Водогрійні котли Viessmann для використання у промисловості

Системні рішення для економного теплопостачання

Енергозберігаюче та низькоемісійне теплопостачання, а також висока експлуатаційна надійність та доступність систем є основними вимогами до котлів для виробничих потужностей та промислових підприємств. Для концепцій котельні, що базуються на конкретних потребах, слід враховувати індивідуальні характеристики для спеціально розроблених системних рішень . Для цього потрібні компетентні консультації, широкий спектр послуг та продуктів, що гарантують економічне та стабільне виробництво тепла.
 
Водогрійні котли Vitomax пропонують найкращі передумови для цього завдяки своїй конструкції та обладнанню. Багато деталей водогрійних котлів Vitomax та багаторічний досвід у будівництві великих та промислових котлів забезпечують високу якість, високу експлуатаційну надійність та тривалий термін служби. Експерти у галузі великих котельних технологій та місцеві партнери працюють із замовником, щоб спланувати систему, яка відповідає їх потребам та має найвищий рівень ефективності.
 
Великі промислові котли від Viessmann вражають якістю, ефективністю, сталістю та сервісом!

Водогрійні котли

Програма поставок Viessmann включає низько- й високотемпературні водогрійні котли потужністю до 22 МВт, високотемпературні котли-утилізатори, а також котельні високої потужності до 120 МВт. Досконало підібрана технологія системи управління, вимірювання та регулювання, а також системи згоряння, системи підтримки тиску, насоси, фітинги, системи рекуперації тепла та пристрої відводу димових газів доповнюють енергетичну систему.