Vitocrossal 300 CM3 – гнучкий у застосуванні котел у середньому діапазоні потужності


Скористайтесь нашими перевагами

  • Перетворення в корисне тепло до 98 відсотків спожитої енергії
  • Тихий у роботі, економний, екологічний
  • Ефект самоочистки теплообмінника завдяки гладким поверхням із нержавіючої сталі
  • Регулятор спалювання Lambda-Pro-Control для всіх видів газу
  • Високий тиск у штуцері димових газів дозволяє зробити лінії подачі повітря та димових газів з великими діаметрами


Надійна конденсаційна технологія

Vitocrossal 300 – це газовий конденсаційний котел з поверхнями теплообміну Inox-Crossal та інфрачервоним пальником MatriX.

У діапазоні середніх потужностей від 87 до 142 кВт цей котел можна застосовувати для різних цілей. Наприклад, для опалення багатоквартирних будинків, а також для будівель публічного чи промислового призначення.

Вертикально орієнтовані поверхні теплообміну дозволяють використовувати тепло конденсації гарячих газів особливо інтенсивно. При цьому до 98 відсотків підведеної енергії перетворюються в корисне тепло.

Vitocrossal 300 оснащується на заводі інфрачервоним пальником MatriX, або на нього можна встановити газові пальники з вентиляторами виробництва ELCO чи Weishaupt.


Зручний регулятор Vitotronic

Як кінцевим користувачам, так і сервісантам вигідно працювати з регулятором Vitotronic, простим в експлуатації: меню має логічну структуру і легке для розуміння, підсвітлене і контрастне.

Функція допомоги інформує про можливі варіанти поведінки при виникненні сумнівів. Графічний дисплей відображає також графіки опалення та продуктивність геліосистеми, у випадку якщо така підключена.
 


fernbedienungen.jpg

Системні компоненти: оптимальна взаємодія

„Ціле є більшим за суму його складових“. Відповідно до цього принципу Viessmann пропонує не лише окремі опалювальні компоненти, які виконують високі стандарти компанії щодо якості, надійності та ефективності. Всі продукти поєднані в комплексну систему, всі компоненти якої точно допасовані один до одного. Оскільки лише комплексна робота компонентів, інтегрованих в одну систему, дозволяє цілком розкрити потенціал нашої сучасної техніки.

Наші системні компоненти включають усе, що робить опалення надійним та економним. Регулятори Vitotronic з дистанційним керуванням, а також потужні ємнісні водонагрівачі Vitocell, що надають комфорт гарячого водопостачання, і високоякісні сонячні системи для підтримки при опаленні, що дозволяють досягти додаткової економії.