Промислові водогрійні котли

Системні рішення для економного генерування гарячої води

Основними вимогами до котелень великих будинків та промислових підприємств є висока експлуатаційна готовність та доступність опалювальних установок. Це вимагає компетентних консультацій, широкого спектру послуг, що надаються, та власне високоякісних котлів, конструкція яких робить можливим економне й надійне генерування тепла.

Промислові котли Vitomax на основі своєї конструкції та оснащення створюють найкращі передумови для того, щоб задовольняти найрізноманітніші побажання індивідуальних клієнтів у широкому спектрі областей застосування котлів. Конструктивні особливості котлів Vitomax, а також багаторічний досвід наших інженерів гарантують високу якість, турбуються про високу надійність у роботі та тривалий строк служби. Програма поставок котлів Vitomax охоплює потужності до 20 МВт.

Стандартизоване оснащення водогрійних котлів Viessmann

Стандартизоване оснащення

Промислові котли Viessmann оснащені допоміжним обладнанням високої якості, пристосованим для роботи в комплексі. До нього належать:

●  Системи керування й контролю
●  Вимірювальні пристрої та регулятори
●  Насоси й арматура
●  Пальникові пристрої з системами подачі палива
●  Системи підтримання тиску
●  Водопідготовка
●  Трубопроводи, системи відводу димових газів

Водогрійні котли великої потужності icons-gas-oel-25x25.png

На основі своєї конструкції та оснащення водогрійні котли Viessmann створюють найкращі передумови для того, щоб задовольняти індивідуальні запити клієнтів у широкому спектрі областей застосування.