Економити ще ніколи не було так просто

Насолоджуйтесь економією коштів, комфортом та безпекою

Додаток ViCare пропонує нові можливості управління опаленням через інтернет. Простий графічний інтерфейс ViCare робить користування опалювальною системою інтуїтивно зрозумілою.  

Автоматично економте енергію

Система призначена для керування опалювальним контуром. Можна через смартфон вибирати необхідну температуру та перемикати режими (звичайний режим - режим вечірки).  

Якщо Ви знаєте, що протягом певного часу Вас не буде вдома, достатнього однієї дії, щоб знизити температуру опалюювальної установки і економити енергію. Хто бажає, може встановити різні часові програми на різні дні для опалювальної системи, а також зможете оцінити функцію Асистент.   

Відокремлена кнопка на екрані запуску показує поточну зовнішню температуру і, після натискання на неї, коливання температур за останні дні.

Стан системи з одного погляду

Користувач може швидко подивитися, чи все знаходиться в зеленій зоні при роботі з системою опалення. Жовте поле повідомляє про необхідність сервісного обслуговування та при появі червоного кольору, автоматично відображаються контакти фахівця. 

 

Компоненти ViCare


Що може додаток? - Користування і набір функцій

Ви можете керувати своїм опаленням за допомогою програми ViCare. За допомогою цього додатка можна керувати максимум трьома контурами опалення. Програма пропонує такі функції:

●  Можливість бачити статус всієї опалювальної системи в режимі реального часу  
●  Вибір бажаної температури приміщення
●  Встановлення бажаної температури теплої води
●  Встановлення часових програм для опалення та гарячої води 
●  Відображення поточної температури повітря на вулиці
●  Відображення історії температури за останні кілька днів

Додаток ViCare дає можливість бачити реальний стан Вашої опалювальної системи. Таким чином гарантується безпека. Залежно від Ваших потреб Ви можете встановлювати різні часові програми для опалення та гарячої води на кожен день. Крім того, можна вибрати в додатку режим комфорту, відомий також як режим Вечірка. В цьому режимі час опалення приміщень збільшується, коли до вас приходять гості і ви хочете подовше опалювати дім.

Режим вечірки доступний як для пристроїв Android, так і для користувачів Apple. Зверніть увагу, що регулятор системи опалення повинен підтримувати цю функцію.

Поточний статус обладнання 

Крім того, додаток ViCare надсилає автоматизовані повідомлення з поточним статусом вашого обладнання. Таким чином, ви одразу будете знати про виявлення будь-якої проблеми. Крім того, через ViCare App Ви можете подивитися найближчого партнера, за нагальної потреби.  

Можливі повідомлення про помилки легко розпізнаються. Оскільки програма ViCare працює через систему світлофорів:

●  зелений: все добре.
●  жовтий: потрібне технічне обслуговування.
●  червоний: виникла проблема.

Якщо є проблема, то контакти фахівця автоматично відображаються. Для роботи цієї функції потрібно лише вибрати дані спеціалізованої компанії та зберегти її в програмі.  


Відео ViCare App

Для активації відео натисніть кнопку відтворення. Зауважте, що, відкривши відео, ваші дані передаються на YouTube. Для детальної інформації дивіться нашу політику конфіденційності.

ViCare App

ViCare App – насолоджуйтесь економією енергії, комфортом та безпекою


Встановити додаток ViCare

Встановлення додатку ViCare

Встановлення додатка ViCare простіше, ніж ви думаєте. Вимоги до системи:

●  Доступ до Інтернету з фіксованою швидкістю передачі даних 
●  Смартфони з операційними системами Apple iOS або Google Android
●  Модуль підключення до Інтернету Vitoconnect 100, Typ OPTO 1
●  З 2004 року встановлені газові та рідкопаливні системи опалення Viessmann, а теплові насоси з 2010 року та твердопаливні системи опалення з 2016 року.


Додаток Viessmann ViCare

Завантаження

Додаток ViCare можна використовувати з обладнанням, яке можна підключати до інтернету або з WLAN модулем Vitoconnect 100. Їх знайти Ви може в спеціалізованому магазині.  


