Промисловий сервіс OMNICAL (OMNICAL Industrieservice GmbH)

Фірма OMNICAL Industrieservice GmbH (Промисловий сервіс OMNICAL), заснована в лютому 2015 року, включила в себе підрозділи з сервісних та інжинірингових послуг ліквідованої німецької компанії – виробника котлів Omnical. З того часу OMNICAL Industrieservice GmbH належить до підрозділу промислових систем Групи Viessmann.

Ця фірма виконує роботи з сервісу, вводу в експлуатацію, реконструкції, оновлення, оптимізації систем на базі котлів і когенераційних установок, що працюють як на традиційному паливі, так і на паливі на основі біомаси.

Інший підрозділ підприємства пропонує послуги з інжинірингу, такі як теплотехнічні розрахунки, підбір обладнання та розробку концепцій енергетичних систем.

Сервісні представництва в декількох німецьких містах: Ділленбурґ, Ульм, Цвікау, Берлін і Гамбург – забезпечують близькість фірми до замовників і партнерів.

З листопада 2015 року до OMNICAL Industrieservice GmbH належать також підрозділи з сервісу та інжинірингу німецької компанії Weiss, виробника котлів та машинного обладнання, у місті Ділленбурґ. Завдяки цьому покращилось зокрема обслуговування котлів і установок, що працюють на біомасі. Сильними сторонами цих підрозділів є обслуговування електричної, вимірювальної та регулювальної техніки. Також гарантується поставка оригінальних запчастин для котелень, які спорудила чи обслуговувала компанія Weiss.

Знання співробітників компанії Weiss стали корисними Групі Viessmann передусім у питаннях розробки, спорудження, введення в експлуатацію котелень, що працюють на біомасі.

Перевірка покажчика рівня води на баку живильної води

Об'єм сервісних робіт

Це можуть бути роботи з сервісу, вводу в експлуатацію, реконструкції та оптимізації котлів чи когенераційних установок, які використовують газ, рідке паливо або паливо на основі біомаси.