Максимальний комфорт в обслуговуванні через застосунок Vitotrol App на смартфоні

З програмою Vitotrol App на Вашому смартфоні керування котельним обладнанням Viessmann стане простим, як дитяча гра. Обслуговування буде інтуїтивним і зручним, в кожний момент часу і незалежно від Вашого місцеперебування. Програма Vitotrol App пристосована для пристроїв з операційними системами iOS та Android.

Стисло про найцікавіше

 • Комфортне обслуговування через смартфон незалежно від часу й місця
 • Ідеальний для будь-яких приватних будинків та квартир
 • Можливість установки на всіх стаціонарних або настінних котлах Viessmann, теплових насосах, а також пелетних котлах Vitoligno 300-P
 • Надійна передача даних за допомогою протоколу HTTPS та шифрування SSL
 • Приваблива ціна як при закупці, так і в експлуатації
 • Усі повідомлення про несправності в явному текстовому вигляді

Користувач у кожний момент може отримати всю найважливішу інформацію про стан котельні. Vitotrol App пропонує максимальний комфорт в обслуговуванні котельної установки. Дані про відхилення від нормального режиму роботи висилаються одразу. Тож користувач отримує додатковий інструмент для керування своєю котельнею.

Для обслуговування через цей застосунок опалювальний котел має бути оснащений регулятором Vitotronic 200. Саме цей регулятор установлюється на більшості настінних чи підлогових котлів малої й середньої потужності, теплових насосів та пелетних котлів останніх моделей.

Vitotrol_App_Geraete_654.png

Багато функцій у прямому доступі

Vitotrol App керує розподілом тепла на декілька (до трьох) опалювальних контурів та приготуванням гарячої води. Користувач має доступ до численних функцій регулятора Vitotronic:

 • Вибір робочої програми
 • Задання температури в приміщенні та належної температури гарячої води
 • Вибір режиму роботи на канікули
 • Часові програми опалення приміщення, гарячого водопостачання та циркуляції
 • Індикація робочих параметрів, включаючи всі важливі температури
 • Індикація даних з ефективності, включаючи продуктивність геліосистеми та кількість робочих годин

Переваги у сервісі й обслуговуванні

Комбінація з Vitocom 100 (тип LAN1) і Vitotrol App пропонує також нашим фаховим партнерам можливість контролювати опалювальні системи своїх клієнтів і, в разі несправності, мати змогу терміново зреагувати на неї. В такому випадку опалювальний котел висилає відповідне повідомлення напряму на телефон фахового партнера.

Перевага у комфорті та безпеці

Система керування через Vitotrol App та Vitocom 100 (тип LAN1) призначена для всіх опалювальних установок дял приватних помешкань, вона приносить реальну вигоду в плані безпеки та комфорту: режим роботи опалювальної установки перебуває під контролем 24 години на добу.

Зашифрована передача даних

Щоб запобігти доступу третіх осіб до керування опалювальною системою, забезпечується надійна передача даних через протокол HTTPS та шифрування SSL.

Застосунок у демо-режимі

Ті, кому цікаво, можуть завантажити програму Vitotrol App і незалежно від опалювальної установки. Можна запустити її в демонстраційному режимі з симуляцією котельні на базі обладнання Viessmann та протестувати численні функції.

Vitocom_100_Typ_LAN1.png

Vitocom 100 забезпечує підключення

Інтерфейсом між опалювальною системою та мережею Інтернет є комунікаційний модуль Vitocom 100 (тип LAN1). Щоб запобігти витоку даних, Vitocom застосовує високі стандарти безпеки. Також модуль встановлює контакт із сервером Vitodata, через який програма Vitotrol App отримує доступ до регулятора кортельні.


Vitotrol_App_Systemkonfiguration.jpg

Конфігурація системи для керування опалювальною котельнею через застосунок Vitotrol App.

Мобільні пристрої (1–4) потребують доступу до Wi-Fi чи мобільного інтернету.

[1] Vitotrol App
[2] iPod Touch
[3] Смартфон (iOS чи Android)
[4] Планшетний ПК (iOS чи Android)
[5] Мережа Інтернет і сервер Vitodata
[6] DSL-роутер
[7] Vitocom 100 (тип LAN1)
[8] Водогрійний котел