Сертифікати

DIN_EN_ISO_9001_2008_de.jpg

Сертифікат DIN EN ISO 9001:2015

Вперше компанія Viessmann була сертифікована згідно з DIN EN ISO 9001 у 1994 році. З того часу сертифікаційні органи здійснюють щорічний контроль.

У квітні-травні 2019 система контролю якості нашої компанії була вчергове перевірена зовнішніми аудиторами. Результат перевірки був позитивним. Сертифікаційний центр TÜV Rheinland підтвердив, що наша система контролю якості відповідає вимогам нового ISO 9001.

Сертифікат за ISO 9001 чинний до 30 травня 2021 року.

Сертифікат згідно з Директивою про екологічний аудит (EMAS)

Компанія Viessmann наполегливо працює над тим, щоб дотримуватись найвищих стандартів у царині захисту навколишнього середовища. Наше підприємство сертифіковане не лише за нормами DIN EN ISO 14001, а й отримало підтвердження від EMAS, системи екологічного аудиту ЄС, однією з найсуворіших директив по дотриманню екологічних параметрів. Ця директива задає параметри, які можна виміряти, і які вимагаються чинним екологічним законодавством.

Viessmann став третім підприємством у Європі й другим у Німеччині, яке виконало вимоги екологічного аудиту. Кожні три роки має відбуватися переатестація підприємства, яку здійснює незалежний експерт з екології; крім того, щороку проводиться контрольний аудит. Приписи EMAS діють з 1993 року, і хоча вимоги екологічного аудиту виконують все більше й більше європейських компаній – Viessmann залишається лідером, бо ми є єдиним підприємством у галузі, яке успішно проатестувало всі свої заводи в Німеччині.

EMAS_de.jpg
din_en_iso_14001_de.jpg

Сертифікат DIN EN ISO 14 001

Окрім європейського екологічного аудиту з його суровими вимогами, відповідність промислового виробництва стандартам щодо захисту навколишнього середовища контролює міжнародний норматив DIN EN ISO 14001.

Цей норматив також ставить за мету невпинне покращення підприємством своїх екологічних показників.

Сертифікат ISO 50001

Компанія Viessmann отримала сертифікат ISO 50001 за систему енергетичного менеджменту в Аллендорфі та інших філіях.

У досягненні енергетичних і кліматичних цілей ключову роль відграє підвищення енергоефективності. Таким чином енергоефективність є важливою складовою ефективного використання ресурсів. У зв'язку з цим стандартизована система енергетичного менеджменту стане нормою для промислових підприємств.

DIN_EN_ISO_50001_de.jpg
ISO_29990_2010.jpg

Сертифікат ISO 29990

Програма поставок Viessmann та багаторічний досвід як одного з провідних виробників опалювальних систем створюють широку базу знань для наших ринкових партнерів.

В 2013 Академія Viessmann отримала сертифікат DIN ISO 29990 в TÜV Süd і таким чином дотримується вимог високого стандарту сервісного обслуговування у наданні послуг з навчання, а також вимог щодо постійної системи контролю якості освіти та підвищення кваліфікації. Таким чином наші ринкові партнери можуть розраховувати на великий спектр підкріплених на практиці знань, висока якість яких перевірена й підтверджена.

Сертифікат OHSAS 18001

Всі підприємства групи Viessmann у місті Аллендорф отримали сертифікат OHSAS 18001 (Системи управління гігієною та безпекою праці).

OHSAS_18001_2007.jpg
ZERT_type-examination__.jpg

Сертифікати відповідності європейським стандартам

Ці сертифікати засвідчують відповідність обладнання європейським стандартам і підтверджують можливість його маркування позначкою CE.