Vitocrossal 200 CM2 – універсальне рішення для нових споруд і модернізації старих


Скористайтесь нашими перевагами

  • Газовий конденсаційний котел, 400 – 620 кВт
  • Ефект самоочистки завдяки гладким поверхням із нержавіючої сталі
  • Відбір повітря з приміщення або ззовні, на вибір
  • Всі гідравлічні підключення монтуються згори
  • Регулятор з текстово-графічним дисплеєм


Для одно- й багатокотельних установок

Vitocrossal 200 CM2 – газовий конденсаційний котел універсального застосування. Його потужність при температурі гарячої води 50/30 °C сягає від 400 до 620 кВт, при 80/60 °C – від 370 до 575 кВт.

Як одиночний котел або каскад з декількох котлів (від двох до чотирьох), він добре пристосований до локальних тепломереж, як і для великих громадських і промислових будівель.

Має теплообмінні поверхні Inox-Crossal та надійний циліндричний пальник MatriX. Модуляція потужності від 20 до 100 відсотків забезпечує економне споживання енергії.

Vitocrossal 200 може працювати з відбором повітря з приміщення або ззовні.


Комфортабельний і потужний регулятор

Для економної й надійної експлуатації слугує система керування Vitotronic 300. Для зручнішого обслуговування вона розташована на котлі збоку.

Може керувати чотирма котлами зі зниженою температурою, а також котельнями з одним чи двома котлами, з додатковими змішувачами (як опція).
 


Універсальність

Vitocrossal 200, тип CM2 – газовий конденсаційний котел потужністю від 400 до 620 кВт. Може працювати в якості багатокотлової установки та може забезпечувати житлові комплекси, місцеві теплові мережі, великі громадські та комерційні будівлі, промислові підприємства.

Досконалі технології

Теплообмінник із нержавіючої сталі Inox-Crossal ідеально підходить для використання конденсаційної техніки. Завдяки гладкій поверхні теплообмінника із нержавіючої сталі конденсат стікає в низ у спеціальний резервуар. Ефект самоочистки теплообмінника завдяки гладким поверхням із нержавіючої сталі збільшують термін служби та період між технічним обслуговуванням.

Завдяки високій ефективності теплопередачі та швидкості конденсації забезпечується стандартний ККД 98%

Режим експлуатації з відбором повітря для горіння з приміщення

Можливість відбору повітря для горіння із приміщення дозволяє встановлювати конденсаційний котел у середині приміщення.

Комфортний і потужний регулятор з кольоровим дисплеєм

Комфортабельний і потужний регулятор

Регулятор Vitotronic з кольоровим сенсорним дисплеєм має доступне меню та функцію контекстної допомоги, дозволяючи швидко вводити установку в експлуатацію. Вбудований інтерфейс LAN дозволяє котлу підключатися безпосередньо до Інтернету для дистанційного моніторингу. Сервісний інструмент Vitosoft 300 здійснює зв'язок безпосередньо через wi-fi. Споживання енергії може бути візуалізовано за допомогою енергетичної панелі.

Циліндричний пальник MatriX

Газові конденсаційні котли Vitocrossal 200 працюють з циліндричними пальниками MatriX в діапазоні модуляції від 20 до 100 відсотків.

Циліндричний пальник MatriX
warmwasserspeicher.jpg

Системні компоненти: оптимальна взаємодія

„Ціле є більшим за суму його складових“. Відповідно до цього принципу Viessmann пропонує не лише окремі опалювальні компоненти, які виконують високі стандарти компанії щодо якості, надійності та ефективності. Всі продукти поєднані в комплексну систему, всі компоненти якої точно допасовані один до одного. Оскільки лише комплексна робота компонентів, інтегрованих в одну систему, дозволяє цілком розкрити потенціал нашої сучасної техніки.

Наші системні компоненти включають усе, що робить опалення надійним та економним. Регулятори Vitotronic з дистанційним керуванням, а також потужні ємнісні водонагрівачі Vitocell, що надають комфорт гарячого водопостачання, і високоякісні сонячні системи для підтримки при опаленні, що дозволяють досягти додаткової економії.

Продукт у розрізі

Огляд

Потужність (кВт)
400 – 620 кВт
Нормативний ККД
97 % (Hs)/108 % (Hi)
Паливо
icon-gas.png
Природний газ E, LL та зріджений газ P
Застосування
icon-wohngebaeude.png icon-gewerbe.png icon-kommunen.png
Житлові масиви, промисловість, комунальні господарства, новобудова і модернізація
Обслуговування
Потужний регулятор Vitotronic 300-K, що дозволяє керувати чотирма котлами з одночасно зниженою температурою котлової води, а також установки з одним чи двома опалювальними контурами зі змішувачем (опція). Для керування окремими котлами слугують регулятори Vitotronic 100 чи 200.
Гаряче водопостачання
Потрібен додатковий ємнісний водонагрівач (один чи декілька), щоб забезпечити більший комфорт ГВП
Інші ознаки
З модульованим циліндричним пальником MatriX

Марка ErP

Клас енергоефективності
-
Vitocrossal-200_CM2-620-kW-Schnitt.png