Низькотемпературні газові котли потужністю до 2000 кВт

Споживання теплової енергії для житлових і комерційних приміщень складає в розвинутих країнах Заходу близько 40% від загальної кількості. Таким чином існує великий потенціал для економії коштів і палива при використанні сучасних технологій. На сьогодні високоефективні системи опалення, у тому числі низькотемпературні газові котли від Viessmann, використовуються у всьому світі – і не тільки для житових будинків, а й у багатьох великих проектах.

Від історичних пам'яток до великих житлових та промислових споруд: Viessmann завжди має інноваційні рішення для опалення, готові до найрізноманітніших викликів. Використовуючи енергію ощадливо й екологічно, системи опалення дозволяють здійснити активний внесок у захист довкілля.

На малюнку показані конвекційні поверхні нагріву низькотемпературного газового котла Vitoplex 200 / 300.

Низькотемпературний газовий котел Vitoplex 300 з багатошаровими конвективними поверхнями нагріву

Компанія Viessmann розробила цілу лінійку низькотемпературних газових котлів для використання в побутовому, комерційному і промиловому секторі. До цієї лінійки входить Vitoplex 300. Триходовий газовий котел з багатошаровими конвективними поверхнями нагріву, виготовленими з так званих триплексних труб, є досить економічним та не береже довкілля за рахунок низьких викидів. Багатошарові поверхні нагріву в котлі Vitoplex 300 складаються з телескопічних сталевих труб, які з'єднуютьсяміж собою. Внутрішня труба з поздовжніми ребрами утворює поверхню нагріву, у 2,5 рази більшу, ніж поверхня нагріву гладкої труби.


Газовий котел для різних запитів

Розмаїття програми котлів серії Vitoplex, яка по технічних і цінових характеристиках розділена на "ступені" 300, 200 і 100, допомагає знайти правильне рішення для кожного варіанту застосування і кожного бюджету. Одна риса є для них спільною: найвища якість, якою відома марка Viessmann. Котел Vitorond 200 приходить на допомогу у випадках, коли через нестачу вільного простору газовий котел доставляється на місце у вигляді окремих сегментів.

Два газові низькотемпературні котли в промисловому цеху

Vitorond 200: Гнучкий монтаж

У старих будинках часто існує обмеження по простору, що значно ускладнює встановлення нової техніки. Низькотемпературний газовий котел Vitorond 200 вирішує цю проблему. Його чавунні сегменти можна окремо доставити в котельню і на місці легко й без проблем зібрати за допомогою пресового штампу.

Поверхня нагріву Eutectoplex для тривалої та надійної експлуатації

Чавунні сегменти котла Vitorond 200 зроблені зі спеціального евтектичного сірого чавуну гомогенної структури. Тонка структура пластин графіту і висока чистота матеріалу спеціального сірого чавуну з низьким вмістом фосфору підвищують еластичність матеріалу. Матеріал, форма й геометрія чавунних сегментів гарантують їх рівномірне охолодження при виробництві. Це дозволяє від початку знизити внутрішні напруги в структурі. Як результат – висока надійність у роботі і тривалий строк служби.

Триходовий котел з низьким рівнем викидів

У задній частині камери згоряння димові гази проходять крізь чотири симетрично прокладені газоходи і потрапляють у чотири збірники газу третього ходу. Триходова конструкція скорочує час перебування димових газів в районі високої температури і тим самим зменшує викиди оксидів азоту.

Низькотемпературні газові котли

В той час як застарілі котли працюють з постійно високою температурою котлової води до 90 °С, техніка виробництва Viessmann дозволяє регулювати температуру котлової води залежно від зовнішньої температури.