ViGuide – ключовий елемент інноваційних цифрових послуг

За допомогою програмного забезпечення ViGuide, Viessmann пропонує своїм партнерам-спеціалістам інноваційне рішення для контролю систем опалення. Оператор системи отримує переваги від більшої безпеки, а партнер-спеціаліст завжди має можливість онлайн-перегляду стану роботи опалювальних систем, які він обслуговує.

Для активації відео натисніть кнопку відтворення. Зауважте, що, відкривши відео, ваші дані передаються на YouTube. Для детальної інформації дивіться нашу політику конфіденційності.

Vitoguide

Пакети

ViGuide надає вам потужність даних, завдяки чому ви можете робити більше, а не менше. За допомогою нових пакетів Plus та Pro ви розширюєте свої можливості за рамки базового моніторингу, контролю та діагностики несправностей.

Базовий
Безкоштовне введення в експлуатацію, заміна запасних частин, дистанційний контроль для всіх ваших підключених систем опалення.

Плюс
Пакет одноразового використання надає статистичну інформацію на основі даних, яка допоможе вам швидко діагностувати та усунути проблеми, коли вони виникають, віддалено чи на місці.

Pro
Щорічний комплексний пакет послуг з сервісного обслуговування, який допомагає виявити проблеми до їх виникнення та дає поради щодо оптимізації роботи системи.

За посиланням viguide.viessmann.com Ви знайдете повний перелік доступних функцій.

Пакети

inbox.png

Оперативно отримуйте всю інформацію

Ми негайно повідомимо вас про відповідні зміни на обладнанні ваших клієнтів. Таким чином ви можете дізнатись про проблеми / помилки ще до того як їх помітить ваш клієнт і зможете активно реагувати.

 

!  Несправності обладнання

На одному з ваших пристроїв виникла проблема або його більше не підключено.

✓ Запити на сервісне обслуговування

Клієнт просить здійснити обслуговування його пристрою.
 


Деталі встановлення

●  Вся важлива інформація про систему легко доступна. Сюди входять: ім’я клієнта та контактні дані, тип та модель системи опалення, робочий стан, серійний номер, номер шлюзу. Всі ці деталі у вас під рукою.

●  Vitoguide надає вам додаткову інформацію, таку як стан пальника, час роботи, пуски, зовнішня температура, температура котла та потужність сигналу WiFi.

●  Vitoguide також визначає споживання газу та електроенергії, а також інформацію про сонячну теплову енергію, якщо така використовується.

Alle wichtigen Informationen zu einer Anlage sind leicht zugänglich

Більше часу для важливих речей.

Vitoguide дозволяє налаштувати найважливіші параметри на відстані. Це економить час на виїзд до користувача обладнанням.

Vitoguide дозволяє налаштувати найважливіші параметри на відстані. Це економить час на непотрібні поїздки.

Мобільний

З 1 квітня мобільний додаток ViStart було перейменовано у ViGuide. Мобільний додаток ViGuide  доступний як на пристроях iOS, так і на Android, як і ViStart на сьогоднішній день. Він і надалі пропонуватиме вам можливість введення в експлуатацію системи опалення Viessmann E3.

Зверніть увагу на наступне щодо ViStart:

  • Зміни до ViStart наберуть чинності на всіх ринках, на яких зараз доступна дана програма
  • Якщо ви вже встановили програму, більше нічого робити не потрібно. Програма все ще буде доступна на вашому пристрої iOS або Android. Додаток не потрібно перевстановлювати.
  • На початковому екрані символ для ViStart перейменовано у Vitoguide, а дизайн символу трохи змінено
  • Як користувач ви маєте доступ до тих самих функціональних можливостей, особливо для введення в експлуатацію систем опалення Viessmann E3 останнього покоління з Wi-Fi.
  • Якщо ви хочете отримати доступ до інших нових функцій, окрім введення в експлуатацію, ви повинні увійти в систему за допомогою облікового запису Viessmann. Якщо у вас ще немає облікового запису Viessmann, ви можете будь-коли зареєструватися безкоштовно.

Якщо ви ще не користувались ViStart або не видаляли його зі свого смартфона, завантажте його з програми або  Play Market вже сьогодні.

