Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Незалежність з рішеннями Viessmann

(Зображення: © nmedia / Shutterstock.com)

Надійні та незалежні - завдяки рішенням від Viessmann

У часи зростання цін на нафту та газ особливо важливо стати самодостатнім та незалежним від викопних видів палива, коли йдеться про власне енергозабезпечення. Системні рішення Viessmann пропонують цілий ряд альтернатив для опалення без газу та нафти. Тому що компанія Viessmann серйозно ставиться до своєї соціальної відповідальності. Як ми це робимо? Ми стимулюємо перехід на відновлювані джерела енергії - у відповідь на виклики та розвиток нашого часу. У наступних розділах ви знайдете огляд відповідних систем. Крім того, в наших довідниках ви знайдете детальну інформацію з таких тем, як опалювальна техніка, енергозбереження та модернізація.

Наважитися бути більш незалежними - які системи опалення зараз є оптимальними?

Виклики сьогодення вимагають використання всіх ноу-хау та досвіду нашого більш ніж 100-річного сімейного бізнесу. І у нас є інноваційні рішення, яких потребує ваше домогосподарство, щоб стати енергонезалежним та перспективним. Яка з наведених нижче систем опалення підходить саме вам, можна легко і швидко визначити за допомогою коротких контрольних списків.

Vitocal 200-G

Тепловий насос

 • У вас підлога з підігрівом або великі опалювальні поверхні.
 • У вас добре ізольований будинок.
 • Ви можете пробурити свердловину на своїй ділянці або встановити резервуар для зберігання льоду чи запропонувати місце для встановлення теплового насоса з повітряним джерелом.
 • У вас є місце для буферної ємності об'ємом до 1 000 літрів.
 • Ви хочете бути незалежними від нафти або газу, вищі інвестиції вас не турбують.
 • Ви хочете використовувати можливість "природного охолодження" влітку.

Опалення, що генерує енергію

 • Ви опалюєтеся газом або маєте газове підключення.
 • Ви вже хочете виробляти тепло та електроенергію за допомогою найсучасніших технологій.
 • Ви хочете стати менш залежними від зростання цін на електроенергію.
 • Ви хочете опалювати більш економно і заощаджувати до 40 відсотків витрат на енергоносії.
 • Ви хочете зберігати електроенергію, яку ви виробляєте самостійно, для подальшого використання і, таким чином, стати менш залежними від загальної електромережі.
 • Ви хочете захистити клімат, зменшивши викиди CO₂.
 • Ви хочете отримати державні субсидії в розмірі до 11 200 євро.

Сонячні колектори

 • Ви живете в окремому будинку або будинку з терасою з незатіненою поверхнею даху, що виходить на південь, захід або схід.
 • Ви хочете використовувати безкоштовну енергію сонця для нагрівання води та підтримки системи опалення.
 • В односімейному будинку сонячна енергія покриває до 60 відсотків енергії, необхідної для нагріву гарячої води.
 • Ви сигналізуєте про свої відповідальні дії щодо навколишнього середовища, стабільно зменшуючи викиди CO₂.

Фотоелектричні системи

 • Ви живете в окремому або терасовому будинку з незатіненим дахом, що виходить на південь, захід або схід.
 • Ви хочете виробляти власну електроенергію для власних потреб - сонячна електроенергія вже сьогодні може вироблятися набагато дешевше, ніж вартість побутової електроенергії - або подавати її в загальну електромережу.
 • Ви хочете зберігати електроенергію, яку ви виробляєте самостійно, для подальшого використання, тим самим зменшуючи свою залежність від громадської мережі.
 • Ви хочете зробити помітний внесок у захист навколишнього середовища; фотоелектричні системи зменшують забруднення і зберігають природні ресурси.
 • Ви хочете підвищити привабливість своєї нерухомості та збільшити її вартість.

Дров'яне опалення / опалення пелетами

 • У вас є приміщення для зберігання.
 • У вас є місце для буферної ємності об'ємом до 1 000 літрів.
 • Ви хочете бути незалежними від нафти або газу, а більші інвестиції вас не турбують.

Модернізація опалення приносить найбільшу економію

У середньому системам опалення в Німеччині близько 17 років. Це означає, що в багатьох випадках використовувана технологія застаріла і не дозволяє оптимально використовувати паливо, що постачається. Це призводить до втрат тепла і збільшує витрати на опалення. Зростання цін на газ і нафту робить все інше, щоб зробити застарілу систему опалення реальним фактором витрат. Крім того, існують законодавчі норми, наприклад, зобов'язання замінити нафтові системи опалення, які роблять модернізацію систем опалення необхідною. Зрештою, модернізація не лише знижує витрати на опалення, але й забезпечує більшу незалежність, стійкість та комфорт. Якщо вам також цікаво: Чому модернізація є доцільною саме зараз, ви знайдете корисні відповіді в посібнику " Оновлення системи опалення є доцільним".

(Зображення: © Yuganov Konstantin / Shutterstock.com)

Інформуйте та плануйте з нашими посібниками з опалення

Будь то поради щодо новітніх опалювальних технологій або поради та підказки щодо економії енергії у власних чотирьох стінах: правильне планування - це перший крок до будь-яких змін у власному енергопостачанні. Найкращий спосіб зробити це - отримати вичерпну інформацію. У наших посібниках з опалення ви знайдете додаткову інформацію про найважливіші системи опалення, які зараз розглядаються - чи то теплові насоси, фотоелектричні та сонячні теплові системи, чи то перспективні гібридні рішення: Перейдіть за вказаними темами, щоб дізнатися більше.

Заощаджувати енергію - багато способів обігріватися ефективніше.

Перехід на нову систему опалення може зменшити споживання енергії на третину. Крім того, існує багато енергозберігаючих заходів, які підвищують ефективність енергопостачання і можуть бути реалізовані економічно. Наприклад: відрегулюйте криві опалення та заощаджуйте енергію. Гідравлічне балансування також зменшує витрати на опалення. Якщо у вас вже є добре працююча система опалення, ви знайдете багато способів оптимізувати поточну роботу і зробити необхідні налаштування для ефективного та економного опалення в наших статтях про енергозбереження.

ViCare -   Розумний Дім  

Завдяки системі "Розумний дім" ваш будинок стає енергозберігаючим системним рішенням. Завдяки інтелектуальному управлінню додаток ViCare та його компоненти дають вам повний контроль над температурою в приміщенні, налаштуваннями термостата та власним енергоспоживанням - навіть без опалювальної системи Viessmann. Поєднайте насолоду від ідеального тепла з особистим комфортом та вимогами енергетичного переходу. Дізнайтеся прямо зараз.