Газове опалення – ефективно, компактно, універсально

Для застосування в новій котельні чи модернізації існуючої, для квартири, будинку на одну родину чи велику котельню мікрорайону. Для комфортного опалення на природному газі компанія Viessmann пропонує численні технології, розраховані на споживачів з різноманітними потребами.


Газові котли Viessmann відзначаються дуже компактною конструкцією та високою ефективністю в роботі, яка досягається завдяки конденсаційній технології. Не без підстав газові котельні залишається найбільш популярним варіантом. Дві третини теплогенераторів у Німеччині працюють на газі – такий результат принесло дослідження, проведене наприкінці 2015 року.

Передусім мешканці невеликих будинків: на одну, дві чи декілька сімей – користаються розмаїттям варіантів, які Viessmann пропонує для житлових будинків. Неважливо, що вони оберуть: компактний настінний котел або стаціонарний котел, оснащений теплообмінником для використання сонячної енергії. газові котли Viessmann номінальною потужністю до 80 кВт дозволяють ефективно й надійно покривати потребу в теплі невеликих будинків.

Докладнішу інформацію про газові конденсаційні котли ви знайдете в розділі Газове опалення на основі конденсаційної технології. Ті, кому цікава традиційна технологія газового опалення з діапазоном потужностей від 100 до 2000 кВт, знайдуть потрібну інформацію в розділі Низькотемпературні газові котли.

Теплообмінник Inox-Radial з нержавіючої сталі

Конденсаційні котли – захист клімату й довкілля

Всі газові котли Viessmann відповідають вимогам до ефективної конденсаційної техніки. До 98 відсотків підведеної енергії перетворюються у корисне тепло. З цим рекордно високим коефіцієнтом корисної дії кожний споживач газового конденсаційного котла робить свій активний внесок у захист клімату й довкілля. А такі сучасні технології, як новий газовий адсорбційний котел, знижують споживання газу, порівняно з традиційними конденсаційними котлами, ще на 25 відсотків. Це економить паливо, зменшує шкідливі викиди, і робить газове опалення ще більш ефективним.

> Програма поставок газових конденсаційних котлів

 

Конденсаційне газове опалення

Котли Viessmann, що використовують технологію конденсації, перетворюють до 98 відсотків підведеної енергії в корисне тепло. Більшість опалювальних систем без конденсації, наприклад газові низькотемпературні котли, досягають в аналогічних умовах ефективності 87 відсотків.

Так працює конденсаційна технологія: при конденсації водяної пари, що міститься в димових газах, з газів отримується додаткова кількість тепла. Це стає можливим, зокрема, завдяки теплообмінникам Inox Radial (власна розробка компанії Viessmann), вмонтованим у настінні котли. Це тепло також віддається в систему опалення. Таким чином підвищується ККД, знижуться витрати на опалення та навантаження на довкілля. Як виглядає цей процес і які компоненти при цьому задіяні, розказано на сторінці Принцип роботи конденсаційних котлів.

Схематичне зображення принципу роботи конденсаційної техніки.

Інноваційна технологія береже ресурси

Компанія Viessmann вже вмонтувала майбутнє у свої газові котли: завдяки регулятору горіння газові конденсаційні котли автоматично налаштовуються на різноманітні види газу – включаючи можливість домішувати біогаз. Таким чином вони розраховані на екологічну роботу в далекій перспективі. Додатковим аргументом на користь газу є те, що паливо не потрібно накопичувати в будинку – достатньо мати підключення до газопроводу. Компактні конденсаційні котли можна встановити в підсобному приміщенні чи підвалі. Звідти вони даватимуть тепло в усі інші кімнати.

Газовий котел можна легко комбінувати з сонячними колекторами

Газове опалення з використанням безкоштовної енергії сонця

В наш час варто сполучати газові котли з сонячними колекторами, для отримання безкоштовної сонячної енергії. Це дозволить зменшити витрати на опалення на далеку перспективу, а крім того – мінімізувати негативний вплив на довкілля. У такому бівалентному режимі роботи геліосистема бере на себе гаряче водопостачання, а в не дуже холодні дні й цілком покриває потреби. Тільки при пікових навантаженнях буде підключатися газовий котел. Всі котли Viessmann вже розраховані на бівалентну роботу з геліосистемою.

Системні компоненти Viessmann забезпечують роботу такої системи як єдиного цілого, з можливістю керувати нею в комплексі – зокрема, через Інтернет з використанням мобільного додатку.