Vitocrossal 200 CM2 – універсальне рішення для нових споруд і модернізації старих


Скористайтесь нашими перевагами

  • Газовий конденсаційний котел, 400 – 620 кВт
  • Ефект самоочистки завдяки гладким поверхням із нержавіючої сталі
  • Відбір повітря з приміщення або ззовні, на вибір
  • Всі гідравлічні підключення монтуються згори
  • Регулятор з текстово-графічним дисплеєм


Для одно- й багатокотельних установок

Vitocrossal 200 CM2 – газовий конденсаційний котел універсального застосування. Його потужність при температурі гарячої води 50/30 °C сягає від 400 до 620 кВт, при 80/60 °C – від 370 до 575 кВт.

Як одиночний котел або каскад з декількох котлів (від двох до чотирьох), він добре пристосований до локальних тепломереж, як і для великих громадських і промислових будівель.

Має теплообмінні поверхні Inox-Crossal та надійний циліндричний пальник MatriX. Модуляція потужності від 20 до 100 відсотків забезпечує економне споживання енергії.

Vitocrossal 200 може працювати з відбором повітря з приміщення або ззовні.


Комфортабельний і потужний регулятор

Для економної й надійної експлуатації слугує система керування Vitotronic 300. Для зручнішого обслуговування вона розташована на котлі збоку.

Може керувати чотирма котлами зі зниженою температурою, а також котельнями з одним чи двома котлами, з додатковими змішувачами (як опція).
 


Продукт у розрізі

Огляд

Потужність (кВт)
400 – 620 кВт
Нормативний ККД
97 % (Hs)/108 % (Hi)
Паливо
icon-gas.png
Природний газ E, LL та зріджений газ P
Застосування
icon-wohngebaeude.png icon-gewerbe.png icon-kommunen.png
Житлові масиви, промисловість, комунальні господарства, новобудова і модернізація
Обслуговування
Потужний регулятор Vitotronic 300-K, що дозволяє керувати чотирма котлами з одночасно зниженою температурою котлової води, а також установки з одним чи двома опалювальними контурами зі змішувачем (опція). Для керування окремими котлами слугують регулятори Vitotronic 100 чи 200.
Гаряче водопостачання
Потрібен додатковий ємнісний водонагрівач (один чи декілька), щоб забезпечити більший комфорт ГВП
Інші ознаки
З модульованим циліндричним пальником MatriX

Марка ErP

Клас енергоефективності
-
Vitocrossal-200_CM2-620-kW-Schnitt.png

warmwasserspeicher.jpg

Системні компоненти: оптимальна взаємодія

„Ціле є більшим за суму його складових“. Відповідно до цього принципу Viessmann пропонує не лише окремі опалювальні компоненти, які виконують високі стандарти компанії щодо якості, надійності та ефективності. Всі продукти поєднані в комплексну систему, всі компоненти якої точно допасовані один до одного. Оскільки лише комплексна робота компонентів, інтегрованих в одну систему, дозволяє цілком розкрити потенціал нашої сучасної техніки.

Наші системні компоненти включають усе, що робить опалення надійним та економним. Регулятори Vitotronic з дистанційним керуванням, а також потужні ємнісні водонагрівачі Vitocell, що надають комфорт гарячого водопостачання, і високоякісні сонячні системи для підтримки при опаленні, що дозволяють досягти додаткової економії.