Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Свіже повітря вдома!

Мета Viessmann - забезпечувати максимальний комфорт в домівках по всьому світу. А вдома важливою є не тільки комфортна температура, а й чисте повітря.  

Якість повітря безпосередньо впливає на наше здоров'я і добробут. Все більша частина населення планети живе в містах і забруднення повітря та смог негативно впливають на наше здоров'я, і є однією з найпоширеніших причин алергії та респіраторних захворювань. Особливо негативно це забруднення впливає на дітей.

На щастя, ми можемо змінювати характеристики повітря в нашому домі. Тепер, завдяки новим очисникам повітря Haus & Luft, ми можемо насолоджуватися чистим повітрям в себе вдома, оскільки завдяки унікальній технології OxyFrish вони очищають повітря на 99,98%. 

Ефективність фільтрації до 99,98%

Численні перевірки якості повітря показали, що повітря в наших домівках не таке вже й чисте. Ці дослідження також показали, що очищувач повітря може допомогти впоратися з цією проблемою. Згідно вимірювань, проведених сертифікованими фахівцями концентрація пилу PM10 в звичайній квартирі становила 34 мкг/м3  (в той час як ззовні це значення досягало 65 мкг/м3). Через 15 хвилин роботи очищувача повітря в закритому невеликому приміщенні було досягнено рівня концентрації пилу 8 мкг/м3, а ще через 15 хвилин він знизився до 4 мкг/м3.

Ефективність цих пристроїв очевидна. На жаль, повітря, яким ми дихаємо в наших будинках, також може містити велику кількість ще більш небезпечного пилу PM2,5 (згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, його щоденна концентрація в повітрі не повинна перевищувати 25 мікрограмів на кубічний метр). На щастя, вони також усуваються при використанні якісних очищувачів повітря. Доказом ефективності цих пристроїв є не тільки позитивні результати вимірювань, а й поліпшення добробуту користувачів очищувачів повітря.  

Основні переваги

HL-OP-15, ідеально підходить для приміщень площею до 40м2.

Серед численних переваг продукту можна назвати 6-ступеневу систему фільтрації, яка

дозволяє ефективно усувати не тільки пил і алергени, але й дим і неприємні запахи - все це завдяки використанню фотокаталітичного фільтра.

Ця модель також має функцію AUTO і функцію SILENT, що зменшує швидкість вентилятора, забезпечуючи тим самим більш тиху роботу пристрою. Очисник обладнаний інтелектуальною системою датчиків, яка інформує про рівень забруднення повітря в приміщенні та про те, коли необхідно замінити фільтри.  

6-ступенева система фільтрації

  1. Фільтр попереднього очищення- перший крок у процесі очищення повітря від пилу і алергенів, волосся і хутра
  2. Фільтр НЕРА (H13) - фільтрація від пилу, пилку, алергенів, спорів цвілі та диму
  3. Фільтр з активованим вугіллям - усунення формальдегіду, бензолу, шкідливих газів та будь-яких небажаних запахів
  4. Фотокаталітичний фільтр з діоксидом титану(TiO₂) - фотокаталіз руйнує різні типи органічних забруднень, летких органічних сполук (ЛОС) і видаляє неприємні запахи
  5. УФ-лампа - біологічне очищення повітря, усунення вірусів, бактерій, мікроорганізмів
  6. Іонізатор - генерує негативні іони, регулює баланс іонів в повітрі, що позитивно впливає на самопочуття людини і створює атмосферу, подібну до тієї, що відчуваємо в природному середовищі.