Vitocrossal 300 CR3B – найпотужніший конденсаційний котел


Скористайтесь нашими перевагами

  • Перетворення до 98 відсотків підведеної енергії в тепло
  • Висока надійність у роботі та тривалий строк служби завдяки теплообміннику Inox-Crossal з нержавіючої сталі
  • Ефект самоочистки теплообмінника завдяки гладким поверхням із нержавіючої сталі
  • Як альтернатива, поставляється з вентиляторним пальником інших виробників
  • Два штуцери зворотної магістралі для гідравлічної обв'язки оптимізованої для конденсаційного котла


Однокотельна установка потужністю до 1400 кВт

Vitocrossal 300 CR3B – конденсаційний котел для діапазону потужностей від 787 до 1400 кВт. Підходить як для житлових котелень, так і для тепломереж, великих публічних і промислових будинків, а також для промислових підприємств.

Котел Vitocrossal 300 може оснащуватись газовими вентиляторними пальниками, наприклад виробництва ELCO чи Weishaupt.

Конструкція теплообмінних поверхонь у Vitocrossal 300 дозволяє високі потужності при невеликих габаритних розмірах і малій вазі.

Для спрощення транспортування може перевозитись розділеним на дві частини.


Комфортний і потужний регулятор

Для економної й надійної експлуатації слугує система керування Vitotronic 300, що може керувати чотирма котлами. Оснащена текстовим індикатором і підсвітленим дисплеєм із вбудованою діагностичною системою.

Можлива інтеграція в систему керування будинком. Для віддаленого контролю через інтернет слугує система TeleControl з пристроями Vitocom та Vitodata.
 

Газовий котел Vitocrossal 300 Tип CR3B

Газовий котел Vitocrossal 300 Tип CR3B

Vitocrossal 300, тип CR3B, є найпотужнішим продуктом серед  газових конденсаційних котлів, потужністю від 787 до 1400 кВт.

В якості єдиної котельної системи це найпотужніший конденсаційний котел у повному асортименті продукції Viessmann. Тому він підходить як для житлових будинків, так і для місцевих теплових мереж, великих громадських та комерційних будівель та промислових підприємств.

Надійна конденсаційна технологія

Конструкція поверхонь теплообмінників Inox-Crossal дозволяє збільшити потужність Vitocrossal 300 до 1400 кВт з невеликими габаритними розмірами та малою вагою. Крім того, вставку полегшують спліт-конструкція модуля теплообмінника / модуля камери згоряння.

Висока ефективність теплопередачі та висока швидкість конденсації забезпечують стандартний ККД до 98% (Hs). Таке значення досягається завдяки перехресній схемі руху потоків димових газів та котлової води, а також інтенсивною турбулентністю гарячих газів через поверхню нагріву.

Перевагою є два штуцери зворотної магістралі для гідравлічної обв'язки оптимізованої для конденсаційного котла

На газові конденсаційні котли Vitocrossal 300 можна встановити газові пальники з вентиляторами виробництва ELCO чи Weishaupt.

Komfortable und leistungsstarke Regelung Vitotronic mit Farb-Touch-Display

Комфортабельний і потужний регулятор

Регулятор Vitotronic з кольоровим сенсорним дисплеєм має доступне меню, та функцію допомоги, дозволяє швидко вводити установку в експлуатацію. Вбудований інтерфейс LAN дозволяє котлу підключатися безпосередньо до Інтернету для дистанційного моніторингу. Сервісний інструмент Vitosoft 300 здійснює зв'язок безпосередньо через WLAN. Споживання енергії може бути візуалізовано за допомогою енергіетичної панелі.

Продукт у розрізі

Огляд

Потужність (кВт)
787 – 1400 кВт
Нормативний ККД
98 % (Hs)/109 % (Hi)
Паливо
icon-gas.png
Природний газ E, LL та зріджений газ
Застосування
icon-wohngebaeude.png icon-gewerbe.png icon-kommunen.png
Житлові масиви, промисловість, комунальні господарства, новобудова і модернізація
Обслуговування
Потужний регулятор Vitotronic 300-K, що дозволяє керувати чотирма котлами з одночасно зниженою температурою котлової води, а також установки з одним чи двома опалювальними контурами зі змішувачем (опція). Для керування окремими котлами слугують регулятори Vitotronic 100 чи 200.
Гаряче водопостачання
Потрібен додатковий ємнісний водонагрівач (один чи декілька), щоб забезпечити більший комфорт ГВП
Інші ознаки
Оснащується газовими вентиляторними пальниками ELCO, Weishaupt чи інших виробників

Марка ErP

Клас енергоефективності
-
Vitocrossal-300-CR3B-Schnitt.png

warmwasserspeicher.jpg

Системні компоненти: оптимальна взаємодія

„Ціле є більшим за суму його складових“. Відповідно до цього принципу Viessmann пропонує не лише окремі опалювальні компоненти, які виконують високі стандарти компанії щодо якості, надійності та ефективності. Всі продукти поєднані в комплексну систему, всі компоненти якої точно допасовані один до одного. Оскільки лише комплексна робота компонентів, інтегрованих в одну систему, дозволяє цілком розкрити потенціал нашої сучасної техніки.

Наші системні компоненти включають усе, що робить опалення надійним та економним. Регулятори Vitotronic з дистанційним керуванням, а також потужні ємнісні водонагрівачі Vitocell, що надають комфорт гарячого водопостачання, і високоякісні сонячні системи для підтримки при опаленні, що дозволяють досягти додаткової економії