Vitocrossal 300 CT3U – ідеальний для дахової котельні великого будинку


Скористайтесь нашими перевагами

  • Невелика вага, тому добре підходить для дахових котелень
  • Низька експлуатаційна вартість завдяки високому степеню використання підведеного тепла на базі оптимізованої гідравлічної прив'язки
  • Ефект самоочистки теплообмінника завдяки гладким поверхням із нержавіючої сталі
  • Окрема гідравлічна прив'язка опалювальних контурів високої та низької температури
  • Доступ спереду котли до пальника і поверхні нагріву для обслуговування


Легкий і компактний

Vitocrossal 300 C3TU – стаціонарний газовий конденсаційний котел з теплообмінними поверхнями Inox-Crossal і циліндричним пальником MatriX.

З потужністю від 400 до 630 кВт компактний котел добре підходить для опалення багатоквартирних будинків, публічних і виробничих приміщень.

Особливим плюсом котла є його компактні габарити і мала вага. Котел поставляється розділеним на дві частини, що допомагає встановлювати його в дахових котельнях.


Високоефективна теплопередача

Конструкція поверхонь теплообміну, встановлених вертикально, особливо інтенсивно використовує тепло конденсації водяної пари (яка міститься в продуктах згоряння). При цьому до 98 відсотків підведеної енергії перетворюються в корисне тепло.

Завдяки двом окремим штуцерам зворотної магістралі для підключення одного високотемпературного й одного низькотемпературного контуру, Vitocrossal 300 має високий ККД.

Гладка поверхня теплообмінника з нержавіючої сталі забезпечує постійний ефект самоочистки. Конденсат безперешкодно стікає вниз, залишаючи поверхню чистою. Це підвищує строк служби і знижує видатки на обслуговування котла.
 


Продукт у розрізі

Огляд

Потужність (кВт)
400 – 630 кВт
Нормативний ККД
98 % (Hs)/109 % (Hi)
Паливо
icon-gas.png
Природний газ E та LL
Застосування
icon-wohngebaeude.png icon-gewerbe.png icon-kommunen.png
Житлові масиви, промисловість, комунальні господарства, новобудова і модернізація
Обслуговування
Потужний регулятор Vitotronic 300-K, що дозволяє керувати чотирма котлами з одночасно зниженою температурою котлової води, а також установки з одним чи двома опалювальними контурами зі змішувачем (опція). Для керування окремими котлами слугують регулятори Vitotronic 100 чи 200.
Гаряче водопостачання
Потрібен додатковий ємнісний водонагрівач (один чи декілька), щоб забезпечити більший комфорт ГВП
Інші ознаки
Газовий циліндричний пальник MatriX з великим діапазоном модуляції

Марка ErP

Клас енергоефективності
-
Vitocrossal-300-CT3U-Schnitt.png

warmwasserspeicher.jpg

Системні компоненти: оптимальна взаємодія

„Ціле є більшим за суму його складових“. Відповідно до цього принципу Viessmann пропонує не лише окремі опалювальні компоненти, які виконують високі стандарти компанії щодо якості, надійності та ефективності. Всі продукти поєднані в комплексну систему, всі компоненти якої точно допасовані один до одного. Оскільки лише комплексна робота компонентів, інтегрованих в одну систему, дозволяє цілком розкрити потенціал нашої сучасної техніки.

Наші системні компоненти включають усе, що робить опалення надійним та економним. Регулятори Vitotronic з дистанційним керуванням, а також потужні ємнісні водонагрівачі Vitocell, що надають комфорт гарячого водопостачання, і високоякісні сонячні системи для підтримки при опаленні, що дозволяють досягти додаткової економії.