Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Завантаження, брошури та сертифікати у форматі PDF

Як провідний міжнародний виробник енергетичних систем, група компаній Viessmann пропонує індивідуальні та ефективні рішення для всіх сфер застосування та джерел енергії. На цій сторінці ми надаємо детальну інформацію про наш асортимент продукції у вигляді практичних PDF-файлів.

Якщо на цій сторінці Ви не знайшли те, що шукаєте, Ви також можете скористатися нашою центральною базою даних ViBooks. Якщо вас цікавлять наші референтні проекти, ви знайдете звіти та завантаження в нашій всеосяжній референтній базі даних.

ViBooks - документація та брошури

У нашій базі даних ViBooks ви знайдете необхідні інструкції з експлуатації, монтажу та обслуговування, а також технічні довідники, прайс-листи, друковані маркетингові матеріали та багато іншої документації для вашої побутової техніки Viessmann.

Завантаження у форматі PDF

Інформація про компанію та асортимент продукції у форматі PDF.

Всю інформацію про компанію ви можете знайти на сайті

Міжнародні сертифікати

Viessmann Climate Solutions – міжнародний лідер у виробництві систем кондиціонування, опалення та промислової енергетики. З 2020 року існуючі системи менеджменту якості, екології, енергетики та охорони праці були об'єднані в єдину інтегровану систему менеджменту.

Якщо ви шукаєте сертифікати відповідності нашої продукції нормативам, що діють в Україні, перейдіть на цю сторінку.

Система управління якістю визначає всі принципи і систематичні процедури для досягнення і дотримання всіх внутрішніх і зовнішніх вимог до продукції та процесів. Підтримуючи та постійно оновлюючи систему управління якістю, ми можемо гарантувати виконання вимог та сприяти збереженню довгострокового успіху компанії.

Вперше компанія Viessmann була сертифікована за стандартом ISO 9001 у 1994 році. У 2019 році ми успішно перейшли на оновлений стандарт ISO 9001:2015. З 2020 року система управління якістю є невід'ємною частиною інтегрованої системи менеджменту і щорічно контролюється разом з іншими нашими системами менеджменту.

Протягом десятиліть ми реалізуємо концепцію інтегрованого захисту довкілля на всьому ланцюжку створення вартості. Ідея захисту довкілля, закладена в процеси й продукти Viessmann, має абсолютний пріоритет над подальшим усуненням шкоди, яка вже сталася. Система екологічного менеджменту, яка діє вже багато років, організовує та контролює реалізацію нашої екологічної політики.

Сертифікація ISO 14001 підтверджує, що ми дотримуємося чинного природоохоронного законодавства та постійно покращуємо наші екологічні показники.   З 2020 року система екологічного менеджменту є невід'ємною частиною інтегрованої системи менеджменту і підлягає щорічному моніторингу разом з іншими системами менеджменту.

Компанія Viessmann Climate Solutions отримала сертифікат ISO 50001 за систему енергоменеджменту на заводі в Аллендорфі та інших об'єктах. Підвищення енергоефективності відіграє ключову роль у досягненні цілей енергетичної та кліматичної політики. Тому енергоефективність є важливою частиною ресурсоефективності.

З 2020 року система енергоменеджменту є невід'ємною частиною інтегрованої системи менеджменту і разом з іншими системами менеджменту щорічно контролюється зовнішнім сертифікаційним органом.

Після 10 років успішної участі в аудиті BS OHSAS 18001 у сфері охорони праці та промислової безпеки хороші показники були підтверджені та сертифіковані TÜV Rheinland відповідно до нового стандарту DIN EN ISO 45001.

Система управління охороною праці була впроваджена в компанії Viessmann з 2020 року, а починаючи з 2023 року, вона буде проходити спільну сертифікацію в рамках інтегрованої системи менеджменту.

Учасники EMAS використовують стандартизовану систему екологічного менеджменту відповідно до ISO 14001 і щороку проходять аудит, який проводять державні незалежні екологічні аудитори. У щорічному екологічному звіті вони детально представляють громадськості свої екологічні дані, такі як споживання ресурсів та енергії, викиди, відходи тощо. Вони також встановлюють екологічні цілі та публікують інформацію про те, як їхні екологічні показники мають постійно й систематично покращуватися.

Завдяки зразковому і новаторському екологічному менеджменту, компанія Viessmann здобула репутацію піонера в галузі охорони довкілля. Підприємство Viessmann Werke з міста Аллендорф (Едер) стало першою компанією в секторі опалювальної техніки та другою компанією в Німеччині, яка в 1995 році була сертифікована відповідно до Схеми екологічного менеджменту та аудиту (EMAS). Сьогодні завод Viessmann в Аллендорфі має найстаріший запис у реєстрі EMAS.