Парові котли Viessmann для застосування у промисловості

Системні рішення для ефективного виробництва пари

Енергоощадливе, екологічне виробництво пари, а також високий степінь надійності та доступності установок є важливими вимогами, що виставляються до оснащення промислових об'єктів. Оснащення для них підбирається індивідуально, відповідно до вимог конкретного замовника. Це вимагає високої компетентності при наданні консультацій, широкого спектру послуг, і передусім високоякісного обладнання, яке буде гарантувати економне та надійне виробництво пари.

Багаторічний досвід гарантує високу якість

Для цього парові котли Vitomax, зі своєю конструкцією та оснащенням, створюють найкращі передумови. Конструкція цих котлів та наш багаторічний досвід у спорудженні промислових котлів забезпечують високу якість, надійність у роботі та тривалий строк використання. Наші фахівці з обладнання високої потужності та партнери на місці розроблять, у співпраці з замовником, індивідуальне рішення для його потреб із найбільшою можливою ефективністю в роботі.

Системні компоненти для ідеальної роботи в комплексі

У програму поставок Viessmann входять парові котли низького й високого тиску паропродуктивністю до 31,5 т/год, а також парові котли-утилізатори. Вони комплектуються чітко підібраними системними компонентами для керування й вимірювання, а також пальниковими пристроями, системами термічної та хімічної водопідготовки, баками живильної води, пристроями для відводу димових газів, економайзерами для підвищення ефективності та пристроями для аналізу води.

Обладнання для великих потужностей від Viessmann означає високу якість, ефективність, екологічність та сервісне обслуговування!
 


Інноваційні методи конструювання та виробництва забезпечують найвищу якість

Завод Viessmann з виробництва котлів великої потужності розташований у місті Міттенвальде біля Берліна. Тамтешні кваліфіковані інженери надають індивідуальні консультації та комплектують котельні установки відпорвідно до запитів клієнтів. Крім власне завода, оснащеного найсучаснішим обладнанням для виготовлення котлів та інших компонентів, тут розташований власний відділ Research & Development – дослідження і конструктивних розробок. Наприклад, тут розраховують розподіл напружень на конструктивних елементах, використовуючи метод скінченних елементів – і після цього оптимізують трубні або зварні з'єднання. Таким чином забезпечується конструкція компонентів відповідно до чинних правил і нормативів.

Виробниче обладнання заводу Viessmann дозволяє задовольнити вимоги всіх найбільш поширених нормативів, що діють у різних країнах. Крім того, ми задаємо підвищені критерії якості матеріалів, що застосовуються для виробництва, і методів їх обробки. Також високі вимоги задаються до кваліфікації зварювальників. З постачальниками укладаються договори, що визначають якість матеріалу та можливі допуски.

Найсучасніші машини забезпечують найвищу якість парових котлів.

Оптимізація виробничих процесів та випробувань

Автоматизовані виробничі процеси, уникнення зварних швів у небажаних місцях, спеціальна підготовка зварних швів – це лише деякі аспекти на шляху до ідеального продукту. Найсуворіші перевірки якості протягом всього процесу виготовлення забезпечують найвищу якість кожного котла. Зварні шви перевіряються ультразвуком та рентґенівським промінням, відповідно до нормативів країни замовника, і це дозволяє уникнути найменших помилок. При цьому також слід згадати наше відповідальне ставлення до довкілля і якомога ширше застосування цифрових технологій. Застосовуючи цифрову рентґенівську зйомку, ми не вживаємо хімікатів для проявлення знімків – а при бажанні замовник отримує їх через інтернет.

Найвища якість від найкращих постачальників

Viessmann працює лише з відомими на ринку виробниками, які дотримуються високих вимог до якості продукції. Таким чином забезпечується належний рівень якості всіх компонентів котельної установки.


Ефективність і надійність

Широкий спектр продуктів у програмі поставок, розрахованих на роботу в комплексі, – важлива передумова для ефективного і економічного функціонування опалювальної системи. Також компанія Viessmann велику увагу приділяє турботі про довкілля і екологічності продуктів.

Ефективні завдяки високому ККД

Для підвищення коефіцієнту корисної дії котли Viessmann великої потужності оснащуються внутрішніми або зовнішніми теплообмінниками – економайзерами. Вони використовують димові гази для підігріву води або повітря, потрібного для згоряння. також термічні апарати, такі як охолоджувач стоків, сепаратор безперервної продувки або охолоджувач випару, перетворюють тепло димових газів у корисну енергію. Таким чином зменшуються витрати на паливо та негативний вплив на довкілля.

Розумні системи керування, під'єднані до мережі, роблять свій внесок у підвищенні економічності й ефективності опалювальної системи. Аналіз і оцінка параметрів системи та кількості спожитого палива забезпечують надійність для оптимального й ефективного функціонування системи.

Стандарт для обладнання для керування опалювальною технікою
Парові котли

Vitocontrol HS

Пальники Low NOx з особливо низьким рівнем шкідливих викидів: газові пальники

Екологічно та надійно

Парові котли Vitomax HS виконують усі вимоги до екологічного спалювання палива. При роботі на газі викиди NOx не перевищують 70 мг/нм³, а на рідкому паливі – 150 мг/нм³. Комбінуючи котли з пальниками різних виробників і застосовуючи регулювання по вмісту O2 та частотне регулювання, можна досягти ще кращих показників.

Своєчасне консультування та надійний сервіс

Інвестиція у нову котельню великої потужності зазвичай пов'язана з супутніми проєктами. Наприклад, це спорудження нової котельні, або, при здійсненні ремонту котельні, забезпечення її безперебійної роботи при заміні котлів. У кожному з цих випадків фахівці Viessmann вже на ранній стадії допоможуть розробити план здійснення робіт.

Точно зрозуміти й реалізувати потреби замовника

Багаторічний досвід наших інженерів та підприємства в цілому великою мірою допомагає в тому, щоб розпізнати належні заходи і спланувати їх втілення з огляду на потреби замовника. На кожній стадії проєкту замовник отримує компетентну підтримку. Результатом стають індивідуальні рішення, що досягаються з застосуванням модульних продуктів та при виборі належних додаткових функцій або додаткового оснащення.

Замовник має бути задоволений

І після введення установки в експлуатацію Viessmann може запропонувати цілодобовий сервіс. Через віддалений доступ до автоматики або через присутність техніків на місці. Ми прагнемо, щоб замовник був задоволений!

Для транспортування котлів Vitomax потрібні обширні знання й досвід в області логістики, і вони у нас є

Ми маємо своє ноу-хау в області транспортування котлів Vitomax.

Стисло про найважливіші послуги

+  Можливість підбору готових котелень "під ключ"
+  Багаторічний досвід у транспортуванні промислових котлів та їх встановленні на об'єктах
+  Введення обладнання в експлуатацію, навчання персоналу для безперешкодної роботи в майбутньому
+  Сервісне обслуговування на базі індивідуально розроблених договорів для забезпечення надійної роботи котельні
+  Надійність, швидкість постачання запасних частин

Парові котли

У програму поставок Viessmann входять парові котли низького і високого тиску продуктивністю до 31,5 т/год, котли-утилізатори для вироблення пари високого тиску, а також промислові парові котельні продуктивністю до 120 т/год. До них додається оснащення для керування, вимірювальні й регулювальні прилади, а також пальники, системи водопідготовки, баки живильної води, системи відводу димових газів, економайзери для більш повного використання енергії, а також пристрої для аналізу води – все це дозволяє створити цілісну енергосистему.