Інтернет модуль Vitoconnect 100

Інтернет модуль Vitoconnect

Vitoconnect - посередник між опалювальним котлом та ViCare. Він працює не тільки з новим обладнанням Viessmann Heizsystemen, а й для багатьох давніше випущених моделей. Він підключається безпосередньо через кабель. Адаптер живлення включений у пакет. Цей аксесуар 10х10 см призначений для настінного монтажу. 

Plug-and-play підключає модуль до Інтернету та реєструє його. Все, що вам потрібно зробити, це відсканувати QR-код смартфоном. Як результат, встановлення та введення в експлуатацію зазвичай виконуються за кілька хвилин. 

У Vitoconnect 100 була запроваджена концепція комплексної безпеки, яка успішно пройшла перевірку VDE Smart Home з інформаційної безпеки.

За допомогою ViCare можна керувати також уже наявним опалювальним обладнанням Viessmann  

За допомогою додатку ViCare можна дешево, просто і швидко керувати більшістю газових та рідкопаливних котлів Viessmann, встановлених з 2004 року, теплових насосів з 2010 року та систем опалення для твердого палива з 2016 року.   


Керування уже встановленим опалювальним обладнанням за допомогою додатка ViCare  

Більшістю газового та рідкопаливного обладнання Viessmann, встановленого починаючи з 2004 року, та теплових насосів, починаючи з 2010, і твердотопливних опалювальних установок, встановлених починаючи з 2016 року, можна легко і швидко керувати за допомогою додатка ViCare.


Переваги використання додатка ViCare


Додаток ViCare - Безпека

Безпека

Тепло і почуття комфорту Wärme und das Gefühl von Sicherheit

●  Один погляд і Ви можете пересвідчитися, що все працює належним чином  
●  Вас буде сповіщено про необхідність здійснення сервісного обслуговування  
●  Постійно доступні контактні дані сервісної організації, що обслуговує Вашу установку


Додаток ViCare - Економія коштів

Економія коштів

Просте налаштування комфортних температур  – економія коштів за Вашої відсутності  

●  Проста та зручне користування опалювальним обладнанням  
●  Налаштування температурних програм і автоматична економія коштів 
●  Встановлення основних функцій системи через Ваш смартфон 


Додаток ViCare - Ми про все потурбуємось

Ми про все потурбуємось

Безпосередній доступ до кваліфікованого фахівця - на всякий випадок 

● Просте внесення контактних даних спеціаліста
● Швидка та ефективна допомога - майстер має всю важливу інформацію
● Пакет послуг з безпеки та обслуговування


ViCare Smart Climate

ViCare Smart Climate Solutions

ViCare Smart Climate 

Рішення ViCare Smart Climate від Viessmann - це останнє покоління пристроїв для зручного управління cсистемами опалення. За допомогою них ви можете скоротити енергетичні витрати. Експлуатація ViCare Smart Climate особливо проста. Після встановлення вам потрібен лише додаток ViCare для встановлення правильної температури в кожній кімнаті. Ви можете отримати точну інформацію про сумісність у свого сервісного інженера.

ViCare - Vitoconnect 100 - Vitoguide

Системні вимоги

ViCare використовує Vitoconnect 100 для керування котлом. Після схвалення користувачем доступу, сервісний партнер  отримує можливість моніторити стан установок своїх клієнтів за допомогою Vitoguide.

Вимоги

  • Доступ до Інтернету з фіксованою ціною (фіксована ставка незалежна від часу та обсягу)  
  • Смартфон з Apple iOS від версії 8.0 чи Google Android від версії 4.4
  • Viessmann Vitoconnect 100, Тип OPTO 1
  • Газові та рідкопаливні котли Viessmann, встановлені з 2014, теплові насоси, починаючи з 2010 і твердопаливні котли, починаючи з 2016. Детальну довідку про сумісність Ви може отримати у партнерів Viessmann.


Умови використання додатків ViCare і Vitotrol Plus