Vitosol 141-FM – гаряче водопостачання у простому виконанні

Пакет для гарячого водопостачання Vitosol 141-FM добре підходить як для нових систем, так і для модернізації наявних. Своїм розміром, потужністю й ціною він розрахований на застосування в одноквартирному будинку. Пакет являє собою екологічне, ефективне й економне рішення для забезпечення гарячого водопостачання, використовуючи безкоштовну енергію Сонця.

Система складається з двох пласких колекторів Vitosol 100-FM (тип SVKF/SVKG) і бівалентного 250-літрового ємнісного водонагрівача Vitocell 100-B/-W. Це ідеальне доповнення при заміні котла на новий, або в нових системах опалення, які вже включають сонячні колектори "за умовчанням".

Скористайтесь нашими перевагами

  • Низька вартість енергії завдяки гарячому водопостачанню від енергії Сонця
  • Регулятор колектора інтегрований у систему Solar-Divicon і змонтований на ємнісному водонагрівачі
  • Ємнісний водонагрівач із захистом від корозії зі сталі, з захисним емалевим покриттям Ceraprotect
  • Плаский колектор з високоселективним абсорбційним покриттям
  • Система ThermProtect захищає колектор від перегріву
  • Зменшене споживання електроенергії завдяки високоефективному насосу

ThermProtect захищає від перегріву

"Розумний" абсорбційний шар захищає колектори від перегріву. Технологія ThermProtect, запатентована компанією Viessmann, відключає сонячні колектори при досягненні заданої температури. При температурі понад 75°С змінюється кристалічна структура абсорбційного шару, значно підвищуючи випромінювання ним тепла і зменшуючи тим самим потужність колектора. Завдяки цьому максимальна температура в колекторі значно нижча, і в контурі геліосистеми не утворюється пара.

Зі зниженням температури кристалічна структура повертається до первісного стану. Після цього знову понад 95 відсотків отриманої енергії Сонця поглинається та перетворюється в тепло. Лише п'ять відсотків енергії відбиваються від колектора. Зміна кристалічної структури може повторюватись необмежену кількість разів.

Система ThermProtect дозволяє колекторам Vitosol 200-FM і Vitosol 100-FM вийти на більш високі показники продуктивності, бо їхня потужність не залишається на незмінному рівні, і вони завжди виробляють теплову енергію.


Бівалентний ємнісний водонагрівач з емалевим покриттям Ceraprotect

Ємнісний водонагрівач із довговічним емалевим покриттям Ceraprotect оснащений двома нагрівальними спіралями для його нагріву від сонячних колекторів та однією лінією нагріву від водогрійного котла. Для керування контуром геліосистеми вже на заводі монтується Solar-Divicon з регулятором геліосистеми (Vitosolic 100, тип SD1 або регулювальний модуль SM1). Високоефективна теплоізоляція по всій поверхні мінімізує втрати тепла.

 

Бівалентний водонагрівач Vitocell 100-B

Проста установка

Усі прилади й компоненти розраховані на просту установку в комплекті. При вмонтуванні в дах пласкі колектори кріпляться безпосередньо до конструкції даху. Інструменти для гідравлічного підключення обох колекторів не потрібні. Подвійним плюсом для користувача є низька вартість установки та малий час монтажу пакету для гарячого водопостачання.

Підвищена енергоефективність: завдяки сполученню сонячної енергії з енергією теплогенератора, система в цілому зазвичай отримує клас енергоефективності А+.


esop-online.jpg

ESOP-Онлайн

Розрахункова програма для геліосистем ESOP-Online (інтерфейс німецькою, англійською та ще декількома мовами) дозволяє порівняти різні сполучення й комбінації продуктів та оцінити їхню економічну ефективність.

Після введення всіх потрібних параметрів ESOP розраховує орієнтовні показники енергії випромінювання та продуктивність системи, якої можна досягти на його основі, а також відсоткову долю покриття загального споживання системи при різних варіантах комбінації опалювальних приладів.