Використовуйте сонячне тепло разом Viessmann Vitosol
Зробити використання сонячної енергії - можливо завдяки лінійці асортименту продукції Viessmann Vitosol. Вони або забезпечують приготування гарячої води (ГВП), або додатково підтримують систему опалення. Таким чином, ви можете заощадити до 60 відсотків енергії при приготуванні гарячої води або до 35 відсотків від загальної потреби тепла.
Що стосується проектування нової системи опалення при будівництві нової будівлі чи модернізації ця інвестиція окупиться не лише за рахунок економії енергії. Встановлення сонянчих колекторів також підтримується за рахунок різноманітних програм. Це також великий плюс для навколишнього середовища. Тому що колектори перетворюють сонячну енергію в теплову без викидів вуглекислого газу. Девіз - нейтральний CO₂.
Плоскі та трубчасті колектори Vitosol
Загалом можна виділити два типи сонячних колекторів - плоскі колектори та вакуумні трубчасті колектори. Обидва використовують абсорбер для перетворення сонячної енергії в теплову. Однак вони відрізняються принципом роботи. Трубні колектори складаються з трубок, всередині яких знаходиться абсорбер, оточений теплоізоляційним вакуумом. Теплоносій не проходить безпоссередньо через трубки. У трубчастих колекторах Viessmann використовується принцип теплової трубки. Теплоносій проходить через теплообмінник. Теплоносій випаровується в тепловій трубці і передає тепло через теплообмінник Duotec. Це гарантує оптимальну тепловіддачу. Абсорбером в плоскому колекторі є мідні або алюмінієві листи, які поглинають сонячні промені.Теплообмінник у такого типу колектору виконаний у вигляді меандру.
У асортименті товарів Viessmann можна знайти такі моделі:
Трубчасті колектори
● Vitosol 300-TM
Плоскі колектори
● Vitosol 200-FM
● Vitosol 100-FM
● Vitosol 141-FM (пакетна пропозиція)
Колектори - це лише одна частина сонячної теплової системи. Окрім трубопроводів (трубок), теплообмінників та насосів, баки запасу гарячої води також забезпечують ефективну підтримку для забезпечення опалення та гарячої води. Використовуючи буферну ємність можна зберігати непотрібну в даний час енергію для подальшого використання. Для цього Viessmann пропонує спеціальний пакет продуктів: Vitosol 141-FM, що складається з двох плоских колекторів Vitosol 100-FM та буферної ємності Vitocell ємністю 250 літрів.
Трубчасті колектори Vitosol
Трубні колектори Viessmann Vitosol мають високоселективні поглиначі, які досягають високої ефективності. Цьому сприяє той факт, що поглиначі знаходяться всередині трубок. Таким чином вони захищені від зовнішніх впливів. Це, в свою чергу, дає можливість постійно використовувати енергію.
Монтаж Vitosol відбувається швидко і просто. Вони поставляються у збірному стані. Трубки можна обертати, що значно полегшує заміну окремих трубок. З'єднання здійснюється за допомогою з’єднувачів з гофрованої трубки з нержавіючої сталі.
Плоскі колектори Vitosol
Ключовою складовою плоских колекторів Vitosol є теплообмінник у формі меандра, який розташований під спеціальним стійким склянним покриттям. Якісні матеріали гарантують постійну герметичність та високу стійкість системи. Завдяки Vitosol 200-FM та Vitosol 100-FM до 12 сонячних колекторів можна легко та швидко підключити в систему. Це можна робити при установці на даху, інтеграцію в дах або при наземному монтажі.
Особливість Viessmann Vitosol: ThermProtect
Щоб забезпечити високу експлуатаційну надійність та довгий термін служби, Viessmann розробив так званий ThermProtect - автоматичний захист від перегріву. Це означає, що колектори не поглинають сонячне випромінювання,при досягненні певної граничної температури. Це не залежить від конфігурації системи, налаштувань регулятора та місця установки колекторів. Це відбувається у плоских та трубчастих колекторах по-різному.
Кристалічна решітка одного з шарів на Vitosol 200-FM і 100-FM змінюється, як тільки перевищується гранична температура. Якщо температура знову знизиться, кристалічна структура повернеться до початкового стану. Кількість змін кристалічної решітки є необмеженою.
Що стосується трубних колекторів, то даний захист спрацьовує за принципом теплової трубки. При досягненні певної граничної температури конденсація припиняється.