Vitoligno 300-C – ефективний водогрійний котел на пелетах


Скористайтесь нашими перевагами

  • ефективне використання енергії деревини: ККД до 95,3%
  • Низькі викиди пилу завдяки сучасній технології спалювання
  • Широкий спектр застосування – від низькоенергетичних будинків до об'єктів з високою потребою в теплі
  • Комфортні функції для автоматичної роботи
  • Підготовлений до взаємодії з геліосистемою
  • Автоматична очистка камери згоряння
  • Опорожнення коробу для золи лише раз чи двічі на рік


Вимагає мало місця й робить багато роботи

Цілком автоматичний пелетний котел Vitoligno 300-C – це ефективне рішення для нових і модернізованих приватних будинків на одну чи дві родини.

Компактний котел не вимагає багато місця і робить опалення на пелетах справді комфортним: від завантаження до чистки практично все відбувається автоматично. Регулятор простий і інтуїтивний в обслуговуванні.


Сонячна енергія для гарячого водопостачання

При спільній роботі з геліосистемою поточні параметри сонячної установки також відображаються на екрані регулятора Ecotronic.

Зокрема, температура сонячного колектора і накопичувальної ємності, а також години роботи геліосистеми.

Котел на пелетах Vitoligno 300-C, 2,4 до 12 кВт

Котел на пелетах Vitoligno 300-C

Vitoligno 300-C – це повністю автоматичний котел для пелет з широким спектром використання: від будинків з низьким споживанням енергії до об'єктів з підвищеною потребою в теплі.

Він пропонує універсальні та гнучкі варіанти конвеєрних систем для практично будь-якого застосування, а також відзначається компактним дизайном, придатним для невисоких приміщень. У діапазоні потужностей від 2,4 до 48 кВт цей пелетний котел працює з модуляцією потужності 1:3, справляючи враження своїм низьким енергоспоживанням.


design-award-vitoligno-300-c.jpg

2015 | ПЕРЕМОЖЕЦЬ у конкурсі German Design Award

Нагороду German Design Award вручає спеціальна рада, що оцінює зовнішній вигляд продуктів. 30 експертів з дизайну, що працюють у галузях економіки, освіти й науки, переглянули в сумі 1 900 заявок.

У категорії „Відмінний дизайн продукту – Будівництво й енергетика" водогрійний котел Vitoligno 300-C виробництва Viessmann отримав відзнаку German Design Award WINNER 2015 ("Переможець").

Ефективний та екологічний

З коефіцієнтом корисної дії до 95,3 відсотка, твердопаливні котли Vitoligno 300-C перетворюють деревні пелети в теплову енергію. Завдяки своїй інноваційній технології згоряння Vitoligno 300-C має низький рівень пилу – відповідає рівню 2 згідно з німецькою директивною 1. BImSchV. Робота з Vitoligno 300-C надзвичайно проста, а опалення деревними пелетами стає дуже комфортним. Практично все відбувається автоматично – від завантаження деревини до очищення.

Гнучка подача палива

Подача пелет на Vitoligno 300-C здійснюється або за допомогою гнучкого шнека, або через систему всмоктування. Котли потужністю до 12 кВт обладнані стандартною системою всмоктування для автоматичного відбору пелет з приміщення для зберігання. Типорозміри на 8 та 12 кВт можна, крім того, швидко і легко переоснастити з автоматичного наповнення на ручне. В такому варіанті деревні пелети можна засипати в котел з мішків – наприклад, якщо місця для зберігання пелет не вистачає.

Компактність

Завдяки легкій доступності всіх компонентів для сервісного обслуговування та технічного обслуговування, котли на пелетах (8 та 12 кВт) можна встановити у не дуже великому приміщенні. Ідеально підходить установка в куті котельні. Viessmann також пропонує повний набір приладдя для зберігання та транспортування пелет – щоб ви все купували з одних рук.

Зручні автоматичні функції

Після згоряння деревних пелет залишаються невеликі рештки – але й про це самостійно турбується котел Vitoligno 300-C. Поворотна решітка в камері згоряння автоматично повністю очищається щонайменше раз на день. Це гарантує низькі втрати та хороше використання палива. Завдяки автоматичному золовидаленню, зола стискається в зольнику, і користувачу залишається спорожнити зольник максимум два рази на рік.

Поради - безкоштовно & не є обов'язковим

Партнер на сайті

Ви можете отримати індивідуальні поради від свого місцевого спеціаліста Viessmann. Будь-ласка, введіть свій поштовий індекс для пошуку, для більш детальної інформації введіть свою повну адресу.

