Газове опалення – завжди чиста справа
 

Завдяки ефективності та неперевершено високому коефіцієнту корисної дії (до 98 відсотків) газового конденсаційного котла, з його допомогою ви робите активний внесок у захист клімату та довкілля.

Наші газові конденсаційні котли втілюють майбутнє вже сьогодні. Завдяки Lambda Pro Control, системі регулювання процесу згоряння, вони автоматично пристосовуються до роботи на всіх видах газу – включаючи підміс біогазу. Таким чином, ми дотримуємось вимог до економного використання ресурсів на всій нашій лінійці продуктів.

На користь газового опалення говорить також аргумент, що вам не треба створювати запас джерела енергії. Простір у вашому домі можна використати по-іншому.

Використовуйте для вашої системи опалення й безкоштовну енергію Сонця. Всі опалювальні котли розраховані на роботу в комбінації з сонячними колекторами Viessmann – наша системна техніка гарантує оптимальну взаємодію всіх компонентів, включаючи комфортні системи регулювання, які виконають усі ваші побажання.

Теплообмінник Inox-Radial з нержавіючої сталі

Газове опалення – Ефективне використання ресурсів з конденсаційною технікою
 

Конденсаційні котли відбирають тепло, що міститься в димових газах, майже повністю, і перетворюють його в корисну енергію опалення. Для цього конденсаційні котли Viessmann оснащені теплообмінниками Inox-Radial з нержавіючої сталі, які настільки охолоджують димові гази перед виходом у комин, що водяна пара, яка в них міститься, конденсується, і вивільнене тепло додатково передається в опалювальну систему.

Теплообмінник Inox-Radial із нержавіючої сталі в комбінації з газовим пальником MatriX гарантує високу енергоефективність і високий комфорт в опаленні на далеку перспективу. Крім того, ця технологія економить кошти на опалення і безкомпромісно знижує викиди шкідливих речовин.