Aquahome — лінійка продуктів Viessmann, яка дає можливість очищати воду в будинках або квартирах. Водоочисні споруди покращують якість як води з свердловин, так і води з водопроводів. Залежно від розміру домогосподарства, проблем з якістю води та потреби у воді, очищувачі води доступні в декількох моделях з різною продуктивністю та функціями.

Найпоширеніша проблема води — її жорсткість. Рішення полягає в пом’якшенні води, що передбачає видалення з неї іонів кальцію та магнію та заміну їх на іони натрію. М’яка вода також захищає домашні прилади від накипу, а також запобігає надмірному висиханню волосся та шкіри.

Пом'якшувачі води встановлюються на  трубопроводі холодної води у вашому домі. Завдяки цьому кожен кубічний метр води протікає через пом’якшувач, а домогосподарства мають постійний доступ до м’якої очищеної води в домашніх умовах. Станції вимагають додавання таблетованої солі раз на кілька тижнів. Сіль дозволяє пластифікатору здійснювати автоматичну, періодичну регенерацію іонообмінного шару - елемента, відповідального за іонообмін. Крім того, станція вимагає  постійного доступу до електроенергії та до каналізації.

Водоочисні станції

Комфорт очищеної води незалежно від її походження.

Водоочисні споруди Viessmann Aquahome - це надійний і доступний спосіб назавжди позбутися від проблем з водою.

> Дізнайтеся більше на www.aquahome.ua

Водоочистка

Зазвичай водопровідна вода відповідає стандартам питної води, проте Вас може не задовольняти її смак, запах або підвищена жорсткість, що викликає неприємну сухість шкіри, відкладення накипу і пошкодження опалювальної системи, водопровідної арматури і побутової техніки, що працює з водою. З іншого боку, вода з Вашої індивідуальної свердловини часто також не відповідає стандартам питної води через підвищений вміст заліза, марганцю, аміаку або органічних речовин.

Aquahome - лінійка продуктів Viessmann, яка дає можливість очищати воду в будинках або квартирах. Водоочисні станції доступні в декількох моделях для забезпечення різних потреб.