Рідкопаливні котли до 2000 кВт для комерційного використання

Крім газових котлів, багато компаній використовують рідкопаливні котли для виробництва тепла. Дана технологія була випробувана протягом багатьох років, є надійною і гарантує економічне використання. Рідкопаливні котли Viessmann випускаються у багатьох варіантах потужностей, для комерційного використання Viessmann пропонує рідкопаливні конденсаційні котли з номінальною тепловіддачею до 545 кВт та низькотемпературні рідкопаливні котли до 2000 кВт.

Рідкопаливні конденсаційні котли

Конденсаційна технологія використовується не тільки як високоефективна технологія в житловій галузі, використання конденсаційного котла тепер також є предметом комерційного та промислового застосування. 

Зниження витрат і захист навколишнього середовища

Рідкопаливні конденсаційні котли характеризуються тим, що вони також використовують енергію, приховану в відхідних газах, яка просто викидається назовні через димохід іншими опалювальними котлами. Для цього димові гази проходять через теплообмінник і охолоджуються. Коли водяна пара, що міститься в ній, конденсується, виділяється прихована енергія, яка використовується для додаткового нагрівання. Таким чином, рідкопаливні конденсаційні котли майже без втрат перетворюють використану енергію в тепло. Це знижує витрати на опалення в довгостроковій перспективі, а також зменшує навантаження на довкілля. Зрештою, менше викопного палива доводиться спалювати для отримання однакової кількості тепла.

Низькотемпературні рідкопаливні котли для підприємств

Якщо говорити про перевірену опалювальну техніку середньої потужності, низькотемпературні рідкопаливні котли від Viessmann відповідають усім вимогам сучасних технологій опалення. Маючи номінальну тепловіддачу до 2000 кВт, вони економно та надійно покривають високі теплові потреби, які часто зустрічаються в комерційних секторах. Низькотемпературні газові чавунні котли Viessmann можна легко та швидко занести та встановити. Це означає, що установка можлива без проблем, навіть у приміщеннях з обмеженою площею. Низькотемпературні рідкопаливні котли від Viessmann підходять як для торгівлі та муніципалітетів, так і для великих житлових будинків, як у новобудовах, так і при модернізації.