Економити ще ніколи не було так просто

Насолоджуйтесь економією коштів, комфортом та безпекою

Додаток ViCare пропонує нові можливості управління опаленням через інтернет. Простий графічний інтерфейс ViCare робить користування опалювальною системою інтуїтивно зрозумілим.  

Автоматично економте енергію

Система призначена для керування опалювальним контуром. Можна через смартфон вибирати необхідну температуру та перемикати режими (звичайний режим - режим вечірки).  

Якщо Ви знаєте, що протягом певного часу Вас не буде вдома, достатнього однієї дії, щоб знизити температуру опалюювальної установки і економити енергію. Хто бажає, може встановити різні часові програми на різні дні для опалювальної системи, а також зможете оцінити функцію Асистент.   

Відокремлена кнопка на екрані запуску показує поточну зовнішню температуру і, після натискання на неї, коливання температур за останні дні.

Стан системи з одного погляду

Користувач може швидко подивитися, чи все знаходиться в зеленій зоні при роботі з системою опалення. Жовте поле повідомляє про необхідність сервісного обслуговування та при появі червоного кольору, автоматично відображаються контакти фахівця. 

Для цього потрібен дозвіл користувача на доступ до даних сервісанту - його можна надати за допомогою двох кліків у додатку. Потім встановлюється підключення до програмного забезпечення партнера-фахівця, і він може бачити системні дані, щоб швидко та ефективно допомагати своїм клієнтам.

Додаток Viessmann ViCare

Завантаження

Додаток ViCare можна використовувати з обладнанням, яке можна підключати до інтернету або з WLAN модулем Vitoconnect 100. Їх знайти Ви може в спеціалізованому магазині.  

Отримуйте вигоду від переваг


Додаток ViCare - Безпека

Безпека

Тепло і почуття комфорту Wärme und das Gefühl von Sicherheit

●  Один погляд і Ви можете пересвідчитися, що все працює належним чином  
●  Вас буде сповіщено про необхідність здійснення сервісного обслуговування  
●  Постійно доступні контактні дані сервісної організації, що обслуговує Вашу установку

Додаток ViCare - Економія коштів

Економія коштів

Просте налаштування комфортних температур  – економія коштів за Вашої відсутності  

●  Проста та зручне користування опалювальним обладнанням  
●  Налаштування температурних програм і автоматична економія коштів 
●  Встановлення основних функцій системи через Ваш смартфон 

Додаток ViCare - Ми про все потурбуємось

Ми про все потурбуємось

Безпосередній доступ до кваліфікованого фахівця - на всякий випадок 

● Просте внесення контактних даних спеціаліста
● Швидка та ефективна допомога - майстер має всю важливу інформацію
● Пакет послуг з безпеки та обслуговування

Інтернет модуль Vitoconnect 100

Інтернет модуль Vitoconnect

Vitoconnect - посередник між опалювальним котлом та ViCare. Він працює не тільки з новим обладнанням Viessmann Heizsystemen, а й для багатьох давніше випущених моделей. Він підключається безпосередньо через кабель. Адаптер живлення включений у пакет. Цей аксесуар 10х10 см призначений для настінного монтажу. 

Plug-and-play підключає модуль до Інтернету та реєструє його. Все, що вам потрібно зробити, це відсканувати QR-код смартфоном. Як результат, встановлення та введення в експлуатацію зазвичай виконуються за кілька хвилин. 

У Vitoconnect 100 була запроваджена концепція комплексної безпеки, яка успішно пройшла перевірку VDE Smart Home з інформаційної безпеки.

За допомогою ViCare можна керувати також уже наявним опалювальним обладнанням Viessmann  

За допомогою додатку ViCare можна дешево, просто і швидко керувати більшістю газових та рідкопаливних котлів Viessmann, встановлених з 2004 року, теплових насосів з 2010 року та систем опалення для твердого палива з 2016 року.   

ViCare - Vitoconnect 100 - Vitoguide

Системні вимоги

ViCare використовує Vitoconnect 100 для керування котлом. Після схвалення користувачем доступу, сервісний партнер  отримує можливість моніторити стан установок своїх клієнтів за допомогою Vitoguide.

Вимоги

  • Доступ до Інтернету з фіксованою ціною (фіксована ставка незалежна від часу та обсягу)  
  • Смартфон з Apple iOS від версії 8.0 чи Google Android від версії 4.4
  • Viessmann Vitoconnect 100, Тип OPTO 1
  • Газові та рідкопаливні котли Viessmann, встановлені з 2014, теплові насоси, починаючи з 2010 і твердопаливні котли, починаючи з 2016. Детальну довідку про сумісність Ви може отримати у партнерів Viessmann.

FAQ

Ich kann den QR-Code für die Vitoconnect nicht mehr finden. Was kann ich tun?

Der QR-Code ist zusätzlich im Gehäuse der Vitoconnect, direkt auf der Platine, angebracht. Ziehen Sie das Strom- und das USB-Kabel von der Vitoconnect ab und nehmen Sie die Gehäuseabdeckung ab. Das geht am besten, wenn Sie das Gehäuse unten zu sich ziehen und dann abheben. Siehe hierzu auch Schritt 1 im PDF "Inbetriebnahme").