Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Водонагрівачі для постачання води в житлових будинках

Залежно від кількості мешканців та їхніх звичок споживання, потреба в гарячій воді в житлових будинках може сильно відрізнятися. Але це не єдиний фактор, який слід враховувати при плануванні гарячого водопостачання. Якщо ГВП має надаватися централізовано, важливу роль відіграє також теплогенератор. Крім води для опалення, він також нагріває питну воду. Однак не завжди є можливість централізованого підігріву ГВП. Якщо, наприклад, потрібна лише невелика кількість гарячої води або лише час від часу, децентралізовані водонагрівачі є хорошою альтернативою. Для задоволення різноманітних потреб та обставин Viessmann пропонує широкий асортимент водонагрівачів та бойлерів для ГВП. Різноманітність потужностей та конструкцій забезпечує надійне та енергозберігаюче водопостачання в кожному житловому будинку.

Комбінація з геліосистемою в системі центрального опалення

Якщо планується підключення до системи опалення, баки-акумулятори Viessmann Vitocell для ГВП та буферні накопичувачі для опалювальної води пропонують вам широкий спектр можливостей. Їх можна комбінувати як з класичними конденсаційними котлами, так і з теплогенераторами на основі відновлюваних джерел енергії. Крім теплових насосів і твердопаливних котлів, можлива також комбінація з геліосистемою. Це дозволяє використовувати вільно доступну енергію сонця для нагрівання води для щоденних потреб, а також для опалення житлових приміщень. Інтегруючи геліосистему в систему опалення, ви можете покрити близько 60 відсотків річної потреби в теплі для підігріву ГВП і від 20 до 30 відсотків потреби в теплі для опалення. Це економить енергію і водночас зменшує витрати на опалення.

Як правильно підібрати водонагрівач для своїх потреб?

Якою має бути ємність бойлера для ГВП або буферної ємності  і на що слід звернути увагу при комбінуванні його з геліосистемою? Наші партнери можуть допомогти вам з цими питаннями. Якщо ви хочете дізнатися більше про асортимент продукції Viessmann, перш ніж отримати безкоштовну консультацію, вам допоможе каталог продукції. Скористайтеся функціями фільтрації, щоб звузити вибір, наприклад, за сферою застосування. Для отримання детальних пропозицій ми рекомендуємо скористатися пошуковою системою.

Баки для ГВП як універсальні рішення

Балон Vitocell 100-W для ГВП з настінним газовим котлом Vitodens 100-W

Баки ГВП зберігають воду, яка була нагріта підключеною системою опалення, і надають її в разі потреби. Ефективна теплоізоляція забезпечує енергозбереження та високий рівень комфорту для мешканців будинку. Різні конструкції та розміри роблять  баки Viessmann Vitocell DHW універсальними. Якщо простір у приміщенні обмежений, можна встановити бак-акумулятор під котлом. Вони забезпечують достатній простір для встановлення конденсаційного котла зверху. З іншого боку, для більшого попиту ідеально підходять підлогові водонагрівачі Viessmann.

Переваги водонагрівачів з першого погляду

 • Надійне забезпечення водою для опалення та ГВП
 • Ефективна теплоізоляція для високої енергоефективності
 • Різноманітність розмірів і конструкцій
 • Комбінуються з усіма системами опалення
 • Можливість розширення для формування системи завантаження баку

Буферні ємності для  системи опалення

Буферні ємності  Viessmann забезпечують ефективну роботу системи опалення. Вони накопичують надлишкове тепло і надають його пізніше. Якщо в систему опалення інтегрована геліосистема, такий бак просто необхідний. Він дозволяє використовувати теплову енергію навіть тоді, коли сонце не світить. За допомогою багаторежимного буферного накопичувача Viessmann можна зберігати не тільки тепло від геліосистеми, а й тепло від інших теплогенераторів. У поєднанні з модулем прісної води можливе також нагрівання ГВП.

Переваги буферних накопичувачів 

 • Зберігання тепла для подальшого використання
 • Підвищення ефективності геліотермальних та опалювальних систем
 • Багаторежимні системи для декількох теплогенераторів
 • Можливе додавання модулів прісної води
 • Можна комбінувати з усіма системами опалення

Прісноводні модулі для гігієнічного нагріву ГВП

Якщо додати модуль прісної води, буферний водонагрівач може також забезпечувати гарячу воду для ГВП. Таким чином, комбінація цих двох компонентів є альтернативою класичному бойлеру для ГВП. Оскільки вода нагрівається лише за потреби за принципом миттєвого нагріву води, вона є особливо гігієнічною. Модулі прісної води Viessmann Vitotrans - це попередньо змонтовані компактні пристрої, які легко монтуються на стіну або встановлюються безпосередньо на буферний накопичувач. Оптимально узгоджені між собою компоненти забезпечують постійну температуру води навіть при різних витратах.

Переваги модулів прісної води з першого погляду

 • Нагрівання питної води за допомогою буферної ємності
 • Особливо гігієнічний завдяки принципу миттєвого нагріву води
 • Простий монтаж на стіну або бак
 • Постійна температура води
 • Можна використовувати в низькотемпературних системах опалення

Електричні системи ГВП для децентралізованого постачання

Міні проточний водонагрівач Vitotherm E15

Децентралізовані електричні системи ГВП забезпечують гарячу воду на вимогу. Це забезпечує високий рівень зручності, гігієнічності та низькі витрати на електроенергію. Крім того, оскільки системи підключаються дуже близько до точок водорозбору, можна запобігти втратам тепла з трубопроводу. Це робить електричний нагрів ГВП енергоефективним. Проточні водонагрівачі Viessmann Vitotherm та електричні накопичувальні водонагрівачі Viessmann Vitotherm не потребують технічного обслуговування і легко модернізуються. У той час як проточні водонагрівачі нагрівають невелику кількість води до точної температури, невеликі та настінні накопичувальні водонагрівачі вміщують дещо більші об'єми води.

Переваги електричних водонагрівачів з першого погляду

 • Швидке та гігієнічне постачання гарячої води
 • Запобігання втратам тепла
 • Простий монтаж та обслуговування
 • Нагрівання води до точної температури
 • Доступні з різними ступенями потужності, розмірами та кольорами