Виробляйте власну електроенергію за допомогою сонячних панелей від Viessmann 

Ключовим елементом сонячних станцій є сонянчі панелі. Вони складаються з великої кількості сонячних комірок. У кожній окремій комірці відбувається так званий фотоелектричний ефект, завдяки якому сонячне світло перетворюється на електричну енергію. Можна виділити два різні типи модулів: монокристалічні та полікристалічні моделі. Яка між ними різниця?


Види, конструкція і принцип дії сонячних панелей

Виробництво електроенергії у фотоелектричному модулі відбувається у комірках. І в монокристалах, і в полікристалах, атоми кремнію мають стійку кристалічну структуру. Кожен фотомодуль складається з певної кількості фотоелементів, з'єднаних між собою. Фотоелемент являє собою кремнієвий напівпровідник, який на атомному рівні має два шари з різним потенціалом. При сонячному випромінюванні фотони світла вибивають електрони в зоні n-типу (з нанесеним фосфором) які переносяться в зону р-типу (з бором) - цетак званий р-n перехід. Такий впорядкований рух електронів і називають електричним струмом.

 

 

Сонячна установка | кремнієвий фотоелемент


Моно- і полікристалічні модулі

Виробництво обох фотоелектричних модулів схоже. Їх виробництво відбувається  з кремнієвого сплаву. Головна відмінність монокристалічних фотоелементів полягає в їх однорідності, яка забезпечується шляхом вирощування монокристалів, розпилювання на пластини і їх обробкою. В іншому випадку,застосовують спрямоване зростання монокристалів з подальшою обробкою. Ця сонячна батарея являє собою набір комірок з'єднаних між собою. Кожна комірка складається з дуже чистого кремнію. Особливістю цього кремнію є те, що всі зерна його кристалів паралельні, а кристали спрямовані в одну сторону. Завдяки цьому вирізані з кремнію пластини здатні продемонструвати ККД, рівний 18. Полікристалічні світлочутливі пластини цих панелей складаються з того ж кремнію, що і монокристалічні. Однак його структуру утворюють полікристали, які направлені в різні боки. Крім цього, в середині кожного кристала, зерна розташовані не паралельно. У деяких місцях формуються області, які мають зернисті границі. 

Але вони не тільки відрізняються процесом виготовлення. Монокристалічні модулі Vitovolt повністю чорні та мають потужність до 325 Wp. Полікристалічні модулі темно-синього кольору і досягають максимальної потужності до 285 Wp. Wp (Watt-peak, Ват пік) показує максимальну продуктивність у тестових умовах.

Особливості фотоелектричних модулів Viessmann Vitovolt

Якщо ви вибираєте моделі Viessmann Vitovolt 300, ви користуєтесь такими перевагами:

● високі показники продуктивності
● безкомпромісна якість
● гарантії продуктивності та продукту  
●позитивний допуск  потужності в стані подачі до 5 Wp
● для одно- та багатосімейних будинків, а також для комерційних підприємств
● оптимальний захист 
● повністю алюмінієва рама
● якісні комплектуючі


Einstieg-PV-monokristallin.jpg

Електроенергія від Сонця

Потужності колектора площею 8,5 м² вистачає, щоб покрити споживання електрики пересічним мешканцем Німеччини

Електрогенераторні модулі

Той, хто встановить фотогальванічну систему Viessmann, стане власним виробником електроенергії. Використання безкоштовної енергії сонця цікаве з фінансового погляду, а у сполученні з електричним акумулятором користувач отримає незалежність від загальної мережі електропостачання.