектор з підключенням абсорбційного шару ThermProtect

Потужний плаский колектор Vitosol 100-FM, що поставляється в рамі сріблястого кольору, стане ідеальним доповненням для будь-якої опалювальної системи. З абсорбційною поверхнею 2,3 м² ці колектори підійдуть споживачам з різноманітними потребами в енергії.

В середньому за рік вони покривають до 60 відсотків енергії, потрібної для гарячого водопостачання, та здійснюють підтримку опалення. У зв'язці з конденсаційним котлом, завдяки безкоштовній енергії Сонця, можна зекономити понад третину енергії, що витрачається на опалення та гаряче водопостачання протягом року.
 

Скористайтесь нашими перевагами

  • Немає перегріву поверхні чи утворення пари при низькій віддачі тепла
  • Високий відсоток покриття потреб на підтримку в опаленні та гарячому водопостачанні за рахунок сонячної енергії
  • Універсальна конструкція для монтажу на похилих чи пласких дахах, вмонтування в дах чи встановлення на фасаді
  • Потужний плаский колектор з підключенням абсорбційного шару ThermProtect
  • Можливий горизонтальний та вертикальний монтаж
Vitosol-200-FM.jpg

Плаский колектор Vitosol 100-FM

Потужні пласкі колектори Vitosol 100-FM стануть ідеальним доповненням до будь-якої опалювальної системи. З площею абсорбера 2,3 м² вони підходять для споживачів з будь-яким рівнем потреби.

У річному розрізі вони покривають до 60 відсотків енергії, потрібної для гарячого водопостачання, і роблять внесок в опалення. При роботі разом з конденсаційним котлом, завдяки безкоштовній енергії сонця, ці колектори дозволяють зекономити навіть третину енергії, потрібної для опалення та приготування гарячої води протягом року.

ThermProtect захищає від перегріву

"Розумний" шар абсорбера захищає колектори від перегріву. Технологія ThermProtect, запатентована компанією Viessmann, при досягненні певного рівня температури блокує сприйняття колектором подальшої енергії.

ThermProtect дозволяє Vitosol 100-FM досягти більш високої продуктивності порівняно зі звичайними колекторами.

Технологія ThermProtect

ThermProtect

При перевищенні граничної температури змінюється кристалічна структура абсорбувального шару, його тепловіддача збільшується в багато разів, а потужність колектора зменшується. Завдяки цьому так звана температура стагнації стає значно нижчою, і пара в геліоконтурі не утворюється.

Зі зниженням температури колектора, кристалічна структура повертається до свого первісного стану. Абсорбер знову поглинає понад 95 відсотків отриманої сонячної енергії, перетворюючи її в корисне тепло. Тільки невелика частка – близько п'яти відсотків – відбивається назад. Така зміна кристалічної структури може повторюватись необмежену кількість разів – робочі якості колектора не погіршаться.

Завжди щільний і з якісною теплоізоляцією

Алюмінієва рама, загнута по краях, і безшовна окантовка самого колектора забезпечують довготривалу щільність і високу стабільність конструкції. Задня стінка колектора стійка до ударів та корозії. Високоякісна теплоізоляція дозволяє значно знизити втрати тепла, особливо в холодну пору року.

Простий монтаж

Колектори надзвичайно легкі для монтажу. Вбудовані труби подавальної та зворотної магістралей дозволяють надійно змонтувати великі площі з багатьох блоків, використовуючи гнучкий штекерний з'єднувач із нержавіючої сталі. До дванадцяти сонячних колекторів легко з'єднуються між собою.

Пласкі колектори універсальні для монтажу на дахах, для інтеграції в поверхню даху, або для монтажу в припіднятій позиції на пласких дахах. Система швидкого монтажу від Viessmann складається з компонентів, що витримують статичні навантаження й захищені від корозії, виготовлені з нержавіючої сталі та алюмінію.

esop-online.jpg

ESOP-Онлайн

Розрахункова програма для геліосистем ESOP-Online (інтерфейс німецькою, англійською та ще декількома мовами) дозволяє порівняти різні сполучення й комбінації продуктів та оцінити їхню економічну ефективність.

Після введення всіх належних параметрів ESOP розраховує орієнтовні показники енергії випромінювання та продуктивність системи, якої можна досягти на його основі, а також відсоткову долю покриття загального споживання системи при різних варіантах комбінації опалювальних приладів.

Продукт у розрізі

Огляд

Площа брутто
2,51 м²
Площа абсорбера
2,32 м²
Тип колектора
icon-solar.png
Плаский колектор
Дизайн
Vitosol 100-FM поставляється в рамі сріблястого кольору
Застосування
icon-wohngebaeude.png icon-gewerbe.png icon-kommunen.png
Житлові будинки, промисловість, комунальне господарство | Новобудова і модернізація
Тип монтажу
Плаский колектор для вертикального (тип SV1F) чи горизонтального (тип SH1F) монтажу, для пласких та похилих дахів.
Інші особливості
Для підігріву питної води, води для опалення чи плавальних басейнів через теплообмінник.
Vitosol-100-FM-Schnitt.png