Vitocrossal 300 CT3U – ідеальний для дахової котельні великого будинку


Скористайтесь нашими перевагами

 • Газовий конденсаційний котел потужністю від 400 до 630 кВт, або здвоєний потужністю до 1260 кВт
 • Нормативний ККД 98 % (Hs)
 • Модульований інфрачервоний циліндричний пальник MatriX з тривалим строком служби завдяки поверхні з нержавіючої сталі, що стійкий до високих температур
 • Невелика вага, тому добре підходить для дахових котелень
 • Низька експлуатаційна вартість завдяки високому степеню використання підведеного тепла на базі оптимізованої гідравлічної прив'язки
 • Ефект самоочистки теплообмінника завдяки гладким поверхням із нержавіючої сталі
 • Окрема гідравлічна прив'язка опалювальних контурів високої та низької температури
 • Доступ спереду котли до пальника і поверхні нагріву для обслуговування
 • Каскад зі збірними гідравлічними та витяжними приладдями
 • Зручний у використанні контролер Vitotronic з кольоровим сенсорним дисплеєм
 • Вбудований інтерфейс LAN для зв'язку через Інтернет і вбудований WLAN для сервісного інтерфейсу
 • Забір повітря з кімнати та зовні
 • Циліндричні пальники MatriX для особливо тихої, економічної та екологічно чистої роботи з діапазоном модуляції від 33 до 100%


Легкий і компактний

Vitocrossal 300 C3TU – стаціонарний газовий конденсаційний котел з теплообмінними поверхнями Inox-Crossal і циліндричним пальником MatriX.

З потужністю від 400 до 630 кВт компактний котел добре підходить для опалення багатоквартирних будинків, публічних і виробничих приміщень.

Особливим плюсом котла є його компактні габарити і мала вага. Котел поставляється розділеним на дві частини, що допомагає встановлювати його в дахових котельнях.


Високоефективна теплопередача

Конструкція поверхонь теплообміну, встановлених вертикально, особливо інтенсивно використовує тепло конденсації водяної пари (яка міститься в продуктах згоряння). При цьому до 98 відсотків підведеної енергії перетворюються в корисне тепло.

Завдяки двом окремим штуцерам зворотної магістралі для підключення одного високотемпературного й одного низькотемпературного контуру, Vitocrossal 300 має високий ККД.

Гладка поверхня теплообмінника з нержавіючої сталі забезпечує постійний ефект самоочистки. Конденсат безперешкодно стікає вниз, залишаючи поверхню чистою. Це підвищує строк служби і знижує видатки на обслуговування котла.
 


Чудове співвідношення ціна-якість 

Компанія Viessmann пропонує високоякісний конденсаційний котел Vitocrossal 300, тип CT3U потужністю від 400 до 630 кВт, з чудовим співвідношенням ціни й якості.

Vitocrossal 300 складається із надійних компонентів та теплообмінника Inox-Crossal із нержавіючої сталі. Vitocrossal 300 обладнаний циліндричним пальником MatriX.

Удосконалена технологія

Теплообмінник із нержавіючої сталі Inox-Crossal ідеально підходить для використання конденсаційної техніки. Завдяки гладкій поверхні теплообмінника із нержавіючої сталі конденсат стікає вниз у спеціальний резервуар. Ефект самоочистки теплообмінника завдяки гладким поверхням із нержавіючої сталі збільшує термін служби та період між технічними обслуговуваннями.

Висока ефективність теплопередачі та висока швидкість конденсації забезпечують стандартний ККД до 98% (Hs). Таке значення досягається завдяки перехресній схемі руху потоків димових газів та котлової води, а також інтенсивному вихровому руху гарячих газів по поверхні нагріву.

Надійний пальник із тривалим терміном служби

Розробка і виробництво циліндричного пальника MatriX із нержавіючої сталі характеризується високим терміном служби завдяки своїй конструкції і використанню нержавіючої сталі.

Незалежна робота 

Котел Vitocrossal 300 може здійснювати забір повітря для горіння з приміщення та зовні.

Комфортабельний і потужний регулятор з кольоровим дисплеєм

Комфортабельний і потужний регулятор

Регулятор Vitotronic з кольоровим сенсорним дисплеєм має доступне меню, та функцію допомоги, дозволяє швидко вводити установку в експлуатацію. Вбудований інтерфейс LAN дозволяє котлу підключатися безпосередньо до Інтернету для дистанційного моніторингу. Сервісний інструмент Vitosoft 300 здійснює зв'язок безпосередньо через WLAN. Споживання енергії може бути візуалізовано за допомогою енергетичної панелі.

Продукт у розрізі

Огляд

Потужність (кВт)
400 – 630 кВт
Нормативний ККД
98 % (Hs)/109 % (Hi)
Паливо
icon-gas.png
Природний газ E та LL
Застосування
icon-wohngebaeude.png icon-gewerbe.png icon-kommunen.png
Житлові масиви, промисловість, комунальні господарства, новобудова і модернізація
Обслуговування
Потужний регулятор Vitotronic 300-K, що дозволяє керувати чотирма котлами з одночасно зниженою температурою котлової води, а також установки з одним чи двома опалювальними контурами зі змішувачем (опція). Для керування окремими котлами слугують регулятори Vitotronic 100 чи 200.
Гаряче водопостачання
Потрібен додатковий ємнісний водонагрівач (один чи декілька), щоб забезпечити більший комфорт ГВП
Інші ознаки
Газовий циліндричний пальник MatriX з великим діапазоном модуляції

Марка ErP

Клас енергоефективності
-
Vitocrossal-300-CT3U-Schnitt.png

warmwasserspeicher.jpg

Системні компоненти: оптимальна взаємодія

„Ціле є більшим за суму його складових“. Відповідно до цього принципу Viessmann пропонує не лише окремі опалювальні компоненти, які виконують високі стандарти компанії щодо якості, надійності та ефективності. Всі продукти поєднані в комплексну систему, всі компоненти якої точно допасовані один до одного. Оскільки лише комплексна робота компонентів, інтегрованих в одну систему, дозволяє цілком розкрити потенціал нашої сучасної техніки.

Наші системні компоненти включають усе, що робить опалення надійним та економним. Регулятори Vitotronic з дистанційним керуванням, а також потужні ємнісні водонагрівачі Vitocell, що надають комфорт гарячого водопостачання, і високоякісні сонячні системи для підтримки при опаленні, що дозволяють досягти додаткової економії.