Download on the App StoreGet it on Google Play

Apps_Vitoguide_Mobile_XL.png

Компоненти розумного будинку

Ви підключили систему опалення вашого клієнта до Інтернету за допомогою шлюзу Vitoconnect або нового котла, сумісного з Viessmann E3. Ваш клієнт використовує ViCare для контролю опалення та приготування гарячої води, і хотів би, щоб ви як спеціаліст віддалено контролювали їх за допомогою ViGuide. Що далі? Завдяки розумній кліматичній системі Viessmann, що складається з кліматичного датчика та eTRV, власники будинків можуть контролювати свій комфорт в окремих кімнатах, в яких встановлені компоненти. За допомогою ViGuide ви можете підтримати їх у налаштуваннях  та введенні в експлуатацію пристроїв.

Smart Home Komponenten

Statusmeldungen für sofortiges Eingreifen

Сповіщення про поточний стан системи для негайного реагування

●  Перегляньте деталі щодо кожної помилки та викликайте опис причини та рекомендовані дії від Viessmann.

●  Подивіться історію всіх системних інцидентів із подробицями того, хто і коли вніс зміни.

●  Пряме посилання на додаток Запасні частини дозволяє замовити саме ті деталі.

●  Viessmann також полегшує вашим клієнтам проведення робіт з технічного обслуговування та уникнення проблем до їх виникнення. Одним клацанням миші ви можете замовити повний комплект для проведення технічного обслуговування. Усі деталі, необхідні для певної системи опалення, включені в це замовлення, тому вам не доведеться шукати предмети і не ризикувати що-небудь забути.


Вигляд карти для кращого планування маршруту 

У вас є кілька клієнтів, які розташовані  по всьому регіону? Або ви хочете отримати огляд усіх систем у вашому районі? За допомогою перегляду карти ви можете спланувати найефективніші маршрути, щоб дістатися від одного клієнта, а потім до іншого. Клацніть на вкладення, щоб переглянути додаткові деталі та статус кожного з них.

Kartenansicht für bessere Routenplanung

Hilfe erhalten, wenn sie gebraucht wird

Отримайте допомогу, коли вона вам потрібна

Тепер ви можете зв’язатись з технічною підтримкою Viessmann ще швидше та простіше. Відкрийте  і призначте техніку замовлення дзвінка  або оформіть заявку в службу обслуговування клієнтів. Ви завжди будете в курсі поточного часу очікування. Ви отримуєте відповіді, які вам потрібні, і можете швидше вирішити проблеми з системами опаленням ваших клієнтів.


Відео: Цифровий сервіс

Мануель Вольфарт, віце-президент Viessmann Digital Services, надає інформацію про випадки використання, контрольовані даними сервісні функції та можливості дистанційного обслуговування.

Для активації відео натисніть кнопку відтворення. Зауважте, що, відкривши відео, ваші дані передаються на YouTube. Для детальної інформації дивіться нашу політику конфіденційності.

Das Video informiert über Vitoguide, das wesentliche und unverzichtbare Service-Software-Tool.

Інструменти та послуги

PartnerPortal

Ексклюзивна інформація та послуги доступні для вас цілодобово на новому Партнерському порталі.

zum PartnerPortal

PartnerShop

Центр ваших онлайн-замовлень: новий магазин Viessmann PartnerShop.

zum PartnerShop

ViStart

Завдяки програмі ViStart для фахівця введення в експлуатацію системи опалення Viessmann стає простішим, ніж будь-коли раніше. Інструмент проведе вас через інтуїтивне та безпечне введення в експлуатацію всього за кілька кроків.

Infos zu ViStart

Нова електронна платформа

Доктор. Маркус Клауснер, керівник відділу технологій компанії Viessmann, пояснює переваги та функції нового Vitoguide.

Для активації відео натисніть кнопку відтворення. Зауважте, що, відкривши відео, ваші дані передаються на YouTube. Для детальної інформації дивіться нашу політику конфіденційності.

Das Video zeigt Dr. Markus Klausner im Interview zum neuen Vitoguide.

Найважливіші параметри

Менеджер кривої опалення

Менеджер кривої опалення

Дозволяє здійснювати точну конфігурацію кривої.

Менеджер температури

Менеджер температури

Дозволяє здійснювати точне налаштування температурних режимів системи.

Часовий менеджер (запуск скоро)

Часовий менеджер (запуск скоро)

Дозволяє налаштувати часові програми опалення з точністю до хвилин.

Vitoguide - Все під наглядом.

Все під наглядом.

За допомогою Vitoguide ви можете переглядати системи ваших клієнтів де б ви не знаходились. Vitoguide можна використовувати для всіх типів пристроїв.  

Параметри, що підтримуються

Статус роботи пальника

Статус роботи пальника

Температура води

Температура води

Температура котла

Температура подачі системи опалення

Зовнішня температура

Зовнішня температура