Розумний регулятор Ecotronic

Розумний регулятор Ecotronic

Пелетним котлом типу Vitoligno 300-C можна легко керувати за допомогою погодозалежного, цифрового контролера Ecotronic. Він може керувати або трьома опалювальними контурами зі змішувачем, або двома контурами опалення зі змішувачем та контуром гарячого водопостачання, або опалювальним контуром із змішувачем, контуром геліосистеми та ГВП. Ще один, четвертий контур опалення з змішувачем можна підключити через KM-BUS. Інтуїтивно здійснюється керування подачею пелет, контурами опалення та температурою у водонагрівачі. Графічний та зручний для читання дисплей із декількома рядками для текстової інформації полегшує роботу з даними.

Використання сонячної енергії – теж зручно

Якщо до системи підключені сонячні колектори, дані по їхній продуктивності також відображаються на дисплеї. Вони включають в себе температуру на колекторі або водонагрівачі, а також години роботи геліосистеми.


Дистанційне керування та каскадний регулятор

У поєднанні з Vitotrol 350-C (опція) пелетний котел також можна обслуговувати дистанційно, з житлової кімнати. П'ятидюймовий сенсорний екран у форматі 16:9 робить обслуговування надзвичайно простим. Крім того, він може бути розширений модулем керування багатьма контурами (до 24 шт.), кожний з яких працюватиме на опалення, гаряче водопостачання або дистанційну передачу тепла. Vitotrol 350-C також може використовуватися як каскадний регулятор для чотирьох твердопаливних котлів.

Дистанційне керування через Vitotrol 350-C

Vitoconnect 100 забезпечує з'єднання

Для обслуговування пелетного котла через додаток на мобільному пристрої потрібен інтерфейс Vitoconnect 100. Підтримуються регулятори: Vitoligno 200-C з регулятором Ecotronic та програмне забезпечення версії не нижчої за 2.12.

WiFi-інтерфейс Vitoconnect 100
Додаток ViCare

Додаток ViCare

Програма ViCare дозволяє користувачу керувати своєю системою опалення через смартфон. Робочий стан можна переглянути в будь-який час, а у випадку несправності – швидко та легко зв'язатися зі спеціалізованою фірмою, дані якої були збережені в додатку.

Пристосоване приладдя

Для пелетних сховищ доступні модульні 4- або 8-кратні зонди. Всмоктувальні зонди, рівномірно розкладені у сховищах, транспортують деревні пелети зі сховища у пелетний котел. Вони керуються котловим регулятором Ecotronic та забезпечують рівномірний відбір пелет з приміщення для зберігання. Для цього зонди автоматично включаються по черзі.

Систему зондів можна сконфігурувати дуже гнучко, вона підходить для найрізноманітніших сховищ (наприклад, приміщення, що мають форму літери Г, або дуже витягнуті по довжині, або навіть два окремі сховища). Завдяки цьому приміщення використовуються оптимально: завдяки тому, що не потрібна похила підлога, місця для зберігання стає на третину більше.Для активації відео натисніть кнопку відтворення. Зауважте, що, відкривши відео, ваші дані передаються на YouTube. Для детальної інформації дивіться нашу політику конфіденційності.

vitoligno-300-c-video.jpg
Котел Vitoligno 300-C – цілком автоматичний і компактний пелетний котел для нових і старих будинків відповідно до стандарту енергоефективності


warmwasserspeicher.jpg

Системні компоненти: оптимальна взаємодія

„Ціле є більшим за суму його складових“. Відповідно до цього принципу Viessmann пропонує не лише окремі опалювальні компоненти, які виконують високі стандарти компанії щодо якості, надійності та ефективності. Всі продукти поєднані в комплексну систему, всі компоненти якої точно допасовані один до одного. Оскільки лише комплексна робота компонентів, інтегрованих в одну систему, дозволяє цілком розкрити потенціал нашої сучасної техніки.

Наші системні компоненти включають усе, що робить опалення надійним та економним. Регулятори Vitotronic з дистанційним керуванням, а також потужні ємнісні водонагрівачі Vitocell, що надають комфорт гарячого водопостачання, і високоякісні сонячні системи для підтримки при опаленні, що дозволяють досягти додаткової економії.

Продукт у розрізі

Огляд

Потужність
2,4 – 48 кВт
Zulässige Betriebstemperatur
bis 90 °C
Zulässiger Betriebsdruck
3 bar (0,3 MPa)
ККД
до 95,3%
Energieeffizienzklasse
A+
Паливо
icon-biomasse.png
Деревні пелети
Застосування
icon-wohngebaeude.png
Приватний будинок, новобудова і модернізація
Обслуговування
Цифровий регулятор Ecotronic з погодним регулюванням, із графічним зручним дисплеєм з текстовим полем на багато рядків
Гаряче водопостачання
Потрібен додатковий ємнісний водонагрівач, щоб забезпечити високий комфорт ГВП
Інші ознаки
Автоматичне золовидалення з камери згоряння. Ідеальний для будинків з гарною теплоізоляцією та низькій потребі в теплі (низькоенергетичні й пасивні будинки)
Vitoligno-300-C-Schnitt.png

Секційний вигляд Vitoligno 300-C, від 6 до 48 кВт