Спеціально для енергоефективних новобудов: Vitocal 200-S

Нове покоління теплових насосів

Надійний, компактний і екологічно чистий, як ніколи раніше - з новою, інноваційною технологією теплового насоса від Viessmann навколишнє тепло може використовуватися особливо ефективно для опалення та охолодження. З температурою подачі до 60 °C нова серія спліт-теплових насосів Vitocal 200-S особливо рекомендована для енергоефективних новобудов. Висока енергоефективність, зручне використання додатків, стабільна робота та привабливий дизайн переконують у цьому.

Переваги Vitocal 200-S

Vitocal 200-S

Нові теплові насоси типу повітря-вода  Vitocal 200-S з температурою подачі до 60 °C особливо рекомендуються для енергоефективних новобудов.


●  Vitocal 200-S з вбудованим контуром опалення/охолодження (ліворуч)

●  Vitocal 200-S з двома вбудованими контурами опалення/охолодження (у центрі)

●  Зовнішній блок теплового насосу типу повітря-вода Vitocal 200-S

Типи Vitocal 200-S

Зовнішній блок Vitocal 200-S

Зовнішній блок Vitocal 200-S з дизайнерським підлоговим кронштейном (ліворуч) і дизайнерським настінним кронштейном (праворуч)


Переваги Vitocal 200-S

Climate Protect++

Climate Protect++ захищає довкілля та клімат

Нові теплові насоси серії Vitocal 200-S використовують екологічно чистий холодоагент R32 з низьким GWP100 771 (потенціал глобального потепління).


OptiPerform – надійна робота з максимальною ефективністю

Сучасні теплові насоси Viessmann працюють із запатентованою гідравлікою. Завдяки Hydro AutoControl® тепловий насос працює надійно та з максимальною ефективністю протягом усього терміну служби. Унікальний дизайн не тільки гарантує, що продавець може налаштувати тепловий насос з OptiPerform набагато швидше і, отже, економічно ефективніше, він також займає набагато менше місця, оскільки він на 60 відсотків менший, ніж аналогічні системи.

OptiPerform

Service Link

Service Link – для швидшого часу відповіді у разі обслуговування

Завдяки технології мобільного зв’язку теплові насоси серії Vitocal 200-S завжди підключені до сервісної служби Viessmann. І це абсолютно безкоштовно. Тепловий насос передає будь-які помилки безпосередньо та без затримки часу. Спеціаліст може негайно вжити необхідних заходів. Це позбавляє від непотрібних поїздок, економлячи час і гроші.


Super Silent - безшумний при повному та частковому навантаженні

Завдяки Advanced Acoustic Design+ теплові насоси Viessmann є одними з найтихіших у своєму роді. У поєднанні з інтелектуальним контролем швидкості це забезпечує значне зниження повітряного шуму під час роботи з повним і частковим навантаженням. Це означає, що зовнішній блок також можна встановлювати в місцях із щільною забудовою.

Супер тихий


Короткий огляд переваг

 • Завдяки температурі подачі 60 °C він ідеально підходить для енергоефективних нових будівель
 • Захищає навколишнє середовище та клімат (Climate Protect++) - екологічно чистий холодоагент R32 з низьким GWP100 771 (GWP = потенціал глобального потепління)
 • Надійна робота з високою ефективністю (OptiPerform)
 • Гарантований швидший час відповіді в разі обслуговування (Service Link)
 • Безшумна робота дозволяє вільне розміщення на території (Надбезшумний)
 • Низькі експлуатаційні витрати завдяки високій ефективності, COP (коефіцієнт ефективності) згідно з EN 14511: до 5,0 (при A7/W35)
 • Ідеально підходить для поєднання з фотоелектричною системою та баком-накопичувачем 
 • На 60% менше компактніший
 • Інтегрована система енергоменеджменту забезпечує прозорість енергоспоживання та витрат
 • Привабливий, високоякісний дизайн всередині і зовні
 • Активне охолодження влітку завдяки функції охолодження
 • Просте керування через додаток ViCare


Технічні особливості Vitocal 200-S

Зовнішній блок Vitocal 200-S

Außeneinheit Vitocal 200-S

Внутрішній блок Vitocal 200-S з вбудованим контуром опалення/охолодження

Vitocal 200-S

Внутрішній блок Vitocal 200-S з двома вбудованими контурами опалення/охолодження

 

 Vitocal 200-S

An heißen Sommertagen kann die Wärmepumpe die Räume auch kühlen.


Viessmann One Base

Вам потрібна лише одна система: Viessmann One Base

Платформа об’єднує існуючі рішення для розумного дому – плавно та бездротово. Його можна легко розширити. Стале використання електроенергії та тепла  також можна легко відстежити через Viessmann One Base.
Viessmann One Base відкрита для всіх додаткових цифрових послуг. Керувати інтегрованими службами та пристроями дуже легко за допомогою помічників, таких як Amazon Alexa або Google Assistant. Нова платформа є основою для розширюваної та перспективної енергетичної системи в кожному домі.

