Vitosol 300-TM: потужний трубчастий колектор, що відповідає найсуворішим вимогам щодо ефективності й надійності


Скористайтесь нашими перевагами

  • Високоефективний вакуумний трубчастий колектор, що використовує принцип "теплової труби", з системою захисту від перегріву ThermProtect для високої надійності в роботі
  • Захист від перегріву при тривалій дії сонячного проміння
  • Тривалий строк служби завдяки низьким температурам стагнації та роботі без закипання
  • Нечутливі до забруднення, інтегровані у вакуумні трубки абсорбційні поверхні з високоселективним захисним шаром
  • Ефективна теплопередача через конденсатори, оточені з усіх боків подвійними мідними трубками теплообмінника Duotec
  • Оптимальна орієнтація на Сонце завдяки зручному розташуванню абсорбера
  • Суха обв'язка: немає прямого контакту між теплоносієм геліосистеми та теплоносієм в абсорбері, тобто при заповненій системі можна здійснювати заміну окремих трубок
  • Корпус колектора і абсорберні трубки темно-синього кольору стильно виглядають разом
  • Високоефективна ізоляція основного корпусу мінімізує втрати тепла
  • Простий і швидкий монтаж завдяки монтажно-з'єднувальній системі Viessmann
Сонячний колектор Vitosol 300-TM

Вакуумний трубчастий колектор Vitosol 300-TM

Потужний колектор Vitosol 300-TM належить до найбільш ефективних моделей, присутніх на ринку. Він особливо вартий застосування в умовах обмеженого простору для монтажу. Завдяки індивідуальному налаштуванню позиції кожного абсорбера на +/– 25 градусів, навіть при не надто вигідному розташуванню колектора відносно Сонця можна досягти продуктивності, вищої за середню.

Гнучкий у застосуванні колектор розроблений для застосування в індивідуальних та багатоквартирних будинках. Оснащений автоматичною системою ThermProtect для захисту від перегріву, яка включається, коли сонячне випромінювання сильне, а споживання тепла незначне.

Безпечний у роботі завдяки системі ThermProtect

Наразі Vitosol 300-TM є єдиною моделлю на ринку, що може встановлюватись горизонтально (макс. нахил трубок 3 градуси) і одночасно оснащена автоматичною системою захисту від перегріву ThermProtect. Ця система запобігає перегріву колекторів при низькому відборі тепла і високому рівні опромінення сонцем. Таким чином, Vitosol 300-TM також пристосований для будинків, що експлуатуються не цілий рік, зокрема житлових будинків для літнього відпочинку.

Максимальна теплопередача через Duotec

Колектор працює за принципом "теплової труби", при якому теплоносій геліосистеми не має прямого контакту з теплоносієм в абсорбері. Натомість, теплоносій в абсорбері випаровується, а при переході в рідкий стан він віддає своє тепло теплоносію геліосистеми через теплообмінник Duotec із подвійними трубками. Такий принцип дії забезпечує оптимальну передачу тепла.

Строк служби, довший за середній

Vitosol 300-TM розрахований на достатньо довгий строк служби. Для цього використані високоякісні, стійкі до корозії матеріали, такі як скло, алюміній, мідь і нержавіюча сталь. Абсорбер вмонтований у вакуумну трубку. Це захищає його від впливів довкілля і забруднень, гарантуючи високий ККД у тривалій перспективі.

Швидкий, легкий і надійний монтаж

Система монтажу колектора на даху зі стропильним анкером спрощує його встановлення. Стропильний гак і фланець прикручуються безпосередньо до стропил, дозволяючи встановити колектор на дах із будь-яким покриттям. Для додаткової економії часу монтажу слугують дві монтажні рейки.

При установці декількох колекторів, перекриття темно-синього кольору сприяють тому, що колектори разом з перекриттями сприймаються як єдине ціле. Спеціальні насадки на рейках, на яких кріпляться колектори, утримують їхні трубки від зісковзування.

Якщо потрібні сервісні роботи, то завдяки "сухому під'єднанню" до заповненої системи окремі трубки можуть швидко і легко замінюватись.

esop-online.jpg

ESOP-Онлайн

Розрахункова програма для геліосистем ESOP-Online (інтерфейс німецькою, англійською та ще декількома мовами) дозволяє порівняти різні сполучення й комбінації продуктів та оцінити їхню економічну ефективність.

Після введення всіх потрібних параметрів ESOP розраховує орієнтовні показники енергії випромінювання та продуктивність системи, якої можна досягти на його основі, а також відсоткову долю покриття загального споживання системи при різних варіантах комбінації опалювальних приладів.

Продукт у розрізі: трубчастий колектор Vitosol 300-TM

Огляд

Площа брутто
1,98 / 2,36 / 4,62 м²
Площа абсорбера
1,26 / 1,51 / 3,03 м²
Тип колектора
icon-solar.png
Вакуумний трубчастий колектор
Дизайн
Корпус колектора та абсорбційні поверхні темно-синього кольору виглядають як єдине ціле
Застосування
icon-wohngebaeude.png icon-gewerbe.png icon-kommunen.png
Житлові, промислові будинки, комунальні господарства | Новобудова та модернізація
Тип монтажу
Універсальний у застосуванні завдяки можливостям вертикального й горизонтального монтажу на дахах і фасадах, а також окремо. Спеціальний балконний модуль (площа абсорбера 1,26 м²) для монтажу на балконах чи фасадах.
Інші особливості
Для гарячого водопостачання, опалення або наповнення басейна через теплообмінник, а також для отримання промислового тепла. Комбінуючи колектор з опалювальним пристроєм, можна зазвичай досягти класу енергоефективності А+ для цілої системи.
Продукт у розрізі: трубчастий колектор Vitosol 300-TM

Fachberatung-Brennwertkessel.jpg
Запрошуємо на навчання

Академія Viessmann