Сучасне на газі – так працює конденсаційна техніка

Конденсаційна технологія підвищує ефективність газового опалення

Конденсаційна техніка використовує не лише тепло, яке можна відчути як температуру димових газів при спалюванні палива (нижча теплотворна здатність), але й тепло водяної пари, що міститься в димових газах (вища теплотворна здатність). Конденсаційні котли дозволяють майже повністю отримати тепло, що міститься в димових газах, і перетворити його в корисне тепло для нагріву.

Конденсаційні котли оснащені потужними теплообмінниками, які до такої міри охолоджують димові гази перед виходом у трубу, що водяна пара, яку містять гази, конденсується, і вивільнена теплова енергія передається в систему опалення.

Завдяки цій технології газовий конденсаційний котел досягає нормативного ККД до 98% (Hs). Система опалення на такому котлі працює особливо енергоощадливо – це дозволяє зберегти як вміст гаманця власника, так і довкілля від забруднень.

Нижча теплота згоряння (Hs)
Нижча теплота згоряння (Hs) визначає кількість теплової енергії, яка виділяється при повному згорянні палива, включаючи тепло випаровування водяної пари, яка міститься в димових газах.
Gas-Brennwert-Matrixbrenner.jpg

Газовий пальник MatriX
 

Розробка газового пальника MatriX стала важливим етапом у розвитку опалювальної техніки Viessmann. Використання спеціальної сітки з нержавіючої сталі дозволяє досягти значної довговічності. Пальник стійкий до високих температур.

Газові конденсаційні котли

Конденсаційна техніка використовує не лише теплоту, що виникає при спалюванні рідкого чи газоподібного палива, а й теплоту, що утворюється при конденсації водяної пари, яка міститься в продуктах згоряння палива. Для цього конденсаційні котли Viessmann оснащені теплообмінниками Inox-Radial з високоякісної нержавіючої сталі. Вони настільки охолоджують димові гази перед виходом у комин, що відбувається конденсація водяної пари, яка міститься в них, а вивільнене тепло передається в опалювальну систему.