Цілодобово в найкращих руках

Все, що вам потрібно для спілкування з Viessmann One Base, це безкоштовна програма ViCare; Все інше зробить інтегрована система управління енергією Viessmann. Viessmann One Base керується швидко та легко за допомогою програми. Крім того, сервісний інженер стежить за системою на відстані і негайно виправляє будь-які порушення в електронному вигляді. Це виключає непотрібні поїздки та зустрічі з партнером-спеціалістом.

 

 ViCare App

Viessmann One Base робить будинок комфортнішим, ефективнішим і більш надійним у майбутньому.

Благополуччя на кінчиках ваших пальців: Легке та зручне керування енергетичною системою з будь-якого місця


Усі системи Viessmann та рішення розумного дому на одній платформі

З Viessmann One Base вся енергетична система керується лише через одну програму – просто, надійно та швидко. Нова платформа об’єднує всі пристрої та електронні додатки вдома в єдине кліматично-енергетичне рішення. З корисними наслідками: менше споживання енергії, менше викидів CO₂ і постійно оновлюваний огляд поточних витрат. Viessmann One Base робить ваші власні чотири стіни придатними для кліматичного майбутнього!
Зображення: Viessmann One Base об'єднує цифрові послуги з повною енергетичною системою з тепловими насосами, вентиляційними системами, накопичувачем електроенергії та фотоелектричною системою.

 Smart-Home

Viessmann One Base

Viessmann One Base: зручний, ефективний і надійний спосіб керування

Viessmann One Base об’єднує всі продукти, системи та рішення для розумного дому в одній платформі. Це означає, що всією енергетичною системою можна керувати легко, надійно та швидко за допомогою програми.


На енергетичній панелі програми ViCare користувач має огляд усіх енергетичних балансів в його домогосподарстві

Energie-Cockpit ViCare App

Інструмент аналізу

Інструмент аналізу показує поточні та минулі показники власного споживання.


Viessmann One Base – багато переваг з одного погляду

+ Комфорт: Керування енергетичною системою через додаток. За запитом посилання на інші пристрої та сервіси, такі як Amazon Alexa, Apple Homekit, Google Assistant та інші.
+ Ефективність: Завдяки мережі та оптимізації енергетичних балансів платформа забезпечує особливо ефективну і, отже, економічну роботу.
+ Безпека: Спеціалізована компанія автоматично інформується про всі порушення та може усунути можливі причини онлайн, перш ніж вони стануть значними.
+ Надійність: Довгострокова інтеграція всіх бажаних цифрових послуг, оновлень і розширень продуктів, таких як фотоелектричні пристрої з накопичувачем енергії.

 
Опалення з ViCare

Технічні дані Vitocal 200-S

Огляд

Номінальна теплова потужність (кВт), робоча точка A7/W35 (згідно EN 14511)
Тип 201.E06 NEV, 201.E06 2C: 5,3 кВт| Tип 201.E08 NEV, 201.E08 2C: 6,8 кВт | Tип 201.E10 NEV, 201.E10 2C: 8,3 кВт
Коефіцієнт ефективності ε (значення COP) A7/W35
Tип 201.E06 NEV, 201.E06 2C: 5,0 | Tип 201.E08 NEV, 201.E08 2C: 5,0 | Tип 201.E10 NEV, 201.E10 2C: 4,9
Клас енергоефективності відповідно до Регламенту ЄС № 813/2013 Опалення, середні кліматичні умови - низька температура (W35)/середня температура (W55)
energieeffizienklasse.png
A+++ / A++
Підготовка води за класом енергоефективності
Застосуваня
icon-wohngebaeude.png
Окремий будинок, енергоефективна новобудова
Керування
Einfaches RGB
Контроль теплового насоса з 7-дюймовим кольоровим сенсорним дисплеєм, яким можна керувати через додаток ViCare
Приготування ГВП
Для високої зручності гарячої води необхідний додатковий бойлер.
Інші особливості
Завдяки температурі подачі 60 °C він ідеально підходить для енергоефективних новобудов | Ідеально підходить для поєднання з фотоелектричною системою та накопичувачем енергії | Інтегрована система енергоменеджменту забезпечує прозорість енергоспоживання та витрат


Фінансування Vitocal 200-S

Щоб зменшити викиди CO₂ в будівлях, Німеччина сприяє використанню відновлюваної енергії для опалення. Основою є Федеральне фінансування ефективних будівель (BEG). Через це держава також бере участь у витратах на теплові насоси. Наскільки високі ставки субсидій і які вимоги необхідно виконати, ви можете дізнатися в розділі про субсидії для теплових насосів повітря-вода.

Online-Abfrage*

Fördermittel

Ich suche Fördermittel für eine Wärmepumpe

Недійсний індекс


Самостійне виробництво електроенергії

Є багато вагомих причин для виробництва власної електроенергії. Будь то незалежність від зростання цін на електроенергію, викопне паливо та великих постачальників або внесення особистого внеску в енергетичний перехід.

ViShare – Strom und Wärme selbst gemacht
Strom und Wärme selbst gemacht – Vertragspartner: Energy Market Solutions GmbH (EMS)

ViShare