Vitoligno 250-S – фахівець по дровах


Скористайтесь нашими перевагами

  • Камера завантаження для дров довжиною 1 м (для потужностей від 85 кВт)
  • Нечутливий до цвяхів і болтів
  • Чисте й ефективне спалювання
  • Велика камера завантаження (від 185 до 500 літрів)
  • Можливість монтажу додаткового пальника на рідкому паливі
Котел на дровах Vitoligno 250-S

Котел на дровах Vitoligno 250-S

Котел Vitoligno 250-S був розроблений спеціально для роботи на дровах, і в ньому реалізовані найсучасніші технології для цього виду палива. Його якість була випробувана тисячі разів.

Завдяки завантаженню згори він є простим в експлуатації , регулювання за допомогою лямбда-зонда забезпечує низький рівень шкідливих викидів, а вбудована система управління виробленням тепла надає максимальний комфорт у роботі.

Чисте та ефективне спалювання

Мікропроцесорний контролер фіксує всі параметри, необхідні для експлуатації, а також регулює вироблення і споживання тепла. На всіх етапах експлуатації – від розігріву і роботи під навантаженням до вигоряння – котел постійно контролюється й утримується в оптимальному режимі роботи. Завдяки цьому забезпечується чисте й ефективне спалювання.

Область застосування

За допомогою модулів розширення (поставляються як оснащення) можна під'єднувати різних споживачів та накопичувальні ємності. Vitoligno 250-S підходить для багатоквартирних будинків, сільськогосподарських або малих промислових підприємств.

Велика камера завантаження

Vitoligno 250-S є надзвичайно зручним в експлуатації при опаленні дровами завдяки великій камері завантаження. У діапазоні номінальної теплової потужності від 40 до 75 кВт у котел можна завантажувати дрова півметрової довжини. У діапазоні номінальної теплової потужності від 85 до 170 кВт ширина камери завантаження складає 1080 мм, завдяки чому в котел можна завантажувати навіть дрова метрової довжини.

Підключення для пальника на рідкому паливі

Vitoligno 250-S може працювати з рідкопаливним пальником – всі підключення для цього готові. Наприклад, такий пальник можна підключити на час тривалої відсутності господарів, коли немає можливості завантажувати котел дровами.


Надійний і сучасний дисплей

Графічний та великий дисплей простий у використанні і дозволяє висвітлювати багато рядків тексту. Регулятор дозволяє обслуговувати установку з трьома контурами для гарячого водопостачання, з ємнісним водонагрівачем та буферною ємністю.

Контролер Vitotrol 350-C

Дистанційне керування через сенсорний екран

За допомогою контролера Vitotrol 350-C управління твердопаливним котлом можна здійснювати з житлового приміщення. Кольоровий сенсорний дисплей діагоналлю 5 дюймів зі співвідношенням сторін 16:9 неймовірно спрощує керування. Vitotrol 350-C призначений для дистанційного обслуговування водогрійного котла з усіма належними можливостями налаштування, відображенням усіх необхідних даних котла та буферної ємності.

Vitotrol 350-C – це більше, ніж просто пульт дистанційного керування. За його допомогою можна керувати системою з 20 додатковими контурами (опалювальні контури чи ГВП).


warmwasserspeicher.jpg

Системні компоненти: оптимальна взаємодія

„Ціле є більшим за суму його складових“. Відповідно до цього принципу Viessmann пропонує не лише окремі опалювальні компоненти, які виконують високі стандарти компанії щодо якості, надійності та ефективності. Всі продукти поєднані в комплексну систему, всі компоненти якої точно допасовані один до одного. Оскільки лише комплексна робота компонентів, інтегрованих в одну систему, дозволяє цілком розкрити потенціал нашої сучасної техніки.

Наші системні компоненти включають усе, що робить опалення надійним та економним. Регулятори Vitotronic з дистанційним керуванням, а також потужні ємнісні водонагрівачі Vitocell, що надають комфорт гарячого водопостачання, і високоякісні сонячні системи для підтримки при опаленні, що дозволяють досягти додаткової економії.

Продукт у розрізі

Огляд

Потужність
40 – 170 кВт
ККД
до 92%
Клас енергоефективності
A+ (до 60 кВт)
Паливо
icon-biomasse.png
Дрова (довжиною до 0,5 і до 1 метра), деревні брикети, залишки деревообробки
Застосування
icon-wohngebaeude.png icon-gewerbe.png icon-kommunen.png
Приватні/багатоквартирні будинки, промисловість, комунальне господарство, новобудова і модернізація
Обслуговування
Погодозалежний регулятор
Гаряче водопостачання
Потрібен додатковий ємнісний водонагрівач (один чи декілька), щоб забезпечити високий комфорт ГВП
Інші ознаки
Vitoligno 250-S за нормативами EN може працювати й на рідкому паливі, належні підключення підготовлені.
Vitoligno-250-S-100kW-Schnitt.png