Was zeichnet die zentrale Wohnraumlüftung aus?

Moderne Bauprojekte werden bereits vielfach mit Wohnungslüftungs-Systemen ausgestattet. Zum einen erfordert es eine hohe energetische Dämmung, um die Raumluftfeuchtigkeit möglichst effektiv und sicher zu regulieren. Zum anderen gilt es als Komfortmerkmal für eine wertige Ausstattung der Wohnung beziehungsweise der Immobilie.

Die Anlagen der zentralen Lüftung von Viessmann arbeiten äußerst energiesparend: Der leistungsstarke Wärmetauscher entzieht bis zu 98 Prozent der in der Abluft enthaltenen Wärme und nutzt sie zur Erwärmung der einströmenden Frischluft. Damit wird das Haushaltsbudget durch einen deutlich geringeren Energiebedarf spürbar entlastet. Außerdem werden die CO₂-Emissionen gesenkt, womit der Einsatz einer zentralen Wohnraumlüftung außerdem die Umwelt entlastet. Was die zentrale Lüftungstechnik noch auszeichnet, erklärt der Abschnitt Vorteile der zentralen Wohnraumlüftung.

Особливості централізованої вентиляції житлового простору

Сучасні будівельні проекти оснащують системою вентиляції. По-перше, це вимагає високого рівня енергетичної ізоляції, щоб максимально ефективно та безпечно регулювати вологість повітря в приміщенні. З іншого боку ця функція призначення для забезпечення високого комфорту в приміщеннях.

Сучасні системи вентиляції є надзвичайно ефективними: Потужний теплообмінник відбирає до 98 відсотків тепла, що міститься у відпрацьованому повітрі, і використовує його для нагрівання вхідного свіжого повітря. Завдяки чому скорочуються витрати на нагрівання свіжого повітря. Важливим є зменшення викидів CO2, що покращує стан навколишнього середовища через використання централізованої вентиляції. Те що відрізняє централізовану вентиляцію пояснюється в розділі Vorteile der zentralen Wohnraumlüftung.


Централізована вентиляція в новобудовах

Центральна вениляція часто використовується в новобудовах. Установка відбувається вже на етапі будівництва. Система розподілу повітря встановлена в ізоляційному шарі конструкції підлоги або між бетонною кладкою. Для цього, вентиляційні труби заливаються безпосередньо в бетонну підлогу. Після заверщення будівництва не лишається жодних слідів. Тому централізована система вентиляції в новому будинку повинна завжди бути запланована заздалегідь. В існуючих будівлях також можливе використання централізованої  вентиляції, але її монтаж дещо ускладнений. Необхідно втручатися в конструкцію будівлі. Крім того всі повітропроводи мають бути замаскованні.

Незалежно від застосування системи вентиляційної, домовласники повинні залишати планування та монтаж за спеціалізованою компанією.  Лише вона може оцінити розміри системи та зробити її максимально ефективною. Власники нових та існуючих будівель можуть звернути увагу на вибір системи вентиляції у розділі  zentrale Wohnraumlüftung kaufen.


Централізована система вентиляції для дому

Централізована система вентиляції в будівлі складається з вентиляційного блоку та системи розподілу повітря. Система розподілу повітря прихована в підлозі або вбудована в стіну. Назовні виходять лише повітряні отвори. Повітрообмін регулюється автоматично. Як це виглядає докладно,показано в розділі Funktionsweise der zentralen Wohnraumlüftung.

Види систем вентиляції

Залежно від структурних умов та особистих вимог можливі різні централізовані системи вентиляції додому. Стельов іблоки, такі як  Vitovent 200-C та Vitovent 300-C розроблені таким чином, що мають низьку загальну висоту і можуть бути інтегровані в підвісну стелю. Vitovent 300-W більшого типорозміру  може сприяти швидкості потоку повітря 300 м³ / год до 400 м³ / год.

Центральні вентиляційні пристрої також можуть бути підключені до теплогенератора за
допомогою елемента керування, і таким чином, технічно та оптично формується
центральна установка для домашньої автоматизації. Прикладом є підлоговий
агрегат Vitovent 300-F з тепловим насосом.

Всі централізовані вентиляційні системи торгової марки Viessmann мають відновлення тепла. Тепло відпрацьованого повітря відбирається, та передається свіжому повітрю. Це підвищує ефективність та заощаджує витрати на опалення.

Додаткові поради та інформацію можна знайти в розділі Wohnraumlüftung auf heizung.de.

zentrale-Wohnungslueftung-1-2.jpg

Централізована вентиляція в нових будинках

Сучасні будівельні проекти вже передбачають оснащення вентиляційними системами. З одного боку, це вимагає якісну енергетичну теплоізоляцію, щоб ефективно і надійно регулювати вологість повітря в приміщенні. З іншого боку, це ознака комфортного помешкання, яка збільшує його ціну на ринку.